Şimdi Ara

7 Milyon Euro Çalan Güvenlik Görevlisi (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
10
Favori
11.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: met.nar

quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

Milyon dolarların güvenligi ile sorumlu birine 900 lira maaş verirsen olacagı budur iyi olmuş

Mesele ona verilen maas degil, asil verilmeyen sukursuzluktur yada helal haram bilgisidir.

Peki bankalar milyon dolarlar kazanırken kendi yanında çalıştırdıkları adama bir saate bile verdiklerinden daha az para verip sadaka parasına çalıştırmaları helal midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

Orijinalden alıntı: Dıgıdık Naşit

quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Diyelim ki 7M € çaldın. Gidip çok güvenli bir yere sakladın. Sen de saklandın, 2 ay sonra herkes seni ararken vicdanın sızlayıp(!) polise gidip paranın 6.5M kısmını benden çaldılar, 500 bin € kadar kaldı deyip parayı o parayı geri götürsen ama 6.5M hala sende dursa. Sonra ne kadar hapis yatarsın? Sonuçta tecavüzcü bile en fazla 5 yıl yatıyor burada. Çoğu yatmıyor bile.

Banka sahiblerinin arkası sağlam olur.Muhtlemelen hapisanede adamı konuştururlar diğer paraların yerini öğrenip adamı şişletirler.

Oha bunu düşünememiştim

sadece öldürseler iyi
    baklava çalan çocuklar bunlarda
    http://www.haberturk.com/yasam/haber/722963-baklava-calan-cocuklari-hatirladiniz-mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

Orijinalden alıntı: Dıgıdık Naşit

quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Diyelim ki 7M € çaldın. Gidip çok güvenli bir yere sakladın. Sen de saklandın, 2 ay sonra herkes seni ararken vicdanın sızlayıp(!) polise gidip paranın 6.5M kısmını benden çaldılar, 500 bin € kadar kaldı deyip parayı o parayı geri götürsen ama 6.5M hala sende dursa. Sonra ne kadar hapis yatarsın? Sonuçta tecavüzcü bile en fazla 5 yıl yatıyor burada. Çoğu yatmıyor bile.

Banka sahiblerinin arkası sağlam olur.Muhtlemelen hapisanede adamı konuştururlar diğer paraların yerini öğrenip adamı şişletirler.

Oha bunu düşünememiştim

hapishane ortamı bildiğin gibi değil adamı harcarlar.

• iyi yapılmış bi planla yurt dışına kaçabilir deniz yolu ile
  • anlaşmalıdıır Oyuna Gelme Türkiyem ve banka üyeleri
  • eee en son noldu yakalandı mı adam... uzun zaman geçti..
  • 14 milyon tl parayı aklım almıyor
  • 900 lira verirlerse olacağı bu iyi yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

14 milyon tl parayı aklım almıyor

euro 2,5
  • @Muhammet konuya yazmamış ilginç, planlarını anlatması gerekirdi gelip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

@Muhammet konuya yazmamış ilginç, planlarını anlatması gerekirdi gelip.

ovv. selam reyiz

O değilde; Urfa'da banka soygunu olmuş

http://sanliurfa.com/haber125784-Soygunu_Gerceklestiremeden_Yakalandi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

14 milyon tl parayı aklım almıyor

euro 2,5

Hocam 17.5 milyon ediyor da, bozdururken 3.5 milyon bozan adama verir kolay değil o parayı bozdurmak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

quote:

Orijinalden alıntı: met.nar

quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

Milyon dolarların güvenligi ile sorumlu birine 900 lira maaş verirsen olacagı budur iyi olmuş

Mesele ona verilen maas degil, asil verilmeyen sukursuzluktur yada helal haram bilgisidir.

Peki bankalar milyon dolarlar kazanırken kendi yanında çalıştırdıkları adama bir saate bile verdiklerinden daha az para verip sadaka parasına çalıştırmaları helal midir ?

Diyelim, Sen çok zenginsin.. Berbere verdiğin ücret 80 veya 150 TL

Sen, zenginsin diye; 8 milyar bırakmak zorunda değilsin.Hakkını verirsin.Yanına ikramiye verirsin o ayrı.

Maaşı; Asgari + yol yemek sigorta ise; (ki daha fazla diye düşüyorum) Bi 200 300 daha verirsin. hiç olmadı max. 1.500 TL Kusura bakma da; Mühendis falan değil sonuçta.Tr Şartlarında
  • bulunabildi bu arkadaş ?
  • İlginç hala bulunamaması.. Yurtdışında yakalama kararı yok mu bu adamın ? O kadar parayla
  • bir estetik ameliyatı ve sahte kimlik ile anası bile tanımaz.
    EZEL MOD ACTİVATED.
    bana bıraksalar 7m euro yu ben yaparım valla
  • böyle bankalar 7 milyonu çöpe atsalar umurlarında olmaz ki adama helal olsun diyenlere de anlam veremiyorum
  • Yok arkadaş, bu ülkenin çivisi çıkmış cidden, baksana millet helal olsun diyor
  • Yakalamışlar mı nette bi haber bulamadım.bazı yellerde mafya kaçırmış ya da öldürülmüş olabilir yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberler bana basari hikayesi gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.