Şimdi Ara

20 tl'ye d-smart mı 7,5 tl'ye filbox mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hangisini tavsiye edersiniz d-smart mega paket ek paketler yok benim için sadece belgesel önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• D Smart elbette. Bilmiyorum ben kullandığım için en iyisi bu. Yinede araştır sen tivibu da var 5 tl ye veriyor araştır.

• belgesel içinse türktelekom mobil hattı varsa,tivibuev,5-12 lira arası fiyatlı,çanak kurulumu size ait

• Tivibu modül olmadığı için 12 TL'den alıp 10 gün sonra iptal ettim cihazlı üyeliği sevmiyorum çünkü kanalları kendime göre dizmeyi seviyorum.

• Fatura sürprizlerine karşı açık değilseniz filbox ama yok "canım ne olacak bir faturayı yanlışlıkla yüksek yazmışlarsa ararız düzelttiririz" diyorsanız d-smart

naçizane fikrimi belirttim :)

• Tahhut konusunda en iyisi digiturk , dsmart ve tivibu 24 ay vuruyor zinciri üyeye digiturk ise 12 ay

• 5 tl ye tivibu
  • modern yaşam 2 M kullanıcısına yanıt
    fatura sorun değilde arada 12,5 TL fark var değermi bu fark

• quote:

Orijinalden alıntı: bekemyigit

fatura sorun değilde arada 12,5 TL fark var değermi bu fark

Fatura sorun değil diyorsanız dsmart diyebilirim çünkü dsmart'ta belgesel sayısı filbox'a göre çok daha fazla ayrıca şimdi hatırladım dsmart'ta da yıllık abonelik var (yani en azından bazı sitelerde bu şekilde satılıyordu hala devam ediyormu bilmiyorum) ama modül aboneliği.. tek sorun bir kaç belgesel kanalını içeren bir paketi ekstra almanız gerekiyordu ya da benim aldığım modülde öyleydi diyebilirim aldığım modülde outdoor channel ve bbc earth kanallarının olduğu pakete ekstra üye olmam gerekiyordu bende olmamıştım bu arada modülü geçen yıl ekim ayında bir siteden peşin olarak satın almıştım ama modülü babamlara verdim fiyatıysa 400 tl'den 380 tl'ye indirmiştik pazarlıkla mega üyelikti tam bir yıl kullanma hakkım vardı bir yıl dolduğunda dsmart'ı arayıp tekrar yıllık ödeme yapabilirsin demişti bana satıcı bakalım ekim ayı geldiğinde görücez,

• Hocam ben 12 ay taahhüt verdim d smarta ama mh ile görüşme sonrası benim durum başka yani.

• Hem filbox hem de D-Smart modül sahibiyim 2015e kadar D-Smart kullandım geçen sene filboxa isbank kampanyasından yararlanarak geçtim. Belgesel önceliğinjz var ise D-Smart önde filboxta herhangi bir gelişme yok açıkçası olacağa da benzemiyor. 10 haziranda yeniden D-Smarta geçtim. 15 TL tüm kanallar açık şekilde

• Futbol dünyasından başkanlar ile kıyaslanacak olursa;

digiturk-ünal aysal
    d smart- aziz yıldırım
    tivbu-fikret orman
    filbox- dursun özbek gibidir.

Ne dediğimi anlamışsındır umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.