Şimdi Ara

750W 80+ PSU önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 750W bir psu alacağım bu konuda hiç bir fikrim yok, yardımlarınızı bekliyorum. Görüş ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler. :)

• Corsair cx 750w 80+
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Corsair cx 750w 80+
    CX 750w ile her gün cızırtı fısıltı sesleri diye konu açılıyor.

Bütçeniz nedir ?
  • Bugün elime siparişlerim ulaştı,inventustan C70 Beyaz kasa + TX750M psu birlikte 570 küsüre almıştım,pc toplamayı bilmediğimden toplayamadım ama kaliteli gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadecebirdost

Bugün elime siparişlerim ulaştı,inventustan C70 Beyaz kasa + TX750M psu birlikte 570 küsüre almıştım,pc toplamayı bilmediğimden toplayamadım ama kaliteli gibi :)
    300 350 arası ama limitleri zorlayabilirim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brovazZ

Merhaba, 750W bir psu alacağım bu konuda hiç bir fikrim yok, yardımlarınızı bekliyorum. Görüş ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler. :)

ocz fatal1ty 750 watt
  • hakan52400 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sadece psu alacağım, kasalı bir şekilde önermişsiniz
  • KaGaNSaN K kullanıcısına yanıt
    Tam bakmadım ama daha önce ses sorunu var diye hatırlıyorum, kullandınız mı acaba?
  • seasonic x750
  • quote:

Tam bakmadım ama daha önce ses sorunu var diye hatırlıyorum, kullandınız mı acaba?

o psu anlık olarak 980 watt verebilmiş. metin abi söylemişti o daha iyi anlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

o psu anlık olarak 980 watt verebilmiş. metin abi söylemişti o daha iyi anlar
    cx 750 moduler kullaniyorum oyunlara girerken anlik bir cizirti geliyor, eger ses rahatsiz edecekse tavsiye etmem onun disinda guzel bir psu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pp_pp -- 27 Eylül 2013; 21:58:23 >
  • pp_pp kullanıcısına yanıt
    Şu an elimde cx750w var, 400r kombinasyonlu almıştım. Bende de ses sorunu oluştu o yüzden yeni bir psu bakıyorum. Bende ki sıkıntı pc kapalı iken bile ses yapması, açılışta ve sonrasında ses gelmesi. Yüke geçince ses pek gelmiyor. Sorunu çözemedim zaten. :/
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    bende de tam aksine yuke girerken bir kac saniye ses geliyor sonra kesiliyor, kapalista acilista ses yok. bunun sorun olmadigini okumustum bence kafana takma fazla
  • quote:

THERMALTAKE TOUGHPOWER XT 80PLUS 775W MODÜLER

http://www.vatanbilgisayar.com/G%C3%BC%C3%A7%20Kayna%C4%9F%C4%B1/thermaltake-tpx-775mpceu-toughpower-xt-80plus-775w-moduler-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=48352

300 TL seviyesinde gayet iyi bir ürün

• Akasa benim 750w 80+ modüler 230tl .
  • quote:

Bugün elime siparişlerim ulaştı,inventustan C70 Beyaz kasa + TX750M psu birlikte 570 küsüre almıştım,pc toplamayı bilmediğimden toplayamadım ama kaliteli gibi :)

psu yu takmakla başla işe çok da zor değil inan
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

quote:

THERMALTAKE TOUGHPOWER XT 80PLUS 775W MODÜLER

http://www.vatanbilgisayar.com/G%C3%BC%C3%A7%20Kayna%C4%9F%C4%B1/thermaltake-tpx-775mpceu-toughpower-xt-80plus-775w-moduler-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=48352

300 TL seviyesinde gayet iyi bir ürün

+1

Cooler master silent pro II 720W da olabilir

375 tl civarında
    Seasonic x-750
    Corsair hx 750

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 28 Eylül 2013; 12:11:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

takılı geldi :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

takılı geldi :)

hadi ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.