Şimdi Ara

7905

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7905 adlı dewrenin şemasını bulablmrisniz arkadaşlar saolun şimdiden

• slm arkadaşım devresini diyorsunda hangi devresini hangi devrede kullanmak istiyorsun
  • pin baglantısnı soruyor galiba,,,google'ye gir 7905 yaz ohoo birsürü link çıkar bak..
  • http://cache.national.com/ds/LM/LM7905.pdf
    datasheetinde aradığınız sorulara cevap bulabilirsiniz.
    kolay gelsin...
  • arkadaşim bende pin bağlantilari falan bilgiler pdf uzantılı olarak var istersen benimle iletişime geç email adresini ver yollarım
  • Yav arkadaş bir 7905 dökümanı nerden bulunur demek için yeni konu açılır mı ya?!
  • ozur dilerim arkaşlar ama elktronkten bi haber bi insan olunca tabi yapmak kolay deyil bilgi sahibi olmak icin size sormuşştum neyse saoln yardı larınız icin
  • Yav arkadaş yalnış anlayıp üzülme lütfen cesaretini kırmak istemedim, bak bunu önce arama motorlarında aratmalısın. Direkt 7905 yazma, LM7905 yaz veya regulator 7905 yaz mesela. Forumdan yararlanacam diyorsan önce forum içinde arama yap o zaman sonuç yoksa sor. Ayrıca sorunu daha açık ve özenli bir şekilde sormalısın. Yok yani kendimi bir halt zannettiğim filan yok ama madem böyle güzel bir forumumuz olmuş o zaman daha özenli davranalım diyorum hepsi bu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.