Şimdi Ara

8 Ball Pool -BABA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
8
Favori
55.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba hileli apk nereden bulabilirim bir bilginiz var mı? Araştırdım ama eski sürüm için çoğu
  • Cukerinho C kullanıcısına yanıt
    Genelde youtube da oluyor internette bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses napiyonuz
  • şu siyah isteka dan vardı facebook hesabımda yıllar önce herşeyi full olan ıstaka. o hesabı sildim yanlışlıkla. o günden beri ne zaman oynamak istesem bu olay yüzünden vaz geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

Ses napiyonuz

Şarj grafiklerimi çiziyorum.
  • Hileli apk isteyen varsa pmden atayim fakat yeni hesap acip girin ban riski var

• selam oyun ıyce sacmalamaya basladı ben roma hastasıyım malum romada namlu ucu belırsız tamen sen ayarlıcan ben burda 2 kere yenersem dıger tarafta 2,5mılyonluk namlulu olana benı zorla sokuyor orda oynatıyor aklın sıra benım puanı hacılıcak ulen 260mılyon puan var 2,5 mılyon yenılsem neyazar bırde bana bu hafta ıstedıgım kadar oynasamda dıyorkı bu hafta kımseyle oynamadın haftalık puanın yok nasıl yok ekran kaydımı alayım hödük velhasıl gıcıklıkta zrıveye basladı en altta kısıtlı puanda olanlara cıddı ezıyet bunlar sacmalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan35 -- 23 Ocak 2017; 18:15:45 >
  • kenan35 kullanıcısına yanıt
    Kenan kardeşim nasıl gidiyor..kaçıncı seviyedesin..sen hile hurdasız ilerliyorsun galiba..

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Kenan kardeşim nasıl gidiyor..kaçıncı seviyedesin..sen hile hurdasız ilerliyorsun galiba..

Aynen sukur devam 161olduk gecen bı eleman vardı dunya sampıyonu adam 500sevıye masallah dedım sadece 25mılyona takılıyor sen napıyon unuttun burayı
    abi ben sildim oyunu ban yemiştim zaten o günden beri takılmıyorum..hastalık yapıyordu artık bulaşmak istemiyorum..batak oynuyorum boş zamanlarımda
  • Android 6.0.1 xmodgames çalıştırabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Android 6.0.1 xmodgames çalıştırabilen var mı?

hileyi çakıyorlar ban yersın hesabın sılınır ben mesela hıle hurda yapmadıgım halde 2 haftadır bana haftalık kazancın yok dıyor
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Onu boş ver gameguardian kullan ama ban yersin zamanla..ban olayını da anlamadım apk dan mı anlıyor yoksa gameguardian dan mı anlıyor..şunu farkettim facebook hesapla bağlanıp 185 seviye gittim anlamıyor..ama facebook hesabından çıkış yapıp tekrar bağlanınca yani gir çık yapınca anlıyor

• canyash kullanıcısına yanıt
    Anti Ban lazım hocam.Evet bu şekilde ban atıyor maalesef

• petro24 kullanıcısına yanıt
    Antiban nasıl oluyor belki gameguardian içinde vardır

• canyash kullanıcısına yanıt
    Gameguardian kullanmadım hiç bilemiyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Antiban nasıl oluyor belki gameguardian içinde vardır

Hani tövbe etmıstın bataktan devamdı
    :-) vatandaşa yardımda mı etmiyek

• Bu hesabı devretmek ısterım ful ıstaka var 167 Seviye 300.000.000coin var ilgilenen olursa hertürlü takasa teklıfıne acıgım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan35 -- 23 Şubat 2017; 12:10:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

Bu hesabı devretmek ısterım ful ıstaka var 167 Seviye 300.000.000coin var ilgilenen olursa hertürlü takasa teklıfıne acıgım

9 ball cıkmıs oynuyoruz sevıyoruz cok basıt puan oldu 500mılyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan35 -- 27 Şubat 2017; 8:34:53 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.