Şimdi Ara

2günde 3 tane ibucold aldım hala grip geçmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
10.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İcloud
  • Üzerinde kocaman "semptomatik tedavi" yazıyor nasıl gribi geçirmesini bekliyorsun hocam?
  • Jeg Elsker Norge kullanıcısına yanıt
    grip semptomlarınıda geçirmedi hapşuruyorum burnum akıyor
  • Kefir iç. Alerjin vs. Yoksa tabş, doktora danışmak en iyisi
  • Strawberry Fields Forever kullanıcısına yanıt
    güzel zamanlama bende 15dk önce sade kefir aldım kefir' içmeyi normaldede severim alerjim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 14 Ekim 2019; 20:0:43 >
  • yarında ekmek istemiyorum üniversiteyi malum sadece 4 devamsizlik hakki var her dersden
  • bende grip oldum yaw bugün 2 tane ibucold gömdüm sadece boğazlarım kaşınıyor onun dışında sıkıntı yok
  • Alarak kullanıcısına yanıt
    yarın diğer sıkıntılarda ortaya çıkar
  • bağışıklılığım güçlenir
  • Grip olduğuna eminmisin? Soğuk algınlığına benziyor.

Bende hastayım, boğaz, burun akıntısı var
  • Reborned kullanıcısına yanıt
    yüksek ihtimal grip kesin otobüsdeki hasta&fakir yaratıklardan kaptım.
    Akşam uzun kollu tshirt ve ceket giyiyorum öğlen sıcak olduğundan kısa kollu takılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 14 Ekim 2019; 20:29:10 >
  • Grip ilaçla 7 günde ilaçsız 1 haftada geçer.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Orjinal espri
  • pseudoefedrinli ilac ic. beynin de akıyo olabilir. Doktorlar dizisinde izlemiştim. adam grip diye hastaneye gidiyordu ama aslında beni akiyomus.
  • ben ibucold c kullandım boğaz ağrımı vs. geçirmedi ama 4-5 güne toparlamıştım. ilacın etkisini bilemem tabi. şimdi yine üşütmüş gibiyim bir tane daha atarım.
  • Grip için en iyi yöntem buhar. Kaynar suyu ısıtın çaydanlık olabilir sonra bir battaniyenin altına girin kaynar suyla beraber o suyun buharını 10-15 dk içinize çekin burnu açıyor daha önce denedim iyileşti. veya uğraşmam diyorsanız bir yerden çok ağır bir nane şekeri alıp çiğneyin.
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    bende 2-3ay önce kullanmıştım ibucold 2 günde tamamen geçirmişti şimdi etkisi azaldı heralde.
  • o dizilerde normal hastalık yok zaten belim,götüm ağrıyor diye gidiyorlar 4.derece bağırsak kanseri çıkıyor
  • ya beynin akıyosa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.