Şimdi Ara

8 Ball Pool -BABA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
8
Favori
55.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenan35

gelcen dedim sana inat edıyorsun hergun oynamassam kahroluyorum sımdı mortalkombattaki gibi son ölüm sahnesi uyguluyorum gelen elemanlara video koycam yakında anlarsınız adamı nomal öldürmüyorum oda anında kaçıyor yada herşeyi bas kısmına giriyorum adamların elındekılerı alcagımı anlıyorlar abı büyüksün yazıyor hemen hıc atıs yapmıyor bılerek bende oyunu terkedıyorum elındekı avucundakılerı bıtırmıyorum cocukların dunyası yıkılmasın degılse sıradan temızlık dünyası yıkılcak neye ıstınaden basıyorsa
    https://www.youtube.com/watch?v=Rx4aOAyQmM0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canyash kullanıcısına yanıt
    Eee hocam o zaman nasıl alıcaz biz bu efsanevi istekaları falan ?
  • GelÇukuçuku kullanıcısına yanıt
    onları almak için nakit para lazım seviye geçtikçe 1 dolar diyim para veriyor zaten..haftalık ligde birinci olup para kazanamazsın zaten millet uçuyor..ilk seviyelerde 3500 coins veriyor ondan sonra 50 dolar veriyor seviye 70 lerde filan 150 dolar veriyor..öyle artıyor.ama millet uçuyor puanlarda onlara yetişip birinci olup dolarları alman çok zor..ama illa haftalık lige katılmak istiyorum dersen başka hesapla sıfırdan giriş yapcan biraz oynayıp bakacaksın puan veriyor mu o zaman olmuş demektir.çok şerefsiz bir oyun kasma boşuna..ben bu oyuna 300 tl civarı harcadım bir sürü ıstaka nakit puan filan aldım geçmiş mesajlarda yazdım..bütün ıstakaları almıştım bir baş melek ıstakası kaldı 181 seviyede ban yedim..
    O zaman kara delik ıstaka falan alıp oturcaz öyle mi ?
    söylerim sana bir kıyak yaparlar..
    açılmış :) sayıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GelÇukuçuku

O zaman kara delik ıstaka falan alıp oturcaz öyle mi ?

karadelik ıskası yada benzerı alınca ıs bıtmez onun sarzı 500bın coın 3 youunda kendını sarz etmek ıster haberın ola heveslenmeyın bende 300bıne ılk ıstekamı aldım sarzı 30bınmıs batmıstım
  • kenan35 kullanıcısına yanıt
    yarısmalarda siz sıralamaya giriyor musunuz hic ?
  •  8 Ball Pool -BABA KONU

Bak gördün mü adam uçmuş ona nasıl yetişilir..kenan kardeşim aynen dediğin gibi 9 top oyununda 9 u sokan oyunu alıyor bunu söylemen iyi oldu artık onu gözlüyorum..çok şans işi bir oyun ama para artırmak için iyi..ama bir atış şekli var ilk açılışta bir vuruşla 9 numaralı topu sokuyorsun ona da güçlü ıstaka lazım..yüksek meblağ oynuyorum 10 milyon adamın seviye 150 den aşağı değil hepsinde efsane ıstaka var.o vuruşu bir yapıyor 1 atışla kazanıyor..bizde normal oyunda kazanıp orda harcıyoruz

Yine 90 milyon yaptım seviye 83 misafir modunda oynuyorum bakalım ne zaman ban yiycem böyle gidiyor şimdilik

görüldüğü üzere 40mılyon aldıkta herıf 12trılyon kazanmıs ben nasıl gecıcem onu kalsın ben almıyayım
    merhaba üstat simdi haftalık sıralamada 3. sıradayım. Geçen haftanın birincisi 12milyonla 75 nakit almıs. Acaba yardımcı olsanız 12milyon aktarıp geri alsanız olur mu ? Önce siz yenileceksiniz sonra ben o şekilde ikimizde sıralama kasarız ?
    meydan okuma lımıtı var kardeş degılse tükkan senin 50bın coın meydan okuyabılırsın suan ben hıle yapmadıgım halde benıde haftalıktan ayrıca men ettı cokda umrumda degıl ızlenıyorum vesselam
    Anladım. Ben size istek atayım o halde 10 kere falan bi siz siyah topu atın bi ben

Kenan kardeşim sen bilirsin bu oyun nasıl bir oyun geçende başladı bugün bitti.ara ara çıkıyor..havuzda para birikiyor sonra o parayı ilk yüz kişiye dağıtıyor..bir el oynadım kazandım sonra ikinci oyun için 1 dolar istedi sanki oynama şekli nasıl bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

8 Ball Pool -BABA KONU

Kenan kardeşim sen bilirsin bu oyun nasıl bir oyun geçende başladı bugün bitti.ara ara çıkıyor..havuzda para birikiyor sonra o parayı ilk yüz kişiye dağıtıyor..bir el oynadım kazandım sonra ikinci oyun için 1 dolar istedi sanki oynama şekli nasıl bunun

burda oynıcan başladınmı yenılmek yok sureklı yencen zırvedekıler toplanan parayı üleşir sistem bu baş edemessin ikimtrak bi sistem bos ver gıtsın mesela gordugun gıbı resımdekı vatandaslar buyuk lokma yutmus 2 trılyon coın almıslar

Kardeşim devamlı devamlı istek gönderme ben reddediyorum sen gönderiyorsun anlamıyorsun galiba illa kötü mü konuşalım..

Bu oyunu devamlı oynamak ücretsiz mi..bir kere deneyim dedim giriş ücretsiz ilk oyunu kazandım ondan sonra 1 dolar istedi sanki..devamlı kazancan derken durmadan devamlı oynayıp kazanacak mısın..kaybedince sil baştan mı oluyor

Tamam kardeş sildik ne kızıyon :) Zaten kendim kastım 250binlik masalarda.

500 milyon yapana kadar bir yerlerimi yırttım ya 300 milyonda takılı kaldım bir aşağı bir yukarı..ban yemeden 117 ye kadar geldik bakalım nereye kadar gidecek..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.