Şimdi Ara

+7 Quest Sword Macerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar,kendimi her ne kadar old school bir player olarak görsemde knight kariyerim boyunca 70 questini yapmak nasip olmamıştı.Genelde ardream oynayabiliyordum vakitsizlikten 70 quest upgrade maceramı anlatmak isterim basmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmak adına.

Bugün ilk 70 questimi yapıp swordumu aldım,öncesinden +5 ms +5 totemic spear +5 shell kafalık ve 1 parça +7 chitinimi hazırlamıştım büyük upgrade gecesi için

Öncelikle 70 quest itemini +3 e kadar busla %100 ihtimal ile geçirebildiğinizi biliyorsunuzdur yinede hatırlatayım,ben ilk riskimi +4 e kadar dümdüz denemekle aldım.Arkasından totemic spear'ı +6 ya salladım,fail olunca quest itemini +5 yaptım.Shellimi denedim +6 oldu,mirage swordu denedim +6 oldu birşey yakmam gerektiğini düşünerek chitini 8 e denedim patlayınca quest kılıcımı +6 'ya trinasız denedim ve geçti.Son işlem olarakta ms ve shell +6 itemlerini 7 için denedim ikiside patlayınca questi trina ile +7 yapabildim.Hiç +8 yakmalık item kullanmadım tamamen anlık stratejiler belirledim.Muhtemelen shell veya mirage sword +7 olsaydı anvili kapatır pazar da ticaret işine dönerdim.Quest itemini basmayı düşünen arkadaşlara şimdiden bol şans dilerim,daha iyileri sizin olsun.

+7 Quest Sword Macerası

Bu arada cypher serverında char arayan varsa,özel mesajdan konuşabiliriz 652 saat (27 gün) dc premiumu vardır 71 level warriorumun.Referanslarım mevcuttur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.