Şimdi Ara

7 aydır bıktım TURKNETTEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar TURKnet sayısızkez hız konusunda şikayet ettım 4kez btk şikayet ettım son şikayetımden sonra internetım okadar kotu oldukı sinirden soylecek soz bulamıyorum btk bu ulkede ne işe yarıyor artık anlamak ımkansız onceden 10 mbit hız testı cıkardı enazından youtube den netflıx den 720p yayın ızlıyordum ama sımdı bırakın 720p youtube zorbela açılıyor 144p takıla takıla ızletıyor evdekı butun pc ve cıhazlarda durum aynı kablolu kablosuz farketmeksızın aynı idm ıle youtubeden video ındırırken 300kb ıe ındırıyor bu arada adıl kullanım kotam dolmadı 51 mbit dıye sattılar ama artık 10 mbit hızı bıle ruyamda goruyorum

• değerler iyi tanımlanan hız güzel bence modemde bir arıza olabilir.
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    modemde sıkıntı olsa hıztestın dede sıkıntı olması gerekmıyormu
  • Aaa ben hız testi fotosunu yeni gördüm.Ben tüm hızlar yavaş sanıyodum.Sizce bant genişliği problemi var muhtemelen.Ondan böyle oluyodur.Torrent denediniz mi hiç ?
  • Geceliğin 2 de Hız testi yapabilirmisisniz. Birde youtube ve diğer sitelerde yine gece geç saatlerde deneme yapmanızı isteyeceğim (min 2:00)
  • az once denedım bırkac yabancı sıteden download 3-10 kbit ıle yaptı Turk sıteler 20 sanıyede felan acılıyor ama yabancı sıteler 30-40 sanıye suruyor bunlarıda 1 saat once yaptım
     7 aydır bıktım TURKNETTEN 7 aydır bıktım TURKNETTEN 7 aydır bıktım TURKNETTEN 7 aydır bıktım TURKNETTEN 7 aydır bıktım TURKNETTEN

bunuda sımdı yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-25D520AE7 -- 5 Mart 2017; 1:6:7 >

• dns değiştir.
    modemi kapat aç ip değişsin.

bağlantında sıkıntı yok. farklı bir sıkıntı var .
    youtube tam hız alıyorum ben. fast.com da hız 15-20mbit.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    herseyı denedım en son aklıma hıztestını yurtdısı olarak yapmak geldı ve testlerı speedtest uzerınden yurtdısı verı merkezlerını sectıgımda rezaletın sebebını buldum

7 aydır bıktım TURKNETTEN 7 aydır bıktım TURKNETTEN

• quote:

Orijinalden alıntı: nuh_2009

herseyı denedım en son aklıma hıztestını yurtdısı olarak yapmak geldı ve testlerı speedtest uzerınden yurtdısı verı merkezlerını sectıgımda rezaletın sebebını buldum

7 aydır bıktım TURKNETTEN 7 aydır bıktım TURKNETTEN

m.h arayıp teknik birime durumu iletin.
    belki birşey yapabilirler.
    bende yurtdışı hızları yurtiçi hızlara göre düşük ama 10-20mbit hız alıyorum genelde.

• Aradım ama her zamanki klasik cümleler le salladılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.