Şimdi Ara

75 TL'ye daha iyi paket var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan Vodafone kullanmaktayım 75 TL'ye 15 GB bir RED tarifesi + Gamer Paket kullanıyorum sınırsız Youtube verdiği için. Sabit bir bağlantım yok aylık Youtube'dan vs toplam veri alışverişim 90 GB bulduğu oluyor ortalama 30-50 GB tarifem bitmek üzere +10 TL zamla ve +2 GB ile bu şekilde devam edebiliyorum, Vodafone internetinden genel olarak memnun sayılırım. Daha karlı bir paket var mı benim geçebileceğim ? Yoksa el mecbur buna devam edeceğim.

• Hocam belki sınırsız tarife teklifi gelebilir size 199 TL internet, dakika, SMS hepsi sınırsız eğer size uygun ise onu kabul edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Hocam belki sınırsız tarife teklifi gelebilir size 199 TL internet, dakika, SMS hepsi sınırsız eğer size uygun ise onu kabul edebilirsiniz.
    Teklif gelmiyor taahüt bitimine doğru arayıp isteyeceğim olursa ona geçerim olmaz böyle devam teşekkürler
  • 78 TL ye 28 GB internet sınırsız face insta YouTube Spotify benimki. Red20 plus tarifesi söyle MH ye

• Gelen size özel tekliflere ara ara göz atın,red35 felan gelirse 85-90 lira civarına geçebilirsiniz,şayet şifre ile 80 liraya geçen arkadaşlarda mevcut.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.