Şimdi Ara

7000 TL Bütçeli laptop?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben imzamdaki laptopu sipariş verdim fakat içimde bir kurt var hala bu kadar para bu markaya değer mi diye her neyse benim sorum bu fiyata imzamdaki parçalara yakın başka bir laptop olup olmadığı malumunuz hem oyun hem iş için gerekli şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim

• ve lütfen bu paraya git desktop topla demeyin zaten bir desktopum var bana iş için gerekli fakat aynı zamanda oyun da oyanayabileyim
  • Türkiye'de 7000 liralık bir default laptop bulman zaten zor. Sen de gitmişsin high-end laptop satan monster'dan custom yapmışsın bu yüzden. (cpt obvious) Değer mi değmez mi bilemiyorum ama 7000 liraya daha iyisini bulacağını sanmıyorum.
  • thank you captain obvious you just saved our lifes:D değer değmezi geçtiğin için saol alienware gittim adamlar daha 2. generationu uçuk fiyatlara satıyorlar yaşamicam abi bu ülkede yurdışında topladım monsterla eşit olan alienware dolardan 1.8 ile tr ye çevirdim 5500 lira çıktı reva mı bu bize ne vergiymiş arkadaş:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnccp -- 20 Ağustos 2012; 17:21:08 >
  • Teknolojik bir cihaz için bir anda, bu kadar yüksek meblalar bağlamak mantıksız geliyor bana.Hele ki donanım teknolojisinin ışık hızında olup; oyun yazılım dünyasının ses hızında olması gibi bir durum sözkonusuyken.Bugün 3500 TL'lik bir cihaz da pekâlâ oyunların renderların üstesinden çok rahat gelebilir.2 sene sonra da yine son teknoloji 3500 TL'lik bir cihaz alıp yolunuza devam edersiniz.Tabi yine de sizin görüşünüze saygı duyup Alienware M17 önerebilirim.Bildiğim kadarıyla Dell bayilerinden sipariş edilebiliyor
  • sonuna kadar değer arkadaşım.senin ihtiyaçlarını oyun olsun yazılım olsun 5 sene karşılar bu cihaz.ben laptop hayranıyım bence 7 bin lira çok rahat verilir.elimde olsa daha fazlasını da verirm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7000 lira ve laptop. asırı fazla hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoversInJapan

7000 lira ve laptop. asırı fazla hocam.

herkesin bağımlısı olduğu bir şey vardır.normal kullanıcı için evet haklısın değmez ama istekler doğrultusunda alınabilir

• 7000 TL'e alınan bi cihazın bırak 5'i, 3 yıl içinde pes edeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.Çünkü bu süre içinde yeni konsollar gelecek ve grafik motorları çok daha güçlü ve güncel konfigürasyonlar isteyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

7000 TL'e alınan bi cihazın bırak 5'i, 3 yıl içinde pes edeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.Çünkü bu süre içinde yeni konsollar gelecek ve grafik motorları çok daha güçlü ve güncel konfigürasyonlar isteyecek

680m ve 3 yıl içinde pes etmek????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

7000 TL'e alınan bi cihazın bırak 5'i, 3 yıl içinde pes edeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.Çünkü bu süre içinde yeni konsollar gelecek ve grafik motorları çok daha güçlü ve güncel konfigürasyonlar isteyecek

680m ve 3 yıl içinde pes etmek????

3 yıl önce çıkan ve o günün parasıyla en az 10 bin TL'e satılan cihazlarda bulunan herkesin ağzı açık baktığı GTX280M SLI sence bugünlerde ne yapıyor?
  • arkadaşım 7000 bin liran varsa öyle bir laptop bulmuşsan daha ne istiyorsun o sana yeter hatta kat kat artar :D :D
  • Oncelikle parayi verdim yani tartisma verilir mi verilmez mi degil ayrica su uc yil idare eder olayinida gecin 280m sliyi blmem benim ekran kartim 4 yillik catir catir oynuyorum son olarak alienware diyen arkadasim sen daha eski teknolojiye yani 2. Jenerasyona 2 kati fiyat vermem icin alienware diyorsun adamlar daha gtx670mi getirmiş değil trye fakat ismini pahalıya satıyor. Yurt dışında olsam alienware ilk tercihim olur ama git tr sitesine bak benim imzamdakini yapamıyorsun fakat kaç katı para istiyor yorumları piyasayı bilmeden oluşturmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnccp -- 21 Ağustos 2012; 14:25:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.