Şimdi Ara

7plus şarjdaki gariplik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dünde böyle bir durumla karşılaştım 15 saat kullanım 15 saat bekleme yazıyordu,bugünde aynısı olacakmı diye bilerek test ettim ekran max 4 saat açık kalmıştır ama göstergede böyle gösteriyor. Diğer günlere kıyasla benim şarjımın şuan 80 falan olması lazımdı neden böyle gösteriyor bilgisi olan var mı ya da böyle birşey yaşayan var mı.
     7plus şarjdaki gariplik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin telefonda sıkıntı olabilir benimde 7 Plus şimdi foto ekliyorum. Herşey full açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djhayal -- 28 Aralık 2016; 15:17:00 >
  •  7plus şarjdaki gariplik
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Dün ve bugün böyle oldu bundan önce herşey normaldi akşam eve gidince şarjım 30 civarı olurdu düzelmezse akasya yolu görünecek bana :)

• ookangenc O kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonunuzu şarja takın. Home ve güç tuşuna basılı tutarak reset atmasını sağlayın. %100 oluncaya kadar şarj edin. Sonra pil bitene kadar kullanın ve tekrar %100 olana kadar şarj edin. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 28 Aralık 2016; 15:19:43 >
  •  7plus şarjdaki gariplik

Oh be düzeldi
    Hocam genelde hep böyle ekran süresi mi alıyorsunuz? Ben de benzer süreleri alıyorum ama bana beklediğimden düşük geldi. Mesela şuan %35 şarjım. 27 saat bekleme 6 saat ekran süresi.

• huso60 kullanıcısına yanıt
    Çok oyun oynadım hocam ondan öyle :)

Ben hiç oyun oynamıyorum . Hatta sosyal medyayı da kullanmıyorum pek. Anlamadım niye böyle pil süreleri alıyorum acaba? Cihaz da çok yeni daha bir hafta oldu. Battery Life programı pilde kayıp yok diyor %0 çıkıyor. Telefonu çok fazla aktif kullanan birisi değilim örneğin şuan 23 saat bekleme 3.30 kullanım var ve %61.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.