Şimdi Ara

70mai Lite Türkçe Seslendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mdemirbozan57 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    105 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bir süredir kullandığım 70mai lite modeli araç kameramın ingilizce sesi rahatsız etmeye başladı. Bununla ilgili 4pda Rus sitesinde seslendirme editlemesini gördüm ve uygulamaya karar verdim. Cihazın yazılımını editleyerek türkçe sesleri yazılıma ekledim. Ve başarılı oldum. Sizde bu şekilde kullanmak isterseniz benim yapmış olduğum türkçe ses eklenmiş cihaz yazılımını güncelleyerek cihazı türkçe anons ile kullanabilirsiniz.

KURULUM TALİMATI :

Cihazınızın yazılımını güncellemek için linkteki dosyayı indirdikten sonra zip içindeki FW_DR0010.bin dosyasını hafıza kartınızın ana konumuna atıyorsunuz daha sonra cihaz kapalıyken hafıza kartını takıp güç kablosunu takınca cihaz otomatik yazılımı güncelliyor ve daha sonrasında sesli uyarıların hepsi türkçe oluyor. Seslendirme Google asistan ile yapılmıştır.

NOT: Cihazın menüsü ingilizce olan (International) sürümü içindir. Menüsü çince olan cihazlar için denenmemiştir. cihazı benim belirttiğim şeklin dışında güncellenmeye çalışırsanız cihazınız zarar görebilir. Bu konuda sorumluluk bana ait değil yapan kişiye aittir.

70MAI İNGİLİZCE SÜRÜMÜ İÇİN TÜRKÇE SES EKLENMİŞ YAZILIM : https://disk.yandex.com.tr/d/KseJfDMQmGK-mg

ORJİNAL YAZILIMA DÖNMEK İSTEYENLER İÇİN LİNK : https://disk.yandex.com.tr/d/WI5XhbMnawU52A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdemirbozan57 -- 31 Mayıs 2021; 14:12:16 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.