Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

75.000TL-100.000TL arası, sıfır km, otomatik ne alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> 75.000TL-100.000TL arası, sıfır km, otomatik ne alınır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      763 Mesaj
      19 Kasım 2018 14:18:51
      Bütçeye bak, karşılık gelen arabalara bak. Ne hallerdeyiz
      |
      |

• Yarbay
      7296 Mesaj
      19 Kasım 2018 14:36:33
      Kia rio en mantıklı seçeneklerden birisi eğer b segment yeterli geliyorsa. Gelmiyorsa corolla cvt touch ama bayiilerde kalmadı.

Hyundai elantra 1.6style otm bunlar da c segment en mantıklı seçenekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Lexus rx 300 - Kolay İngilizce Android Uygulamam (Kod isteyen pm atsın lütfen)
    • Yüzbaşı
      373 Mesaj
      19 Kasım 2018 14:38:18
      Aynı bütçelerle 6 aydır pusudayım ama hala araç alamadım. En son 2.el çok tutulmayan d sınıfı araçlara yöneleceğim gibi bir his var içimde latitude mondeo insignia vs. İnsanın 80-100 bin verdikten sonra boş b sınıfı veya bomboş c sınıfı araca binesi gelmiyor.

|
      |

• Yarbay
      2032 Mesaj
      19 Kasım 2018 14:38:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

Hocam peugeot kampanya yapmıştı halen devam ediyor mu bilmiyorum 104e 308 active dizel otomatik

Kobilere özel vergi levhası vs istiyor ama şartlarınız uyarsa bu araç çok mantıklı
      aynı aracı kobi olmayanlara ne kadar bırakıyorlar? aynı aracı ilksan kampanyası ile 108.500 liraya alma imkanım var o yüzden soruyorum, alsak binmeden nakite çevirsek vw muamelesi görmez heralde plaka takılınca..

• Yüzbaşı
      781 Mesaj
      19 Kasım 2018 15:30:14 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

aynı aracı kobi olmayanlara ne kadar bırakıyorlar? aynı aracı ilksan kampanyası ile 108.500 liraya alma imkanım var o yüzden soruyorum, alsak binmeden nakite çevirsek vw muamelesi görmez heralde plaka takılınca..

Alıntıları Göster
      135.000-140.000 fiyat çekiyorlar.

|
      |

asdasdasd
    • Binbaşı
      1031 Mesaj
      19 Kasım 2018 15:50:12
      Reno demeyin abi yeter ya tüm mesaj yazma şevkimi kırıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      781 Mesaj
      19 Kasım 2018 15:53:51 Konu Sahibi
      Şaka gibi şimdi de Türkiye'deki tüm Kia bayileri ellerinde rio kalmadığını iddia ediyorlar.

|
      |

asdasdasd
    • Yüzbaşı
      459 Mesaj
      21 Kasım 2018 00:22:18

Al sat için uygun bir araç değil bence ama binici için güzel araç bu rakamlara alınırsa zararda ettirmez

|
      |
      Hellori Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      941 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      darkangelevo

21 Kasım 2018 09:24:06
      Aralık ayı indirimlerini beklemelisin BENCE. Clio kullanıcısı ve eski Rio kullanıcısı olarak. Rio iç hacim olarak biraz daha geniş, hava yastığı bakımından daha üstün. Clio'da 4 hava yastığı varken Rio'da perde hava yastıklarıyla birlikte 6 hava yastığı mevcut. Clio 2019'da kasa değiştirecek. Genelde makyaj geçirmiş araçlar 2 sene içinde kasa değiştirir. Clio 2016'da makyajlandı.

Hazır indirimler varken B sınıfı yerine biraz daha geniş ve oturaklı C sınıfı araç bakmanız daha uygun olacaktır.

Toyota tarafında Corolla ve Auris yeni kasa olarak geliyor.
      Renault tarafında EDC'den uzak durmanızı tavsiye ederim. İmkanım varken EDC yerine manuel Clio aldım.
      İlle otomatik olacaksa Hyundai ve Kia'da çift kavrama dct şanzıman var. Bunları da pek tavsiye etmiyorum. Kia'nın Cerato 1.6 tam otomatikleri ve Rio 1.4 tam otomatikleri hariç.
      Peugeot'un kobi kampanyası benim de aklımı çelmiyor değil. Firma üstüne de alabilirim aslında 105bin TL fiyat 1.6 BlueHDI 120hp EAT6 tam otomatik dizel için şu piyasada bulunmaz bir fırsat. Tabi hanımı ikna edebilirsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkangelevo -- 21 Kasım 2018; 9:25:21 >
      |
      |

Fractal Design Define C | Ryzen 5 1600 | Dark Freezer X120 | G.Skill Flare X 3200Mhz CL14 | Gigabyte B350 Gaming 3 | Crucial 275 GB SSD | WD 1TB | Corsair RM650X | Windows 10 Pro
      MSI GTX 1080 Gaming X 8GB

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.