Şimdi Ara

78$'a Full HD Aksiyon Kamerası SJ1000 video inceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
11
Favori
18.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yurtdisindan nasil alışveriş yapılır videosu var demissiniz o video nerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de aldım bu cihazdan bikaç aydır da kullanıyorum. öncelikle herkesin malumu epey bi aksesuarla geliyor. ancak malzeme kalitesi vasatın da altında. kullanmaya başladıktan sonra cihazın pil kapağını kilitleyen tırnak ve hausing i kilitleyen tırnaklardan birtanesi kırıldı. ayrıca cihazda ergononomik sorunlar var. araç kamerası olarak kullanırken araç tutucu aksesuar çok fazla titreşim yapıyor. kendimce çözümler ürettim ama yine de rahatsız edecek kadar titreşim mevcut. hausing ile kullanırken titreşim sorunu yok gayet net görüntüler aldım. yazılım güncelledikten sonra çekim esnasında zoom yapılamıyor. sanırım bir sonraki güncellemede düzeltilir. ekran koruyucu özelliği iyi düşünülmüş.(ekran ayarlandıktan sonra otomatik olarak kararıyor) pilde kullanırken şarjdan tasarruf sağlıyor. güncelleme ile menüye car mode diye bir sekme eklenmiş. açık bıraktığınızda cihaz açılır açılmaz kayda başlıyor. kapalı ise kayıt için ok tuşuna basmanız gerekiyor. ben hem motosiklette (kaska ya da motosiklette herhangi bir yere takabilirsiniz yeterli aksesuar mevcut) hem de arabamda kullanabileceğim bir cihaz olduğu için aldım. sadece otomobilde kulllanacaklar için daha kaliteli alternatiflere yönelmelerini tavsiye ederim.
    +

• gael kullanıcısına yanıt
  • niirvana kullanıcısına yanıt
    ekkürler
  • güzel birşeye benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitanede ben aldım bundan . Birşey sorucam kutu içeriğinde hafıza kartı yok sanırım, Kendi hafızasıda yok gidip birde hafıza kartı almam gerekiyor dimi ? :D Yabancı bir inceleme izledim orda 2 saat 15 dakika diyordu kayıt süresini. Siz 1 saat diyorsunuz tam olarak test ettinizmi ne kadar dayanıyor bataryası
  • Aksiyon kamerası çoğunlukla aydınlıkta kullanılır o yüzden sorun değil.yalnız hareketli sahnelerde sorundan bahsedilmesi düşündürücü.en çok kayakçılar kullanıyor sonuçta hareketi net göstermesi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul da elden satın alabileceğimiz bir yer yok mu?
  • Görüntü kalitesi go pro ile mukayese edilemez ama fiyat performans olarak çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Ali Express de bunun nerdeyse aynısı 720p olan 35 dolara var bilginize...

link pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astala Vista Baby

quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Ali Express de bunun nerdeyse aynısı 720p olan 35 dolara var bilginize...

link pls

http://m.aliexpress.com/item/1699621667.html

• arkadaşlar mrb. sj1000 kullanıyorum. http://www.techmoan.com/files-drivers/ buradan yazılım güncelledim ama ekran beyaz oldu ve göruntu gelmiyor. nasıl düzeltebilirim veya eski yazılıma nasıl dönebilirim. kameram çalışmıyor artık :((((
  • Arkadaslar satiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-sj1000-aksiyon-kamera-173007791/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamitocak

Arkadaslar satiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-sj1000-aksiyon-kamera-173007791/detay

80lira karla satıyorsun, bunu ilanında belirtiyorsun ve birde bu konuda herkesin fiyatı bilmesine rağmen ilan koyuyorsun. sana ne diyeceğimi bilemiyorum
    yurtdışı alışveriş limiti 75 € yani 95 dolardır. bu ürün hiçbir şekilde gümrüğe takılmaz. hadi takıldı diyelim (kesinlikle takılmaz) vergisinide eklesen 180 lirayı geçmiyor.

• Ama 3 hafta bir ay bekliyorsun. Sizce yurtdisi fiyatiyla ayni olmasi mantikli olur nu

• Arkadaşlar kask kullanmadan direkt olarak kafaya takabiliyormuyuz?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Bu fotoğraftaki gibi kafa aparatları var ama sanırım sj1000 modeli için kafa aparatı yok.
  • sj1000 acılınca welcome diyip öylece kalıyor frimware de yükledim birşey değişmedi yardımcı olan olursa sevinirim

• videoları 5er 10ar dakikalık partlar halindemi kaydediyor. 60 dakikalık tek parça çekim yapabiliyormu?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.