Şimdi Ara

750 TL Android Telefon Tavsiyeleri .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler arkadaşlar . Babamın telefonu bozulmuştu Teknosa'dan almıştık garanti süresi bitmeden bozuldu 1 ay içinde gelmedi adamlar onun fiyatı kadar hediye çeki verdiler ( 250 TL ) üstüne ekleyip bana Nokia X6 aldık(750 TL) telefondan memnunum herşeyi güzel ama internet hızını beğenmiyorum ve telefonu %80 internet için kullanıyorum . Teli Mayıs ta aldık şimdi tek umudum telefonun bozulup bana hediye çeki vermelerini umuyorum Telefonumun yan tarafı açıldı bi telefoncuya sordum adamda Nokia bu telefonu üretimden kaldırdı sebebi ise seninki gibi yandan açılmalar falan topluyorlar telefonları dedi benimde umudum arttı. Neyse uzattım sorum şu : Android telefonların interneti daha iyiymiş sanırım bana internet hızı iyi olan 750 TL ' ye kadar android telefon önerirmisiniz ? Teknosadan alacağım mecbur İnternet sitesinde HTC Wildfire gördüm 700 civarı güzel telefona benziyor sizce nasıl x6 dan iyi midir ?Htc sempatimde var . Teşekkürler herkese .

• HTC Desire alabilirsiniz. piyasada 650 tl ye kadar düştü. Pisman olmayacağınız bir cihaz. youtube den falan videolarına gözatabilirsiniz.
  • O fiyata HTC Desire varsa kesinlikle Desire alınmalı. Bulunamazsa Huawei x5 alınabilir. Htc Wildfire'ın işlemcisi çok daha yavaş, ekranıda çok daha küçük. Huawei x5 ile Nokia x6 karşılaştırması yapmıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 7 Ağustos 2011; 17:46:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilton

HTC Desire alabilirsiniz. piyasada 650 tl ye kadar düştü. Pisman olmayacağınız bir cihaz. youtube den falan videolarına gözatabilirsiniz.

650 tl'mi inanamıyorum.1000 tl'den aşağı olmaz.Anca 6 ay sonra felan.
    Samsung Galaxy Ace var.
    Huawei İdeos x5 var
    Htc wildfire s var.
    Daha çok size göre telefon var.
    Eğer o fiyata desire varsa,düşünmeden alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 7 Ağustos 2011; 17:51:56 >
  • pardon ama sıfır değil yav atlamışım o kısmı. arkadaş sıfır diyorsa htc desire nin sıfırı 650 değil ama sıfır kadar sağlam cihazlar var sahibinden_com da.
  • quote:

pardon ama sıfır değil yav atlamışım o kısmı. arkadaş sıfır diyorsa htc desire nin sıfırı 650 değil ama sıfır kadar sağlam cihazlar var sahibinden_com da.

hocam bende şaşırdım nerde satılıyormuş diye.650 tl ise ya çok acil satıyordur, ya da işin içinde bit yeniği vardır.
    Ayrıca ikinci el düşünüyorsanız bu forumun ikinci el bölümüne bakın.
    Bu arada arkadaş değiştirmiş yazıyı:
    Hocam Nokia almak büyük bir hata olmuş sizin için.HTC Sempatiniz varmış.Wildfire güzel seçim olabilir.Ama biraz daha para verip Htc Desire Z alabilirsiniz.Acer markalı telefonlarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 7 Ağustos 2011; 21:28:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kertenkeleci

quote:

pardon ama sıfır değil yav atlamışım o kısmı. arkadaş sıfır diyorsa htc desire nin sıfırı 650 değil ama sıfır kadar sağlam cihazlar var sahibinden_com da.

hocam bende şaşırdım nerde satılıyormuş diye.650 tl ise ya çok acil satıyordur, ya da işin içinde bit yeniği vardır.
    Hocam Nokia almak büyük bir hata olmuş sizin için.HTC Sempatiniz varmış.Wildfire güzel seçim olabilir.Ama biraz daha para verip Htc Desire Z alabilirsiniz.Acer markalı telefonlarda var.

Teşekkür ederim herkese. Öncelikle telefonu Teknosadan almak zorundayım . X5 olmaz o yüzden . Galaxy Ace , HTC Wildfire var teknosada 750 civarı. Öncelikle yapacaklarım : Arada müzik dinlerim hiç oyun oynamam , genelde internette dolanırım.
    SE XPeria Ray gördüm ve vuruldum telefona onun çıkmasını bekleyeceğim sizce benim için ideal midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BarisCanYagmur

quote:

Orijinalden alıntı: kertenkeleci

quote:

Teşekkür ederim herkese. Öncelikle telefonu Teknosadan almak zorundayım . X5 olmaz o yüzden . Galaxy Ace , HTC Wildfire var teknosada 750 civarı. Öncelikle yapacaklarım : Arada müzik dinlerim hiç oyun oynamam , genelde internette dolanırım.
    SE XPeria Ray gördüm ve vuruldum telefona onun çıkmasını bekleyeceğim sizce benim için ideal midir ?

Hocam o güzelde,750 tlden yukarı olacağına kesin gözüyle bakıyorum.Birde teknosa'dan alacaksın.250 tl üstüne katarsan belki alırsın.
    http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-ray?cc=tr&lc=tr#view=overview

• Para biriktirmeye başladım da bu Teknosa neden bu kadar pahalı . Çıkmasını beklicem ona göre biriktiririm sabretcez artk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.