Şimdi Ara

8 GB lık en uygun tarife hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Nisan ayında telekomdaki 8 gb fırsat tarifem (1000 dk, 1000 sms =29 TL) bitecek. Bu tarifeye yakın her hangi bir tarife var mıdır?

• Vodafone freezone 8 gb 750dk 5000sms 29tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianmen

Vodafone freezone 8 gb 750dk 5000sms 29tl.

benim yaş 45 hacı abi. bu tarife 25 yaş altı için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende Fırsat 8gb kullanıyordum 9 Mart tarihiyle taahütüm bitti yeni taahütte veremiyorum,baya baktım ve bu tarifeyi gördümhttps://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-10-gb-tarifesi.aspx?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

şuan sadece faturasız tt müşterileri geçebilir diyor bende faturasıza geçme talebi oluşturdum sonra buna geçmeyi deneyeceğim bakalım olacakmı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı durumdayım. Sonucu paylaşalım. ;)@kubilay61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizca -- 10 Mart 2018; 14:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

Bende Fırsat 8gb kullanıyordum 9 Mart tarihiyle taahütüm bitti yeni taahütte veremiyorum,baya baktım ve bu tarifeyi gördümhttps://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-10-gb-tarifesi.aspx?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

şuan sadece faturasız tt müşterileri geçebilir diyor bende faturasıza geçme talebi oluşturdum sonra buna geçmeyi deneyeceğim bakalım olacakmı.

numara taşıyarak faturasıza geçsem yararlanabilirmiyim şuan türkcell kullanıyorum ben

• Bende bu tarifeye geçmek istiyordum az önce mh aradım ve faturasız hatta geçmek istediğimi söyledim.Nedenini sorduklarında Faturalıda 10 GB Tarifesi'ne geçmek için olduğunu söyledim..Ynlız nekadar doğru bilemem ama mh bana verdiği cevap ; o tarife kişiye özel oluyormuş.Yani mormalde faturasız hat kullananlara mesaj geliyormuş bu tarifeye geçebilirsiniz diye.. o şekilde sms gelince mh arayıp geçiş sağlanıyormuş aksi taktirde mh arayıp geçemiyormuşuz

• iquique kullanıcısına yanıt
    Tc numarası alabileceğiniz 25 yaş altı kişiye tanımlatıp hattı kullanabilirsiniz.

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Sende temsilciye deseydin bende faturasıza geçip mesaj gelmesini beklicem deseydin

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım kadarıyla uzun süre faturasız hat kullananları faturalıya geçirmek için o paketi kullanıyorlar..
    Zaten herşeye rağmen faturasız hatta geçmek istediğimi söyleyip işlmeleri başlattım..Şuan 32 liraya 8 gb tarifesindeyim bu ay tahhütüm bitiyor 45 liraya devam et dediler kabul etmedim.. Güzel bir teklif gelmezse en kötü ihtimal bimcele geçer 8 gb 35 liraya devam ederim..

Talepte bulunduysan seni aradıklarında kesin cevapla gelen aramayı

10 gb 29 liraya veriyorsunuz bana kullandığım tarife pahalı ondan geçmek istiyorum deyin arayan kişi size güzel bir indirim yapar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle söylemeyi düşünüyordum kardeşim teşekkürler..Kısmet artık..
    inşallah herkes istediği uygun tarifelere geçer

Sanırım desiğiniz gibi olacak ve elimde patlayacak

• kubilay61 kullanıcısına yanıt
    Hocam aciliyetiniz yoksa biraz faturasızda takılın..Elbet güzel bir teklif gelecektir..

Öyle yapıcam sanırım bir süre.Zaten şuan akıllı telefonu sadece cumartesi pazar kullanabiliyorum 18 mayısa kadar bir süre için.

• Bugün aradılar 0555 li numaradan. Hiç uzatmadan %25 indirimli vergiler dahil 31,25 den devam teklif ettiler, kabul ettim. Israr etseydim belki 25TL de verebilirlerdi gerek görmedim benim için bu ücret yeterli.
  • Çekmesin diyorsan vodafone

Çeksin diyorsan turkcell

Arada çeksin arada çekmesin diyorsan telekom

• yalnizca kullanıcısına yanıt
    Hocam benide 8 kere aramışlar sabah 0555 555 15 00 diye bir numaradan ama bulunduğum yer nedeniyle telefonu sadece 16.00 dan sonra kullanabiliyorum bu durumu özellikle belirtmeme rağmen 09 da bile aramışlar.Büyük ihtimalle beni faturasıza geçirecek gibiler bakalım ne olacak.

• Az önce aradılar 8gb 1000 dk sms 25 lira teklif ettiler kabul ettim..

• türk telekom mobilist 10 gb (500 dakika+500 sms+10 gb) 35 tl. faturasız.

yalnızca uygulamasından yapılıyor paket.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.