Şimdi Ara

72 model merseces 230.4 kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu modeli kullanan arkadaslar varmı varsa yorumlarını yazabilirlermi araba hakkında uzakmı durulmalı. ayagımı yerden kesmesi için alıyorum yakın yerlere gitmek için kullanıcam cok bişi beklemiyorum zaten sadece belimi bükmesin yeterli kullananlar yorum yazabilirlerse severim..

• Her ne kadar nefret etsem de kus serisine yonelmeniz daha mantikli duruyor.
  • W 115 serisinden bahsediyosunuz sanırım... Arkadaşın dediğine katılmıtorum... LPG de olduğu sürece bakımları falan belinizi bükecek kadar pahalı değil... TENEKEYE binmekten iyidir...
  • 72 model bir araç almak macera aramatıktır.
    Bütçe örn: 5 bin tl ise ve kuş serisine binilmek istenmiyorsa o fiyata 90 model civarı japon araçları bulabilirsiniz
    Örn: Hyundai excel,Mitsu lancer, Mazda 626 alıp masraf yapılmadan binilebilinilir.
  • 230.6 kullanmıştım bir defasında. bakımları falan belinizi bükmez. bükse bükse yakıt büker.
  • Gece gece dayanamadım yine geldim :) Arkadaşım şahin doğan dediğin tenekelerden fazla yakmaz emin ol... Arkadaşımda var sürekli kullanıyor günlük hayatta... Al bi tane hatta 75 modelini falan al temiz bulabilirsen... Başka sormak istediğin bişey olursa her türlü yardımcı olurum sana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_ds888

Gece gece dayanamadım yine geldim :) Arkadaşım şahin doğan dediğin tenekelerden fazla yakmaz emin ol... Arkadaşımda var sürekli kullanıyor günlük hayatta... Al bi tane hatta 75 modelini falan al temiz bulabilirsen... Başka sormak istediğin bişey olursa her türlü yardımcı olurum sana...

ustam ilgilendigin için teşekkürler öncelikle bugun gittim arabaya baktım lpgli lpgsi ruhsata işli aracın kaportası süper deil normal gibi yasına göre ama motoruna iyi bakmıslar kullandım yokusta 2 ile kaldırdım dur kalk falan yaptım içime sindi acıkcası pazarteside cok güvendigim bir usta var ona götürücem eger o al derse alıcam alma yaklasma derse almıcam işte araba gercekten cok içime sindi ilk izlenim güzel oldu eger satıcının söyledikleri dogruysa pazartesi günü anlasıcam adamla:) benzin lpg manuel ancak muaynesi yokmus kafama takılan tek sorun o muayneyi halledebilirmiyim diye düşünüyorum kara kara :)

• Rica ederim :) Tabi baktır genel bi problemi yoksa alırsın...Muayene basit iş eğer arabanın sorunu yoksa tek sferede geçiyosun kaç model olursa olsun... Mesela bende 90 model 200 E var en son muayene de tek seferde geçmiştim 2005 model bi tane focus kalmıştı:D modelle alakası yok yani...
  • Amaç kısa mesafede ayağı yerden kesmek ise Şahin tarzı bir araç almak çok daha mantıklıdır. Bu arabaların teneke ve beş para etmez olduğunu ben de her yerde savunurum ama bu kuş serisi araçlar parça bulunabilirliliği, parça fiyatı, usta bolluğu ve 2. el konusunda W115 Mercedes'ten çok daha avantajlıdır. Bu saatten sonra o yaştaki bir Mercedes'i parası ve vakti çok olup keyif için binecek kişiler tercih etmeli. Mercedes'lerle çok içli dışlı biri olaraktan tavsiyem bu yönde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.