Şimdi Ara

8 Ball Pool -BABA KONU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
8
Favori
55.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hastasıyım bu oyunun. Ama hala falsolar konusunda geliştiremedim kendimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayanozer

Bende hastasıyım bu oyunun. Ama hala falsolar konusunda geliştiremedim kendimi.

Üstteki toptan kırmızı simgeyi ayarlıyoruz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Yok hoca onu biliyorum da vuruşu yaptıktan sonra beyaz topu istediğim yerde bırakmayı beceremiyorum.

Hani oyun sırası bana geçtiğinde rakibe fırsat tanımadan oyunu yçnlendirmek istiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Yok hoca onu biliyorum da vuruşu yaptıktan sonra beyaz topu istediğim yerde bırakmayı beceremiyorum.

Hani oyun sırası bana geçtiğinde rakibe fırsat tanımadan oyunu yçnlendirmek istiyorum.

kendını 25puanlık dandık oyunlarda zorla o oyunu sankı herseyı basmıs gıbı ciddi oyna kaybedınce sermayeyı kaybedıyormus gıbı ciddi oyna bak gorceksın sen artık tum oyunlarında 25mılyonluk oynuyor gıbı gelısırsın ama sen 25puanlık oynadıgında kendını öğrenırsen sen kaclık oynarsan oyna kaybetmeye mahkumsun dip not cin olmadanda şeytan çarpma ful dalma ben cok cektım sıfırı herseyı nas kısmında ama ısı bıldıgım ıcın gerı cıktım onuda bana ıstaka gelmedıgı ıcın kaybettık degılse dingilin tekrar oynamaya macası yetmez suan nerdemıyım 170sevıye 500mılyon recete agır ama seruven bu

•  8 Ball Pool -BABA KONU
  • Ben de o 0 çekme faturalarını ödedim çok :)

Bu ikinci hesabım bi tane de banlattık arkadaşla. Hile yapmadık ama çok oynadığımız için oyun istismari olarak gördü sistem.

8 Ball Pool -BABA KONU

• mesela bende potadayım heralde hılenın yanından gecmedım bu hesapla sadece arada puan ısteyene yenıldık ondanmıdır nedır haftalık kazanc trılyon kazansamda 0 sebep yok yenı bı hesap actım bakalım onu zırveye tasıycam 170bu banlanan vardı 140 yenıde 20 330sevıye olcaktık oyun rahat bırakmıyor adamı yalnız burlara gelırsenız daha yukarı zor cıkıyor sevıye olarak durmadan 10mılyonluk oynuyorum anca sevıye artıyor
  • kenan35 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde biraz altına ihtiyacım var yardımcı olabilir misinz ?
  • canyash kullanıcısına yanıt
    hocam biraz coins yardımında bulunmanız mümkün mü ?
  • GelÇukuçuku kullanıcısına yanıt
    Ben bu oyunu bıraktım yani bırakmak zorunda kaldım ban yedim..seviye 180 filandı 2 milyar 4 milyon coins vardı hepsi gitti.bende sildim attım

• canyash kullanıcısına yanıt
    Acaba hileyi nerden bulabileceğimi yazar mısınız ?
  • Biraz chip gönderebilecek kimse var mı ??
  • Keşke telefonda kaliteli oynanabilecek adam gibi snoker yapsalar...
  • Selam sahibindene ilan koydum 500mılyon puan var ful ıstaka var dedım adam 50tl verdi la eror verdim valla demek bu kadar kolaysa 500mılyon kazanmak yorum sizin yeni gelen konusa hosgeldınız konumuz bayadır gerılerdeydı hepnız sıfırmısnız hıcmı yok
  • GelÇukuçuku kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu oyun en zevk aldığım oyundu ve muadillerini çok baktım bu oyun gibi gerçekçi ve zevkli oyun görmedim..ama oyuna çok ilgi olduğu için sanırım adamların bir yeri kalktı durmadan olduk olmadık herşeye ban vuruyorlar..dün yine modlu apk bulup yükledim 30 da 30 yaptım hepsini kazandım hesaptan hesaba aktarım yapıyorsun bu son uyarı diyor..

Yani oyun güzel de çok uyuz ve çok hile dönüyor kazanıyorsun karşı tarafa puanları veriyor..hile sadece yön çizgilerini uzatıyorum o kadar.. ihackedit.com sitesinde modlu apk var ama ban vuruyor hemen..

5k var sadece bi 500k verseniz iyi olurdu hocam

Hocam yardimci olabilecek misiniz cidden cok sevdim ama bazlangicta biraz yardim iyi olurdu surekli kasiyorum kasiyorum birden bitiyor 😑

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

Selam sahibindene ilan koydum 500mılyon puan var ful ıstaka var dedım adam 50tl verdi la eror verdim valla demek bu kadar kolaysa 500mılyon kazanmak yorum sizin yeni gelen konusa hosgeldınız konumuz bayadır gerılerdeydı hepnız sıfırmısnız hıcmı yok

50 değilde 100-150 çok rahat eder hocam.

• eskı dostlar sınır yok yenı gelenlerdende bısey esırgıcek degılız ama bana sadece 1 gunde 1 kere davet atın yenı gelenler adamı eklıyorum az bı paun lazım dıyor delı gıbı ıstek atıyor gece gunduz aksamları keyıf ıcın bakıyorum buna ben herkese bol sans id için resıme bakın

8 Ball Pool -BABA KONU
  • Arkadaşlar hile yaparak bende milyonlar kazanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz bu konuda.

İphone var ama JB olmadığı için heralde modlu kullanamam onun yerine bilgisayardan ve ya android tabletten oynayabilirim hileli olarak.

Birde arkadaş eklemeyi nasıl yapıyorsunuz ben bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.