Şimdi Ara

700 Tl ye Alınabilecek En İyi Telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 700 tl ye alınabilecek en iyi telefon hangisidir?

General mobile 4g yi düşünüyorum.

Yoksa şartları zorlayıp s4 mini mi alayım?

Tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• S4mini alirsan 1-2 ay sonra kırıp atarsin kasma sorunlari yüzünden ayrıca google güncellemesi varken neden daha fazla para verip s4 mini dusunuyosunki cok saçma.

Al gm4g keyfine bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gm4g den vazgecme derim s4 mini kasmaya baslayinca sen rahat rahat kullanirsin 4g yi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PriceCaptain kullanıcısına yanıt
    4g mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

S4mini alirsan 1-2 ay sonra kırıp atarsin kasma sorunlari yüzünden ayrıca google güncellemesi varken neden daha fazla para verip s4 mini dusunuyosunki cok saçma.

Al gm4g keyfine bak.

Hocam ben telefonu çok düşüren birisiyim :(

Sağlamlığı nasıl bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PriceCaptain

quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

S4mini alirsan 1-2 ay sonra kırıp atarsin kasma sorunlari yüzünden ayrıca google güncellemesi varken neden daha fazla para verip s4 mini dusunuyosunki cok saçma.

Al gm4g keyfine bak.

Hocam ben telefonu çok düşüren birisiyim :(

Sağlamlığı nasıl bilginiz var mı?

Hayır hocam bi bilgim yok. Ama bir gm discovery kullanıcısı olarak telefon bayağı sağlam ama 4g konusunda bi fikrim yok.

telpa garantili cihaz kesinlikle alma telefonu hiç düşürmesen dai telefonu kirmissin derler bana dediler anakart kirik kasa kirik uzakdur derim tavsiye olarak lg cihazlara bibak

• 4g iyi telefon bende l90 olmasına rağmen satıp alsam mı diye düşündüm google desteği ve donanımı kafamı kurcaladı o derece yani 4g al bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

telpa garantili cihaz kesinlikle alma telefonu hiç düşürmesen dai telefonu kirmissin derler bana dediler anakart kirik kasa kirik uzakdur derim tavsiye olarak lg cihazlara bibak

Adam 700 diyor Hocam hangi LG var soylesenize

• PentiumR kullanıcısına yanıt
    G3 beat.

Sony e4g gayet iyi. Genaral mobile, samsung bulaşmayın hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 13 Temmuz 2015; 18:41:00 >
  • Burda soylenen hic bi telefon alinmaz zenfone 5 varken tek sıkıntı batarya oda kullanima bagli. Telefonu cok dusururum demissin bende oyleyim evdeki sarj yeri 1 metre yukarda ve cihazi oraya koyarken en az 20-30 kere dusurmusumdur hic bi seyi yok. Asfalt ada dusurmustum 1 kere sapasaglam cihaz performans,stabilite olarak 700 tl de ustune yok dedigim gibi tek sıkıntı bataryasi

• 700TL-8GB-çöp ekran=g3 beat

4g al keyfine bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memleket Sandıkları

700TL-8GB-çöp ekran=g3 beat

4g al keyfine bak

Bence de Beat sadece hoparloru iyi 1-2 ay sonra kasıp hafıza dolu derse sasirmasinlar

• aynen forumdaş telpa cihazlara samsung a bulasmadan lg L var alinabilir

• 50-100 tl farketmez sağlamlık önemli benim için.Zenfone 5 mi GM 4G mi?

Çok düşürürüm ondan sordum
    Kardeşim belki şans işi ama zenfone 5 tanıdığım 2 kişi var. Biri arkadaşım telefon arka cebinde oturdu üstüne.telefon camı örümcek ağına döndü gözümün önünde.bir diğeri sevgilim aldı 1 ay önce cebinden betona düştü.cam kırıldı.ikiside 300 lira verip cam değiştirdiler. Belkide şans işi ama bence zenfone 5 alınmaz.performansı gayet iyi ama şarj çok vasat.emin ol bir günü çıkaramıyosun.ve araştırırsan herkesin bu sorundan müzdarip olduğunu görürsün.bende telefon alıcam general mobile 4g almayı düşünüyorum.sanada onu tavsiye ederim.

• Lumia 735 kaliteli kasa ekran şarj süresi
    Windows işini karşılar dersen burada sayılan çoğu cihazdan iyi ve kaliteli garantisinde de bit problem olmuyor..
    Tek sıkıntı windows..
    Ortalama bir kullanıcıyım dersen macera arma derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

Burda soylenen hic bi telefon alinmaz zenfone 5 varken tek sıkıntı batarya oda kullanima bagli. Telefonu cok dusururum demissin bende oyleyim evdeki sarj yeri 1 metre yukarda ve cihazi oraya koyarken en az 20-30 kere dusurmusumdur hic bi seyi yok. Asfalt ada dusurmustum 1 kere sapasaglam cihaz performans,stabilite olarak 700 tl de ustune yok dedigim gibi tek sıkıntı bataryasi

Arkadaşım zenfone5 aldı. 2 telefonu da karşılaştırıp kullanıyoruz.Şimdi kafasını vuruyor g4 almadığı için. Tek sıkıntı batarya değil fazlası var.

• Lenovo p70 de listeye alabilirsiniz. 799 tl ama 760 tl webdenal sitesinde. Hızı, Çift hat ve bitmeyen bataryası ile memnun edebilir. Konusunu okumanızı tavsiye ederim. Kullanıyorum memnunum.

• o paraya lenovo p70'den şaşmamak lazım. 4000 mah batarya, yeni nesil mediatek cpu ve şık tasarımla. ama ikisi arasında gm 4g her türlü çok daha üstün. zenfone 5 var çevremde 3 tane. hepsi ses, kamera ve şarjdan şikayetçi. general mobile 4g kullanan arkadaşımsa acayip memnun iyi ki almışım diyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.