Şimdi Ara

7000 TL maaş teklif ettiler şaka gibi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
11.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: R.Hooke

Doktorlar 15k alıyordan sonrasını okumadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

Yukarda elemanın birisi yazılımcıların 20k maaş alması gerekiyor yazmış...Sen nesinde 20k maaş alıcaksın arkadaş milletvekili bile o kadar almıyorken sen kimsin ? Atomumu parçalıyorsun?

İlkokul mezunu olup listeye adini yazdiklarinda milletvekili olabiliyorsun. Herhangi bir vasif gerekmiyor. (Ornek Sn. T.Erdogan in şoförü)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Hooke

Doktorlar 15k alıyordan sonrasını okumadım.

peki ne kadar alıyorlar? ev arkadaşım intern. bu konuları çok konuştuk. istediğin türden bir cerrahı söyle, ankarada ortalama ne kadar kazandığını söyleyim. özellikle araştırma hastanelerinde çalışan ünvanlı doktorlar (asistanlar demiyorum) aylık 15 bin tlye çalışmaz bile.

not: konu troll olsa da benim ciddiyetim konuya değil yorumadır.
  • troll
  • 7k veriyorlar beğenmiyorsun ee git 17k veren yerde çalış tabi verirlerse Türkiye şartlarında çok fazla birşey beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Ben resepsiyonistim 4000 civari aliyorum

Yazilimci 7000tl nedir veletlerde simdi of deli para diye cildiriyordur ama yaptiginiz her isin belli bi kiymeti var yazilimcilik 7000tl degil sen koskaca firmaya yazilimci ol onlar trilyonlar kazansin sayende sanada 7k

Türkiyede trilyon kazanan yazılım firması?

• mawoix kullanıcısına yanıt
    göreceli birşey ben söyleyeyim.benim doktor 9 bin alıyor batıda. doguda arkadaşım aile hekimi 8 bin alıyor.yorum yapmışsınız ama her mesleğe başlayan ünvanla başlamıyor efendim. ve yeni doktorlarda zaten 15 bin almıyor. ünvan sahibi, bir arkadaşımın babası ise sadece haftada 1 gün çalışması karşılığı özelde haftalık 6 bin alıyor ek gelir maaş hariç. aylık 24 bin sadece 4 gün çalışma karşılığında alıyor. göreceli fakat 30 yaşında bir doktorun 15 bin kazandığını pek göremezsiniz.

bir diğer konu türkiye şartlarında yazılım veya bilgisayar mühendisliği giriş puanları malum tıp kazanabilen çocuklardan daha başarılı değiller. itü yazılım mühendisi okuyan bir abimle 6 ay kadar yaşadım. türkiyede oyun yapıp reklamına para basmaktan başka kazanç kapısı olmadığını söylemiştir kendisi.
  • Verdikleri araba klimasız diye ürün müdürlüğü teklifini red etmiştim....

• eleman dalga geçmek için konu açmış ve kimseye cevap dahi vermemiş ama ciddi ciddi mesaj yazanlar var :)
    hele ki 7000 tl. yi kabul etmeyip ,yurt dışında 4100 euro ile işe başlayacağım demesi ,sizinle dalga geçiyorum diyor :)
  • ben ne yapıyım kardesim astronotum, 3 cocuk kirası yakıtı derken ay sonunda elde avucta bir şey kalmıyor. geçen bir şirkete gittim 2850tl zor verdiler.

• Konu sahibi çok sağlam gaz vermiş millete
  • End.muh.im geçende bir fabrika çağırdı 15k verdi beğenmedim bu ülkede yazılımcılar bile 20k alıyor dedim... :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu herbokolog dolmus. Agzi olan konusuyor.

• MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    Hangi şirketmiş o söyle de orada çaycılık yapalım. Çok iyi çay demlerim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.