Şimdi Ara

7 senedir konuşmadığım eski sözlüm linkedin profilimi ziyaret etmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kadınla evlenmeye niyetlenmiştim anası bir ton maddi şart öne sürerek aklını bulandırıp benden soğutmuştu kızı. İki üç sene sonra başka biriyle evlendiğini duymuştum. Bilmemne Technologies’de Personal Assistant olmuş, kocası da aynı şirkette Sales Representetive.

Profilime bakmasının masum bir merak olduğuna inanmıyorum. Beni perişan bir halde görüp verdiği kararın sağlamasını yapmayı istiyordu. Bana acımak hayatındaki tekdüzeliği çekilir kılacaktı. Ama iyi yaşamanın en büyük intikam olduğunu bilen ben, ona bu fırsatı vermedim. Yine de yetmez. Bana yaşattığı kaybolmuşluğu tecrübe ederken ızdırap içinde omzuma yaslanacağı anı bekliyorum. O anın hayaliyle uyuyup uyanmak hayatımın en gerçek anlamı oldu.

Keşke bir sonraki telefon görüşmenizde o müzevir annene benden bahsedişini duyabilsem. Utanmadan sana vereceği öğüdü biliyorum ama kanıtlayamam.

Şu hayatta kendimden fazla bir seni sevdim. Keşke bu kadar aptal olmasaydın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendini para karşılığında pazarlıyorsa yani zengin birine yapışmaya çalışıyorsa zaten ondan ayrılmanız iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Silverstein -- 26 Nisan 2020; 23:13:6 >
  • Boşver hocam değmez uğraştığına. Elbet karşına daha iyi, düzgün, seven birisi çıkar.
  • bide şöyle düşün bu tip aile ile evlenip akrabasın ve kızı düşün sen evliyken bile ne haltlar yer böyle tiplerle yan yana yürümem

• Kendin için en sağlıklı olanı yaşamışsın aynı tecrübeyi bende istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oo karantina stalkları
  • Profilini ziyaret ettiğini nasıl anlıyorsun? Öyle bir özelliği mi var o sitenin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Profilini ziyaret ettiğini nasıl anlıyorsun? Öyle bir özelliği mi var o sitenin?
    evet
  • Üstüne 4 sezonluk dizi çekilir

• Yalan beyler inanmayın bu adam şizofren

Sales representative ahahaha lan bir oturuşta 15 bardak su içen ruh hastası neden yapıyorsun bunu olum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 27 Nisan 2020; 4:0:18 >
  • konularını okumak her zaman bir keyif baymühendis. seni buralarda daha sık görmek isterim.

asıl konuya gelirsek, intikam içerikli her şey insana zarar verir öyle ya da böyle. bildiğim tek şey bu.
  • olm paran yok linkedin premium mu aldin? csb

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

konularını okumak her zaman bir keyif baymühendis. seni buralarda daha sık görmek isterim.

asıl konuya gelirsek, intikam içerikli her şey insana zarar verir öyle ya da böyle. bildiğim tek şey bu.
    +1. yaptığını kendin için yapman lazım. öteki arkadaş senden daha iyi bir pozisyonda iş bulursa eğer sevincin boşa çıkar. sevgiler
  • Seni yarıyolda bırakan biri için üzülmeye değmez. ---tir et bak keyfine reyiz.
  • Iftarda senin için yakalım

• Bu arkadaşında kayışlarının boşta döndüğünü düşünmeye başladım.

• "Bana yaşattığı kaybolmuşluğu tecrübe ederken ızdırap içinde omzuma yaslanacağı anı bekliyorum. O anın hayaliyle uyuyup uyanmak hayatımın en gerçek anlamı oldu."

Bence sen kendini gözden geçir şu hayal ettiğin şey hayatımdan gördüğüm en saçma düşünce. Bitmiş gitmiş evlenmiş ama sen bunu mu düşünüyorsun?
  • " anası bir ton maddi şart öne sürerek aklını bulandırıp benden soğutmuştu kızı." Sen bunları yaşıyorsun ve halen o kızla evlenmeyi mi düşünüyorsun? Enayi misin sen? Boşanıp ömür boyu nafaka ödemek mi istiyorsun. Bırak evlenme. Ne halleri varsa görsünler. Erkekleri insan yerine koymayı öğreteceğiz bu feministlere eninde sonunda. Yalnız kalınca akılları başlarına gelir. MGTOW forever.
  • Kızın anası haklıymış,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.