Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

700 TL Telefon Önerisi.

50
Cevap
1
Favori
746
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> 700 TL Telefon Önerisi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    207 Mesaj

Müthiş sallıyorsun. Ben 9 aydır kullanıyorum. Daha tık bile demedi. Günlük kullanımı kolay, kamerası f/p oranında gayet iyi. Şarjı 1-1,5 günü rahat çıkarıyor. Geçen gün %1'de tam 6 SAAT gitti. Hem de o 6 saatte 2 kez telefon görüşmesi yaptım. Kullanmadan millete yalan yanlış bilgi vermeyin. Servis konusunda sıkıntı olabilir. Ona bişey diyemem. Çünkü hiç işim düşmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DevrimSeven60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zenfone 6'nın kamerası 13 değil mi?

|
    |
    O.M.F. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: haloreis

Müthiş sallıyorsun. Ben 9 aydır kullanıyorum. Daha tık bile demedi. Günlük kullanımı kolay, kamerası f/p oranında gayet iyi. Şarjı 1-1,5 günü rahat çıkarıyor. Geçen gün %1'de tam 6 SAAT gitti. Hem de o 6 saatte 2 kez telefon görüşmesi yaptım. Kullanmadan millete yalan yanlış bilgi vermeyin. Servis konusunda sıkıntı olabilir. Ona bişey diyemem. Çünkü hiç işim düşmedi.

Kullanmadan
    11 ay cektim ben bu cileyi. Telefon suan babamda g2 kullaniyorum. Gordugumde midem bulaniyor. Hele hala otadan 4.4 alamamasi. Milleti cakma bir 4.4u zipleyerek kandirmasi. Dogru mu sence? Discoveryde pembelesme duydun mu? Kullandiysan duymus olman gerekiyor. He tamam islerini halledersin whatsapp kasmiyor. Ama daha iyisini yapamazsin. Discovery batarya 1800mah. G2 3000mah.
    Discovery 'rahat' 1.5gunu goruyorsa, g2nin 3 gunu gormesi gerekiyor. Kullanmasam 7 gunu gorurde merak ediyorum, gece yatarken sarjim %99 bile olsa takarim sarja. Bunu yapmasi zor mu?

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Kullanmadan
    11 ay cektim ben bu cileyi. Telefon suan babamda g2 kullaniyorum. Gordugumde midem bulaniyor. Hele hala otadan 4.4 alamamasi. Milleti cakma bir 4.4u zipleyerek kandirmasi. Dogru mu sence? Discoveryde pembelesme duydun mu? Kullandiysan duymus olman gerekiyor. He tamam islerini halledersin whatsapp kasmiyor. Ama daha iyisini yapamazsin. Discovery batarya 1800mah. G2 3000mah.
    Discovery 'rahat' 1.5gunu goruyorsa, g2nin 3 gunu gormesi gerekiyor. Kullanmasam 7 gunu gorurde merak ediyorum, gece yatarken sarjim %99 bile olsa takarim sarja. Bunu yapmasi zor mu?

düzeltilmiştir

bazen yanlışlıklar olabiliyor
    |
    |

• Teğmen
    207 Mesaj

Dediğin problemleri duydum. Pembeleşme,ölü piksel vs vs.. Ama hiçbiri başıma gelmedi. 4 çekirdekli bir telefon nasıl olurda what's appın üstünü çalıştırmaz? Her türlü uygulama, oyun yüklü. Hepsi gayet stabil çalışıyor. Güncelleme konusunda haklısın. Beta sürümünü yükledim. Beğenmedim sonra 4.2.2ye geri döndüm. Sen bi kere kıl kapmışsın ondan böyle aşırı yükleniyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haloreis -- 21 Ağustos 2014; 14:52:41 >
    |
    |
    Git moto g al.batarya cikmamasini takma sorun aninda telefon reset atiyor kendine ve lityun piller kolay kolay bozulmaz

|
    |

Dediğin problemleri duydum. Pembeleşme,ölü piksel vs vs.. Ama hiçbiri başıma gelmedi. 4 çekirdekli bir telefon nasıl olurda what's appın üstünü çalıştırmaz? Her türlü uygulama, oyun yüklü. Hepsi gayet stabil çalışıyor. Güncelleme konusunda haklısın. Beta sürümünü yükledim. Beğenmedim sonra 4.2.2ye geri döndüm. Sen bi kere kıl kapmışsın ondan böyle aşırı yükleniyosun.

Ve merak ettigim sey su, herkes gmd kullandi. O buyuk tokati yedi. Ve simdi herkes g2&elite kiyaslamasi yapiyor. Cogunluk gidiyor elite aliyor. Milletiniz tokat yemeye merakli

• Er
    8 Mesaj
    Kardeşim güzel bir telefon almayi düşünüyorsanız ve bütçenin kisitliysa o zaman size önerim samsung Galaxy wonder olucak
    Teknik ozelikleri:
    1.4 Ghz işlemci
    512 mb ram
    3.7 inch ekran

Fiyat 500-550

|
    |

550 tl'ye bu telefonu almak kesinlikle aptalliktir. 449 tl'ye zenfone 4, 699 tl'ye zenfone 5, 639 tl'ye moto g varken bu telefon alinmaz. Veya pek bilmiyorum ama bu fiyat araliginda çok iyi wp telefonlar da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Df329tRHdcVa7 -- 21 Ağustos 2014; 18:47:30 >
    |
    |
    emreddr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elite'i zaten gmd 1den memnun olanlar alıyor genellikle. Benim de bütçem olsa ben de hiç düşünmeden elite alırım. Muadilleri 2000 tl'nin üzerindeyken elite için bu para f/p ürünü olduğunubirkez daha kanıtladı. Tebrikler General Mobile. (TELPA'yı dışarıda tutuyorum bu tebrik konusunda)

|
    |
    quote:

Elite'i zaten gmd 1den memnun olanlar alıyor genellikle. Benim de bütçem olsa ben de hiç düşünmeden elite alırım. Muadilleri 2000 tl'nin üzerindeyken elite için bu para f/p ürünü olduğunubirkez daha kanıtladı. Tebrikler General Mobile. (TELPA'yı dışarıda tutuyorum bu tebrik konusunda)

Yazıklar olsun General Mobile, lafını daha çok duyardık eskiden. Elite fiyatında daha iyi bir öneri mi istiyorsunuz? G2. Düşünmeden alınabilecek bir telefon elite yerine
    |
    |

8 Mesaj
    Bende HTC desire 500 e katiliyorum

|
    |

Ben donanımsal özellikleri kastetmiştim.Örn; 3GB RAM, 16 MP arka, 8 MP ön kamera bunlardan başlıcaları.

2 gb ram gayet yeterli kamera da çok iyi çekiyor, bunlar elite almak için geçerli sebepler değil, elite büyük ve kaba bir telefon tasarımıve arayüzü lLGg2 kadar başarılı değil, gher türlü g2 alınır en çok da bataryası için, korka korka kullanmayacaksın bitecek mi diye

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

quote:

Ben donanımsal özellikleri kastetmiştim.Örn; 3GB RAM, 16 MP arka, 8 MP ön kamera bunlardan başlıcaları.

2 gb ram gayet yeterli kamera da çok iyi çekiyor, bunlar elite almak için geçerli sebepler değil, elite büyük ve kaba bir telefon tasarımıve arayüzü lLGg2 kadar başarılı değil, gher türlü g2 alınır en çok da bataryası için, korka korka kullanmayacaksın bitecek mi diye

Yav kardeşim. Güzel çekip çekmemesi veya arayüz meselesi değil olay. Rakam olarak üstün!!

Rakam olarak üstün olabilir kullanımda ne faydasını görüyorsun? Aynı.
    |
    |
    haloreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben önermeden önce iki defa düşünürdüm ......
    işin birazda bu boyutunu düşümek lazım
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
haberler
Blogio
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.