Şimdi Ara

7850 için Asus dc2 mi yoksa Sapphire oc mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta da ekran kartı ile ilgili konu açmıştım onu topladık şimdi kendime kart olarak 7850 yi seçtim vatandan %30 ile 500 530 civarına alınacak internette baktım biraz Asus un pcb tasarımı ozelmiş soğutması 7870 in olduğu için boşluk falan kalıyormuş biraz ona takıldı kafam yoksa direk Asus alacaktım. Fikirlerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ASUS VE 3 YIL GARANTİ HER ZAMAN TERCİH SEBEBİDİR
  • Benimde aklıömda asus vardı baktım yok stokta asus gittim eksen'den sapphire aldım gayet memnunum
  • İkiside gayet kalitelidir. Ayırt etmek zor.

Ama 3 yıl garanti için Asus tercih edilebilir.
  • Garanti nedeniyle asus derdim ancak saat hızı performans olarak şu an sapphire oc en iyisi

asus 7850 top olsaydı o alınır derdim ama o da kafadan 80-100 tl pahalı olur sapphire oc`ye göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

İkiside gayet kalitelidir. Ayırt etmek zor.

Bide çizgi var işin içinde valla bulursan asus al bence ama sapphire'de başını ağrıtmaz hem oyun falan dağıtıo ekran kartı alanlara
    sapphire fan boyu olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: brody-xtreme

quote:

Bide çizgi var işin içinde valla bulursan asus al bence ama sapphire'de başını ağrıtmaz hem oyun falan dağıtıo ekran kartı alanlara
    sapphire fan boyu olduk

Vatanda böyle bir kampanya yok bildiğim kadarıyla. 2si de oyunsuz geliyor sadece Asus 3 5 lira daha ucuz galiba. En son baktığımda 2si Dr 520 gibi bir fiyata geliyordu. Peki fiyat için fikirleriniz nedir? Bu civarda fiyata sahip alternatifi var mı? Herhalde 560 ti var yakın fiyatlı ama 7850 çok daha çekici geliyor güç tüketimi oc aralığı ve soğukluğu ile...

• quote:

Orijinalden alıntı: knightmert

quote:

quote:

sapphire fan boyu olduk

Vatanda böyle bir kampanya yok bildiğim kadarıyla. 2si de oyunsuz geliyor sadece Asus 3 5 lira daha ucuz galiba. En son baktığımda 2si Dr 520 gibi bir fiyata geliyordu. Peki fiyat için fikirleriniz nedir? Bu civarda fiyata sahip alternatifi var mı? Herhalde 560 ti var yakın fiyatlı ama 7850 çok daha çekici geliyor güç tüketimi oc aralığı ve soğukluğu ile...

Yok hocam kartın içinden bi kağıt çıkıo kodlar falan yazıo işte sapphire in sitesinden gold üyelik alıyosun o kodu yazarak sonra çekilişle oyun ekran kartı pc falan dağıtıyorlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

sapphire fan boyu olduk

Yok hocam kartın içinden bi kağıt çıkıo kodlar falan yazıo işte sapphire in sitesinden gold üyelik alıyosun o kodu yazarak sonra çekilişle oyun ekran kartı pc falan dağıtıyorlar

Aman 10 kişiden 9 una dağıtsalar yine çıkmaz bana nasıl olsa. Fazla takmaya gerek yok zaten ankara da Sapphire tükenmiş vatan stoklarında. Umarım Asus a yetişirim o da çok yerde kalmamış

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sapphire fan boyu olduk

Aman 10 kişiden 9 una dağıtsalar yine çıkmaz bana nasıl olsa. Fazla takmaya gerek yok zaten ankara da Sapphire tükenmiş vatan stoklarında. Umarım Asus a yetişirim o da çok yerde kalmamış

İnşallah bulabilirsin kardeş şimdiden hayırlı olsun

• Msi twinfrozr 7850 nasildir bu kartlara gore?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sıcakta asus 7850de yükte en fazla 70 derece gördüm. kasa soğutması da dandik üstelik.ayrıca soğutmasının bir özelliği var asusta mantığı çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armoredsaint

Bu sıcakta asus 7850de yükte en fazla 70 derece gördüm. kasa soğutması da dandik üstelik.ayrıca soğutmasının bir özelliği var asusta mantığı çok iyi.

Ya benim kafam fanın birinin pcb yw bakmadan boşta dönmesine takıldı. Sanki sırf placebo için konulmuş gibi oraya. Kafamdaki on yargıyı bi türlü silemedim :-(

• Msi twinfror3 Al bende var Aşırı memnunum Asus düşünüyordum bende baştan ama fanın 1 tanesinin yarısı boşta kalıyormuş kendimde gördüm Msi tercih ettim 1050 mhz de tam yükte 1 saat 64 derece asustan 2-3 derece daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aczmendi

Msi twinfrozr 7850 nasildir bu kartlara gore?

2-3 derece daha üstündür sogutma olarak ama pcb kalitesi filan asus ile aynı olması lazım sapphire bilemiyorum
  • quote:

Geçen hafta da ekran kartı ile ilgili konu açmıştım onu topladık şimdi kendime kart olarak 7850 yi seçtim vatandan %30 ile 500 530 civarına alınacak internette baktım biraz Asus un pcb tasarımı ozelmiş soğutması 7870 in olduğu için boşluk falan kalıyormuş biraz ona takıldı kafam yoksa direk Asus alacaktım. Fikirlerinizi bekliyorum.

kardeş ben asus diyorum ve ne olursa olsun asus derim şimdiye kadar asus alıpta şunları diyen yok çok ısındı hemen arızalandı sorun verdi lanet olsun teknik servisi berbat boş ver alma diyeni ha saphire ve asus cçinde olmalıydı fabrika ynlış hatırlamıyosam 2 side aynı fabrikada üretiliyor ve asus saphireden üstün güven teknoloji rahatlık sağlamlık istersen asus yine aynısı neredeyse sadecer birz mühendisliği eksik ama asus gibi kaliteli saphire al derim

• ben sapphire kullanıyorum 1090 mhz voltajsız stabil çalışıyor 2 3 saat bf oynuyorum hiçbi sıkıntı yok kombustorla test ettiğimdede en fazla 68 derece oluyo bu sıcaklarda hava 30 35 derece bnm ekran kartıda boşta 37 38 derecede çalışıyor. ve kasamda asusun kıytırık bi kasası arkada sadece bitane egzos fanı var başkada fan yok kasamda kasa soğutmam iyi olsaydı 62 63 e kadar düşerdi sanıyorum. ben çok memnunum ama asusun da iyi olcağıını düşünüyorum ayrıca 3 yıl garanti gerçekten tercih sebebi bana görede
  • ASUS DC2 alın mutlaka bende sapphire O/C versiyonu vardı bir türlü 11oo mhz in üzerine çıkartamadım iade edip GTX 670 aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.