Şimdi Ara

8 Ay Taahhüdü Kalmış Superonline Aboneliğimi Devrediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 ay sonra taahhüdü bitecek olan ADSL aboneliğimi devretmek istiyorum. Devretme nedenim taşındığım yerde fiber olmadığından bana ADSL hizmeti verilmesi ve benim bu hizmetten memnun kalmamam (altyapı rezalet durumda). ADSL olarak almak isteyen varsa altyapılarının iyi olmasını tavsiye ederim. Bulunduğunuz yerde fiber varsa devir işleminden sonra fibere de geçebilirsiniz o zaman taahhüdünüz 12 aya çıkıyor. Şu an kullanmakta olduğum paket Yalın DSL'e geçiş paketi, aylık ücreti 59 lira. Fiber olarak kullanacak varsa Turkcell TV+ kutusunu da yanında verebilirim.

• Hocam yanlış anlamayın alan olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    Neden ki? İki taraf için de kazançlı bir durum ister fiber, ister ADSL olarak kullanabilirsiniz. Superonline bildiğim kadarıyla sadece 2 yıllık taahhüt yapıyor dolayısıyla 2 yıl taahhüt yapmak istemeyenler düşünebilirler. Nakil ücreti istenirse onu da ben karşılayacağım devretmemin sebebi altyapımın ADSL bakımından yetersiz olması.
  • DreamGod kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bilmiyorum millet istemiyor nedense aslında avantajlı oluyor bende 6 ay kaldı alan olmadı.

• Arkadaslar izmir icindeyseniz alabilirim.

• Belirtmeyi unutmuşum ben Ankara'dayım bildiğim kadarıyla devir başka şehirlere de oluyor tabii Ankara içi daha kolay olur.
  • Evet ayni sehir olsaydi olurdu. Devir isleminde her iki tarafinda olmasi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Evet ayni sehir olsaydi olurdu. Devir isleminde her iki tarafinda olmasi gerekiyor.

Superonline bana sadece iki tarafin dilekcesinin olmasi yeterli demişti aynı şehir gerekliliği neden var ki? Form doldurup yollayin biz hallederiz diyorlardi.

• Burda halletmiyorlar :)

Mantikende olmamasi lazim. Her dilekce veren devir yapabilirse isler karisir.

• Guncel mi hala?
    Ozel mesaj atarmisinz guncelse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReturnOfSeXy -- 24 Aralık 2016; 21:37:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.