Şimdi Ara

7000 TL maaş teklif ettiler şaka gibi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
11.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burda meslek hakkındaki yorumlara inanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 binden aşağı maaşı kabul etmeyin arkadaşlar. Köleliğe gerek yok.

• 7000 TL maaş teklif ettiler şaka gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

yazılım aşağı yazılım yukarı ne lan bu 2 format atıp pc temizleyenler yazılımcıyım diye geziniyo ortalıkta

Sen ne anlarsın
  • Madem 10 numara yazılımcısın kendi işin yap o zaman.

Bu forumda bazı insanların kendini çok büyük görüp maaşlı çalışması da cidden komiğime gidiyor.

Sana ağaoğlu gibi adamlar acıyarak bakıyor..
  • Adam yazılımcıların neden ülkeyi terk ittiği ile alakalı konu açmış yani bahsi geçen teklif yurtdışında faliyet gösteren bir firmadan gelmiş muhtamelen.

Bunun neyini anlayamadınız ?

Kaldıki İngiltere'de 5 yıllık tecrübe ve orta üstü bir ingilizcen var ise aylık eline masraflarından sonra net kalacak rakam aşağı yukarı odur.

Deli gibi yazılımcı arıyorlar burada.
  • nolur gitme

• Yazılım sektörü ve türkiye.
  • https://forum.donanimhaber.com/tip-kazanamayip-hala-sinavi-kazandigini-sananlar--129340809#129340809

Ifsa team anisina...

• Ağır csb.

• Doktorun aldığı riskleri alıp öyle doktor maaşları ile ilgili konuşmanı tavsiye ederim

• hocam hangi dillerde yazıyorsun? ben şuan sizin dediğinizin yarısını alıyorum. gerçi daha 2.5 yıllık tecrübem var. oranlarsak yarı yıl tecrübe ve yarı maaş oluyo ama merak ettim.
  • https://forum.donanimhaber.com/makine-muh-mi-yoksa-tip-mi--129423921#129423921

• yurtdışındaki yazılımcılara 15 bin euro veya 15 bin usd veriyor mı ?
  • 7 bin liraya yemek+sigorta dahilse düşünülebilir yoksa tamamen hakaret git dava aç. bu ne mokoko dilenci olsam daha çok kazanırım de
  • Bir ulkedeki maaslar o ulkenin milli gelirine göre ölçülür. Kisi basi mili geliri 5 katimiz olan Abd de yazilimci 7-8 bin aliyorsa, hiltiyle asfalti delen isci de 5500 usd aliyor mesela. (Ayrica devlette uzman doktor 6-7 arasi aliyor)

• ciddiye almayın tamamen trol
  • yazılımcı. sanki bana sıfırdan işletim sistemi yazacak.7000 tl maaş teklif ettiyse adamın birikmiş işleri vardır onları sana nefes aldırmadan yaptırıp sonra tekmeyi atacak. yoksa 7000 tl çok fazla. millet 800tl ye çalışıyo part time vs gösterip asgari ücretin altına çalıştırıyorlar ve o işe millet torpille giriyor. 7000 tl değil 3000 tl bile çok sana.istanbuldaysan 2750 olabilir. anadoludaysan 1800 tl yi öpte başına koy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi em2018 -- 23 Kasım 2017; 16:4:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Adama troll diyenler olmuş gerçekten gülüyorum, ben büyük bir şirkette çaycıyım 7000 TL alıyorum yazılımcının en az 20 bin alması lazım yoksa başka türlü bu iş yürümez.

Haklısın kardeşim. Bende bir holdinge bağlı fabrikada meydancılık yapıyorum 12k maaşım var.

• Katılmıyorum. Türkiye'de çok önemli yazılım firmaları var. Yazılım firmalarından ziyade bankalar yazılımcı ve coder ayağında mükemmel çalışma ayağı oluşturuyor. Örneğin bugün geziye gittiğimiz Kuveyttürk. AR-GE merkezleri mükemmel seviyede. Türkiye'de yazılım yok diyen yalan söyler. Gelişmekte olan bi sektör doğru ve eleman ihtiyacı var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.