Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

7070 Servisi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> 7070 Servisi Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1097 Mesaj
      09 Nisan 2012 20:52:03 Konu Sahibi
      Bir süre önce Turkcell'den Vodafone'a geçtim. Faturalı hat kullanıyorum.

Biliyorsunuz telefonlarda Vodafone Menü diye bir bölüm var. Ben de orayı karıştırırken futbol mesajlarını almayı seçtim.

7070'den geliyor bu mesajlar ve aylık ücretlendirmesi varmış. 9.6 TL imiş bu fiyat.

Buraya kadar herşey normal. Ancak sorun şu ki ben bu servisi iptal edemiyorum.

İşte vodafone'un sitesindeki ilgili bölüm.http://www.vodafone.com.tr/Servisler/futbol-bilgi-servisi-7070.php?default_id=bireysel-futbolpaketi

Burda nasıl iptal edileceği yazıyor. Ben de aynen uyguluyorum ancak '' bu servise üyeliğiniz bulunmamaktadır '' gibi bir mesaj geliyor her defasında.

Bunu iptal etmem için ne yapmam gerekir ? Bilenler yardım edebilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      10 Nisan 2012 10:20:42
      Selam, hafız :)

Muhtemelen kendi tuttuğun takımın servisine abone olmuşundur.

O IPTAL FUTBOL yazmanın haricinde devamında, abone olduğun takımın adını da yaz.

Mesela;

IPTAL FUTBOL GS

Daha önce Vodafone'un futbol servislerinden yararlanmıştım. Bu şekilde iptal etmiştim. Zaten abone alırken nasıl iptal edileceğini mesajla anlatmışlardı.

Sanırım sildin :)

Umarım bu şekilde iptal edebilirsin kardeşim.

Olmadı 7070'in müşteri hizmetlerini ararsan iptal ederler.
      |
      |
      05 Temmuz 2012 16:41:42
      7070 den hergün 1 adet reklam sms i geliyor. en sonunda dayanamadım 542 yi aradım, reklam sms i gelmesin diye,

542 757 li bir özel servis numarasını arayacakmışım kimbilir dakikası kaç lira

turkcell ve aveanın online işlem merkezinden yapılabilen bir şeyi müşteri hizmetlerinden halledemiyoruz yahu
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.