Şimdi Ara

72000 TL'ye FULL DONANIM FİAT EGEA Hatcback ALMALI MIYIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
8.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hatcback bir araba arıyorum. 1.4 95 beygir egea hatcback full donanım paketi 72 milyar. Diğer markalardan önerebileceğiniz bir model var mı? Bu fiyata hakkını verir mi bu araba? Şimdiden teşekkür ederim.
    72000 TL'ye FULL DONANIM FİAT EGEA Hatcback ALMALI MIYIM?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaline -- 30 Temmuz 2017; 2:51:18 >

• 72 milyara Türkiye ekonomisi ayağa kalkar. 24 milyar dolar yapar az para mı?
  • Diğer c sınıfı harçların fulleri ikinci el temiz bulunabilir egea kimse al demez astra focus ve golf bey! Varken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myz1453 -- 29 Temmuz 2017; 10:55:22 >
  • İkinci el Egea hb 1.4t-jet almanızı öneririm.aynı fiyat sanırım hatta 65-66 bandında 0 ayarında araçlar var

1.4 95hplik versiyon Cidden çok kötü hocam
  • Egea sedan benzinli 1,4 lerde yağ yakma sorunu var diyorlar.1000 KM de 4 Lt yağ yakıyormuş.Hb ve t-jetlerde de bu sorun var mı bilmiyorum Sen yine de araştır.Hangi şehirde kullanacaksın bilmiyorum ama T-jet 10-11 Lt yakar İstanbul şehiriçinde.Bir de youtube da inceleme videosu var 1.4 T-jet in onlara bak.Hb olsun diyorsan.B segmenti hb (Polo , Fiesta , Clio , Corsa , i20 vb.)kutu gibiler.O paraya yazık olur.C segmenti hb bakılabilir. Golf , i30 1.6 Crdi lar var 2012-2013 onlara bakılabilir.Donanımları hakkında pek bilgim yok ama kullananlar varsa yardımcı olsunlar.72 bin TL diyorsun az para değil.İyi bir araba bulursun inşAllah.
  • ms2947 M kullanıcısına yanıt
    1000km 4l yakıyorsa yağ bidonuylamı yola çıkacaz biz
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Özür.Yanlış yazmışım rakamları :) Şikayetvar da bazı şikayetler var 20 000 Km de 3 Lt yağ yaktı gibi.Forumlardan da benzer bilgilere ulaşılabilir.
  • Hayır.
  • ben almazdım
  • İkinci el dizel bak yada paket küçültüp 1.4 tjet bak
  • ben 1.2 tsi style leon alırdım. geçen aya kadar 72ye veriyorlardı. Zam geldi 73-74e alınabilir diye düşünüyorum.
  • gyetiker G kullanıcısına yanıt
    Arkadas kendini 2016'da zannediyor. 2016 yilinda 1 $ = 3 TL idi. Simdi 1 $ = 3,52 TL civarinda.

Ehonomi eyiye gettigi icin pek takip edilmiyor tabi. Hep 50 TL'lik alan buyuk bir kitle var tabi inkar edilemez.
  • dizel olmadıkça almazdım
  • 75.000'ye atmosferik benzinli Egea almak
  • Sedanı 110hp idi galiba.
  • ms2947 M kullanıcısına yanıt
    Bu araba kac lt yağ alıyor ki 1000 km de 4 lt yağ yaksin. Her 1000 km de bir bidon yağ boşaltmak lazim ozaman eski mobilet motorlarin benzin deposun motor yagi koyar gibi😁
  • danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi gibi 2004 yılında zannetmemden iyidir değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyetiker

Konu sahibi gibi 2004 yılında zannetmemden iyidir değil mi?

Kimseyi suclamiyorum. Mesele su ki Dolar'in hizina yetisemiyoruz. Meret her sene oyle katlaniyor ki her sene daha fazla TL ye karsilik daha az $ geliyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.