Şimdi Ara

7.12 Yama Notları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düz atakların AP vuruş miktarı artması için AP kasmana gerek yok büyü nüfuzu ve ad kasılacaktır yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEK kılıcı güzel olmuş
    Camille yine popülerleşir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msaniyamac

Düz atakların AP vuruş miktarı artması için AP kasmana gerek yok büyü nüfuzu ve ad kasılacaktır yine

Normal vuruşlara doğrudan ek büyü hasarı sağlıyor nashor . O bakımdan düşündüm ben. Hele bi yama gelsin de deneyeyim bi su build ile; nashor+hextech+rapidfire+ mpen bot+hiçlik+lich bane. Dps mage bile olur bu şekilde

Eski build ile devam edilirse istenilen fiziksel hasarı veremez. Büyü hasarı da teklemeye yetmez diye düşünüyorum. Bakıp görücez

• Rumblea o tarz bi nerf gerekliydi ama doran shield saçmalığından sonra hala gerekli miydi tartışılır yinede çok etkiliceğini düşünmüyorum sonuçta teamfight çarı level 13den sonra eski hamam eski tas devam eder laningi biraz zayıflamış.

Kefaret buffı yüzünden ivern ve karma'ya gelen nerflerin pek etkiliceğini düşünmüyorum zaten kefaretin aktifini buffladıkları için nerflediler muhtemelen shieldleri

Rylai'ın nerf yemesinin sebebi assassinlerin nefes almasıydı e şimdi bu zeke buffı nedir zed talon zaten teamfightlarda oynayamıyordu hem kefaret buff yemiş hemde böyle %40 slow atabilen bi item gelmiş rito logic
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Şey yapılabilir bence. Leblanca bile gördük zaman zaman. Pırıltıyı alıcaksın ama bitirmeyeceksin üçlüyü. Sonra Hextech çıkıp üçlü + mp botu. Uf corki geri döner gibi.
  • Atheneden gelen ap çok az.
    En fazla 30 ap gelir.
    Gereksiz vurmuşlar karmaya yüzde 50 den yüzde 30 baya etkiler.Karmaya athene alan mı vardı sanki.
    Kefaret nerfi güzel olmuş thresh leona braum almasın bu itemi asıl sahiplerine bıraksınlar.
    Yeni zeke bard için yapılmış gibi.
    Ahenk kadehi mana regen için hp regen verecek kadehi atheneye tamamlayınca bu pasif gidecek ne saçma.
    Karma için mikael buhurdanlık athene buildi güzel olur heralde solari alınmaz daha sanırım.
    Eskiden ne güzel mantra e yle en kolsuz takımı bile bi şekilde taşıyordun.Oyuna etki edebilen nadir supportlardandı.Şimdi gene buhurdanlık etkisini tüm takıma vererek iş yapıyorda biraz daha takıma bağlı oldu.
  • Xayah şuan inanılmaz güçlü. Bence yerinde olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Atheneden gelen ap çok az.
    En fazla 30 ap gelir.
    Gereksiz vurmuşlar karmaya yüzde 50 den yüzde 30 baya etkiler.Karmaya athene alan mı vardı sanki.
    Kefaret nerfi güzel olmuş thresh leona braum almasın bu itemi asıl sahiplerine bıraksınlar.
    Ahenk kadehi mana regen için hp regen verecek kadehi atheneye tamamlayınca bu pasif gidecek ne saçma.
    Karma için mikael buhurdanlık athene buildi güzel olur heralde solari alınmaz daha sanırım.
    Eskiden ne güzel mantra e yle en kolsuz takımı bile bi şekilde taşıyordun.Oyuna etki edebilen nadir supportlardandı.Şimdi gene buhurdanlık etkisini tüm takıma vererek iş yapıyorda biraz daha takıma bağlı oldu.

Karmaya athene mi alan vardı sanki derken

Alınıyordu mid-top karmaya hatta core eşyası ve aşırı güçlü oluyordu.

Karmanın shieldinin nerf yeme sebebi kefaretin bufflanması kefaret buffı+%50 shield olsaydı çok saçma bi hal alırdı karma o yüzden nerflemişler.dengelemek için

• quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Atheneden gelen ap çok az.
    En fazla 30 ap gelir.

Karmaya athene mi alan vardı sanki derken

Alınıyordu mid-top karmaya hatta core eşyası ve aşırı güçlü oluyordu.

Karmanın shieldinin nerf yeme sebebi kefaretin bufflanması kefaret buffı+%50 shield olsaydı çok saçma bi hal alırdı karma o yüzden nerflemişler.dengelemek için

Karma mid çok kısa bi dönem oynandı topta tank oynanıyordu zaten.
    Support karmanın buildinde atheneye yer kalmıyordu.

• SerkanHur kullanıcısına yanıt

• güçlü herolar gereksiz yere bufflanmış örn. camille, reksai, corki... ben şahsen camille'nin nerf yemesi gerektiğini düşünüyordum adamlar "yetmez" diyip basmışlar buff'u... reksai güçsüz demeyin heroya hakim olan adam tek takım taşıyor.. ve bundan sonra çok fazla mid corki göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Sezon 3 ten beri yama notu okurum.Ilk defa bir karaktere gelen olayi anlamadim "Rumble".O yaziklari yazilarda neyi kastediyorlar.Anlamadigim yerlerdeki seyler muhtemelen buyuk nerfler yoksa hero acayip buff almış bu kadar iyiyken

Qnun erken cdyi baya yükseltmişler yani Q bittikten sonra girersen geri savaşma şansı pek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

güçlü herolar gereksiz yere bufflanmış örn. camille, reksai, corki... ben şahsen camille'nin nerf yemesi gerektiğini düşünüyordum adamlar "yetmez" diyip basmışlar buff'u... reksai güçsüz demeyin heroya hakim olan adam tek takım taşıyor.. ve bundan sonra çok fazla mid corki göreceğiz.

Kafanız mı iyi olum, çıktığı patchten sonra 3 patch arka arkaya nerf yedi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: EverChanging

quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Sezon 3 ten beri yama notu okurum.Ilk defa bir karaktere gelen olayi anlamadim "Rumble".O yaziklari yazilarda neyi kastediyorlar.Anlamadigim yerlerdeki seyler muhtemelen buyuk nerfler yoksa hero acayip buff almış bu kadar iyiyken

Qnun erken cdyi baya yükseltmişler yani Q bittikten sonra girersen geri savaşma şansı pek yok

Pasifteki degisikligi anlamadim,anladiysan onu açıklar misin

• xDragonero kullanıcısına yanıt
    Hangisinden bahsettiğini bilmiyorum ama.. 3 heroda şu an metada iş yapıyor.. önümüzdeki günlerde ne demek isteğimi anlarsın :) bence bufflanması gereken diğer meta dışı herolar var
  • Camille için gerekli bir nerf. Sheen almadan önce lane'de kafasına vuruyorlardı. Bu buff çok güzel oldu. Artık sheen alan camille'den kaçın
  • quote:

güçlü herolar gereksiz yere bufflanmış örn. camille, reksai, corki... ben şahsen camille'nin nerf yemesi gerektiğini düşünüyordum adamlar "yetmez" diyip basmışlar buff'u... reksai güçsüz demeyin heroya hakim olan adam tek takım taşıyor.. ve bundan sonra çok fazla mid corki göreceğiz.

Camille oynamadan güçlü ya da güçsüz olup oynamadığını anlayamazsın. Camille çok güçsüzdü diğer toplane şampiyonlarına göre. Bu buff gayet yerinde.
  • Irelia Sucks kullanıcısına yanıt
    hocam Q'su gerçek hasar vuruyor neresi güçsüz mobil gang yemiyor. can dolduyor vs.. her türlü iş yapan heroydu kb bro yanılıyorsun.. Q skillini doğru kullanan adam her turlü sadece 3'lü ile bile iş yapıyor.. yanılmıyorsam Q ilk kullanımdan sonra biraz bekletirsen "gerçek hasar" vuruyor.. w can doluduryor e ile de stan atabiliyor yadan kacabiliyor.. hasar ve oynanış kompozisyonu çok iyi daha da iyi oldu
  • quote:

hocam Q'su gerçek hasar vuruyor neresi güçsüz mobil gang yemiyor. can dolduyor vs.. her türlü iş yapan heroydu kb bro yanılıyorsun.. Q skillini doğru kullanan adam her turlü sadece 3'lü ile bile iş yapıyor.. yanılmıyorsam Q ilk kullanımdan sonra biraz bekletirsen "gerçek hasar" vuruyor.. w can doluduryor e ile de stan atabiliyor yadan kacabiliyor.. hasar ve oynanış kompozisyonu çok iyi daha da iyi oldu

Benim 3. mainim sayılır Camille, çünkü benim için Irelia ve Fiora'dan sonra geliyor. Ben Camille'i hayranlık ile almıştım fakat, W nerfi bitirdi şampiyonun laning'ini bu yüzden oynanmıyordu zaten. Şu anda bu buff* onu metaya sokmaya yeter mi bilmiyorum; ama Camille mainleri çok mutlu etti; çünkü sheen ile gerçekten op oluyor true damage Q'su.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irelia Sucks -- 14 Haziran 2017; 14:27:40 >

• Camille yine op olmuş ne diyim. Bu heronun çok saçma bir hasarı var üstüne buff yemiş nerf yemesi gerekirken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 14 Haziran 2017; 15:46:6 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.