Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

78$'a Full HD Aksiyon Kamerası SJ1000 video inceleme

158
Cevap
13
Favori
17.884
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 78$'a Full HD Aksiyon Kamerası SJ1000 video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10033 Mesaj
    Fiyata göre iyi olsa da görüntü pek tatmin edici değil gibi.
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    1 saat kayıt süresi çok kısa. Onun dışında gayet başarılı.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    f/p olarak iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Acaba birisi bana Mesut Çevik'in Yurtdışından Alışveriş Yapmak ile ilgili videosunu gönderebilir mi ? Konuyu kirlettiysem kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler..
    |
    |
    video çekerken dış koruma çerçevesinide alıyor, o platik kutu kullanmadan aparatları kullanamıyoruz dimi? motorda kullanmak için almayı düşünüyorum, ama bi şekilde dış koruma yu hafif keserek filan sorunu çözebiliriz dimi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tenuma12

Acaba birisi bana Mesut Çevikin Yurtdışından Alışveriş Yapmak ile ilgili videosunu gönderebilir mi ? Konuyu kirlettiysem kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler..

aynen bende videosunu merak ediyorum büyük bir ihtimal aliexpress'den alışverişi göstericek :)
    |
    |
  • Yarbay
    6365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dampierre

Kayıt süresi bilgisi nerede yer alıyor ?
  • Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

quote:

Orijinalden alıntı: tenuma12 Acaba birisi bana Mesut Çevikin Yurtdışından Alışveriş Yapmak ile ilgili videosunu gönderebilir mi ? Konuyu kirlettiysem kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler..
    aynen bende videosunu merak ediyorum büyük bir ihtimal aliexpressden alışverişi göstericek :)

işte vidyo linkihttp://www.youtube.com/watch?v=xw_QmW-HxHE
    |
    |
  • Yarbay
    7511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: Dampierre

Kayıt süresi bilgisi nerede yer alıyor ?

videoyu izlemiyormusunuz hocam siz?
    |
    |

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

plakayı okur mı?

Bu video fikir verebilir.http://www.youtube.com/watch?v=Wet6npFUPzI
    |
    |

Didier Yves Drogba Tébily

• Binbaşı
    1764 Mesaj
    Fotoğraf kalitesi nasıl?
    |
    |
  • Binbaşı
    1912 Mesaj
    seslerin sualtı kabındayken dışarıda az duyulması normal onu su altında denemeniz lazımdı su yoğunluğu hava yoğunluğundan fazla olduğu için sesler çok daha rahat iletilebiliyor o yüzden sualtı kabının sualtı çekimlerinde ses konusunda sıkıntı yapacağını pek zannetmiyorum. Görüntü bitrate'i hakikaten düşükmüş asansörde Mesut Çevik değil başka birisi var gibiydi.
    Kamera fiyatına göre fena sayılmaz.
    |
    |
  • Yarbay
    4229 Mesaj
    1 saat kayıt süresi Çoooooooooook kisa.. Kaldi ki 64 GB Hafıza Kartı taktık diyorsunuz, ee o zaman kayıt süresinin takılan hafıza kartıyla alakali olmadığı çıkıyor ortaya... Makinenin şarjı bitmedigi sürece ve hafıza kartında boş bellek olduğu müddetçe kayıt yapması lazim ki işe yarasin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

. . . . >>> . . . Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene . . . <<< . . . .

• Yarbay
    2831 Mesaj
    Tanıtım çok güzel olmuş Mesut Çevik baya heyacanlı ve güzel tanıtmış.kamerada çok şirin.içeriği özellikle çok güzel.şu uygun fiyatlı Çinli telefonlarıda piyasada bir görsek replika spot vs hariç.kamera satılmayacak bari telefonları satılsa.
    |
    |
    Life is short, break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably, and never regret anything that made you smile. Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines.
  • Yarbay
    5271 Mesaj
    Techmoan sitesi bunu aylar once inceledi. Orjinal sj1000 bulabilirseniz goruntusu cok iyi. Piyasada taklitleride var yalniz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

1 saat kayıt süresi Çoooooooooook kisa.. Kaldi ki 64 GB Hafıza Kartı taktık diyorsunuz, ee o zaman kayıt süresinin takılan hafıza kartıyla alakali olmadığı çıkıyor ortaya... Makinenin şarjı bitmedigi sürece ve hafıza kartında boş bellek olduğu müddetçe kayıt yapması lazim ki işe yarasin...

1 saat bataryasının yapabildiği kayıt süresi. Araçta devamlı şarj altında dediğiniz gibi hafıza kartı dolana kadar kayıt yapabilir
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkozi -- 15 Eylül 2013; 7:22:19 >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Bol aksesuarlı, yetenekli ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir aksiyon kamerası arıyorsanız SJ1000 size göre olabilir. Yurt dışından ücretiz kargo ile 73-78$ fiyat aralığında temin edilebilen SJ1000, bir aksiyon kamerasından çok daha fazlasını sunuyor.

Hocam cycle recording hakkında bilgi vermemişsiniz yalnizca 3/5/10 dakikalık çekim yaparak çok sayıda part mı oluşturuyor yoksa tek dosya uzun süre kayıt özelliği var mı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Bahsedilenler: Speed-Step
    Eski Kullanıcı Adı:
    Moofy

Arkadaşlar bisikletimle turlara çıkıyorum ( En fazla 6 saat ) o zamanlar kayıt için iyi olur mu sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moofy -- 15 Eylül 2013; 10:10:04 >

Orijinalden alıntı: Moofy

Arkadaşlar bisikletimle turlara çıkıyorum ( En fazla 6 saat ) o zamanlar kayıt için iyi olur mu sizce ?

1 saat yazıyor yukarıda
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.