C

Teğmen
22 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 146 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Eski laptop'ımı ayağa kaldırayım diyerek arızalı klavye ile birlikte batarya almıştım. Klavye uyumsuz çıktı ve şu an uyumlu klavyeyi bulana kadar klavye al-iade et süreciyle de uğraşmak istemiyorum.
Batarya da klavye olmadan anlamını kaybedince iki ürünü birlikte iade etmek istedim.

Satıcı bataryanın "tüketici hakem heyeti kararı ile iadesi söz konusu değildir" gibi bir dönüş yapmış.
İnternette bulamadım, bataryaların cayma hakkı kapsamında iadesi mümkün değil mi?
9 sene memnun şekilde Sennheiser CX300-II kullandım. En son bozulunca yerine CX300S gönderdiler, ses kalitesi biraz daha iyi ama volume telefon ve laptop'ta düşük geldi. Hem kaliteyi CX300-II'den yukarı taşıyayım hem de Volume'u iyi olsun istediğim kulakiçi kulaklık arıyorum. Hep metal müzik dinliyorum.

Bu kriterlerde kulakiçi kulaklık arıyorum. Sennheiser'ın Türkiye servisinden çok memnun olduğum için onlara baktım. Momentum Free ve CX 5.00 gibi modellerini gördüm ama okuduğum birkaç yoruma göre CX300-II'den çok da iyi değil gibi geldi. 2.5 kat fiyat farkına değer mi bilmiyorum.

Gerek bu modellerle ilgili gerek diğer marka/modellerle ilgili bu kriterlere uyan kulakiçi kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.
Market değerinin %70'ine satılık bet yapılabilir Dota 2 eşyaları.

Detay konuşmak için ekleyebilirsiniz. Steam id'm:
http://steamcommunity.com/id/crinix/

Yeni item'lar eklendi.
Z2 almayı planlıyorum. İnternette paralel ithalatlar 1750'den başlayıp 1900e kadar çıkıyor ama paralel ithalatlar hakkında okudugum yazılar yüzünden vazgeçtim. Sony Türkiye garantili almaya karar verdim. Teknosa gibi yerlerde 2200 lira civarı. SONY TR garantili teknosadansa daha ucuza alacağım başka bir yer arıyorum. Mümkünse antalya'da mağazası olan.
Geçen yaz sonu aldığım laptop'ımda böyle bir sorun var. Bir şeye takılıyormuş gibi, laptop'ın yatayla yaptığı açıyı değiştirince kesiliyor, açıya göre yeniden başlıyor filan. Yabancı forumlarda da bu sorunla karşılaşanları gördüm ama çözüm bulamadım.

1- Daha önce başına gelen/çözen oldu mu?
2- Yeni bir fan'ı nereden nasıl sipariş edebilirim? E-bay'de dahi bulamadım.
i7'li modeli kullanıyorum Ramlerim 1333 mhz(2 tane 4 GB'lık). Günde 2-3 kez rahat Mavi ekran alıyorum ardından memory.dmp dosyasına bir yazma işlemi yapıp restart atıyor. Araştırıp bulduğuma göre RAM'den kaynaklı bir hata bu. Genelde tarayıcı kullanırken ve kimi oyunlarda(özellikle warcraft 3) alıyorum hatayı. Yönetimsel araçlardan Windows Bellek Tanılamayı çalıştırdım. RAM'lerle ilgili donanımsal problem bulundu üreticinize başvurun dedi. Durum böyleyken;

1-Bu problemle benden başka karşılaşan oldu mu?
2-MSI Servisine versem ne şekil dönerler? Olumlu bir dönüş yapmazlarsa RAM'i 1600 mhz'e upgrade etme talebinde bulunsam kaça mal olur bana?
3-İstanbul'un neresinde MSI servisi var. Aynı gün gidip gösterip bir yanıt alsam veya aynı gün içinde RAM'i 1333'den 1600'e upgrade etsem?
4-Doğrudan MSI servisine gitsem de faturayı görmek isterler mi? Yanımda değil çünkü.

NOT: Windows7 kuramıyorum bile bilgisayara mecburen Windows8 kullanıyorum şu an.
Merhabalar ben 3000 liraya kadar bir bütçe ayırabilirim. Bu iki modeli buldum siz hangisiniz tavsiye edersiniz ve hangi gerekçeyle?

1-http://www.monsternotebook.com.tr/P170EM-GTX660M-MONSTER%C2%AE-Q61P170EM01.html?stk=True
Bunun çift fanı, ışıklı klavyesi var ama ekran kartı gtx 660m

2-http://www.sanalmarketim.com/urun/d3f68ac83a7f88de0e436bbbf325e9e9/MONSTER-Q61MS16F301-Core-i7-3610QM-8GB-500GB-GTX670M-1.5GB-15.6#34;-Full-HD-Linux-%28Canta-Hediye%29
Bunun çift fanı ve ışıklı klavyesi yok ama ekran kartı gtx 670m

Benim için ekran kartı ve çift hdd desteği önemli. Çift hdd desteği ikisinde de var, ekran kartı dışındaki donanımları aynı zaten. Asıl sorum; çift fan ciddi bir fark yapar mı? 2 numaralı laptop benim tercihim(Ekran kartından ötürü) ama çift fan konusuna takıldım ben.
MW3'ü açıp update etmeye çalışınca update'i yüklemiyor %0'da bekliyor ardından da 80710092 hatasını veriyor. Aynı sorunla karşılaşan başkaları var mı?
Merhabalar

2. bir Dualshock 3 almak istiyorum ama gittigidiyor, sanalpazar gibi sitelerde bir sürü taklit ürün var. Orjinal almak istediğimden emin olmak istiyorum ve EFT ile alacağım. Tavsiye ettiğiniz bir site var mı? Hepsisony'e baktım orada 115 lira. Almadan size de sorayım dedim yine. Alacağım renk siyah olacak tabi.
Ana konuyu google'dan da dh arama bölümünden de aradım bulamadım yeni konu açmak zorunda kaldım.

GTA 4'de araba sürerken kamera hafif üstten göstersin istiyorum analog ile kamera açısını ayarlıyorum. Elimi çeker çekmez yine arkadan göstermeye başlıyor. Yok mudur bunun bir çözümü? Ayarları kurcaladım bulamadım.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
PSN ID
crinix16
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 281
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 6.668 (Bu ay: 87)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.