Şimdi Ara

6800 GS in Istanbul :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok sevinçliyim azim ettim, bekledim, Venice 3200+ CPU biter korkusuyla alıp yastık altına sakladım, nihayet 6800GS de geldi.
    AMD camiasına hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar yarın sistemi kurup testlere başlayabilirim artık.

Bu arada MSI 6800GS kutu içeriğinde eksik kablo sorunu yaşanıyordu Ankara'da. Dükkandan çıkmadan Kutuyu açıp kontrol ettim, power kablosunu görünce kalanını pek önemsemedim açıkçası.

e bide ürün fiyatı yazmak lazım galiba 410ytl tuttu 10 taksit. (257$+KDV) ankaraya nazaran az bir fark var ama olsun bulduğuma şükrediyorum.

saygılar.

• 3200 ler ucuzlayarak stoklarda yerini alır yakın zamanda ...
    6800 GS (FB olsa daha iyi yakışırdı) ye de sevindik
    gerçi doğru 6800 ler GS ( 6 - 0 )
    7800 ler FB
    şaka bir yana haberler iyi. sağol
  • Exa'nın sitesinde göremedim de bir arkadaşa pc toplarken bu kartı önerdim, stok mevcut mu yarın almayı düşünüyor, ayrıca memnun kaldın mı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Exa'nın sitesinde göremedim de bir arkadaşa pc toplarken bu kartı önerdim, stok mevcut mu yarın almayı düşünüyor, ayrıca memnun kaldın mı...

evet akşamüzeri aldım stok vardı. sistemi yarın arkadaşla toplayacağım, henüz deneme fırsatım olmadı.
  • hayırlı olsun test sonuclarını merakla bekliyoruz bakalım nasıl çıkıcak!
  • hangi marka bu 6800 gs asus yada başka bi markamı link varmı bildiğiniz ?
  • Arkadaşlar daha bugün MSI 6800GS(242$+KDV) ve AMD 3500(228$+KDV) işlemci siparişi verdim kısmet olursa bende sonuçları ilave etmeye çalışacağım. Bu arada 3200 Stoklarda olmadığı için 3500 almak zorunda kaldım
  • şu güç kablosu adamı deli ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Arkadaşlar daha bugün MSI 6800GS(242$+KDV) ve AMD 3500(228$+KDV) işlemci siparişi verdim kısmet olursa bende sonuçları ilave etmeye çalışacağım. Bu arada 3200 Stoklarda olmadığı için 3500 almak zorunda kaldım

nerden aldın ekran kartını?
  • istanbulda hayat pahalı kardeş ! 15$ fazla

olsun ben şimdi yeni sistemin sevinciyle bişi hissetmiyorum.
  • Ben tam 250$+kdv almıştım
  • Arkadalar ekran kartını Bursa Gold'tan aldım ilkönce güç kablosu kontrolü yaptım kutu içeriğinde mevcut olduğunu söyledikleri için sipariş verdim zaten
  • Bu 6800GS çok karizma bir kart, acaba diyorum bizim Özhan Canaydın mı sürdü piyasaya, malum kulüp darboğaz yaşıyor
    Kartın nihayet bulunabiliyor olması çok iyi olmuş. Umarım en kısa zamanda bi tane de ben alabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULUSOY

hangi marka bu 6800 gs asus yada başka bi markamı link varmı bildiğiniz ?

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/specification.asp?pronameid=230&lineid=1&act=2
    http://www.msi.com.tw/program/products/vga/vga/pro_vga_detail.php?UID=705

Kart MSI marka. Linklere bakarsanız zaten kartın referans model olduğunu görürsünüz. Winfast ile farkı soğutucu üzerindeki yapıştırma sadece. Asus ve Palit'in sitelerinde bu modele rastlamadım. Zaten bu 4 markadan başka Nvidia kartı yapan bilmiyorum.(tamam itiraz etmeyin belkide vardır)

MSI'ın sitesinde gezerken (S to S-TV out) kablosunu gördüm, kutuda yoktu. benim için önemli olan Güç kablosuydu, gerisi çok önemli değil.

quote:

Orjinalden alıntı:
    Bu 6800GS çok karizma bir kart, acaba diyorum bizim Özhan Canaydın mı sürdü piyasaya, malum kulüp darboğaz yaşıyor
    Kartın nihayet bulunabiliyor olması çok iyi olmuş. Umarım en kısa zamanda bi tane de ben alabilirim

zaten bir editör incelemesinde tam olarak bundan bahsediyordu, "en kısa zamanda bu kartın FB modeli çıkmazsa nvidia bu karttan zarar eder" demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akineton -- 31 Aralık 2005 0:31:45 >

• 455YTL ye Sappire X850XT Vivo varken bu kartı almayın arkadaşlar... 6800GS FB hikaye...

Nerede satılıyor derseniz aynı firma da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: java

455YTL ye Sappire X850XT Vivo varken bu kartı almayın arkadaşlar... 6800GS FB hikaye...

Nerede satılıyor derseniz aynı firma da...

Tevfik abi bu ürün bana da çok pahalı geldi seninde dediğin gibi x850xt varken 6800gs nin kıymeti kalmadı
    7800gs olsa hak verecektim ama sanki mantıksız pahalı olmuş fiyatı.
  • ben daha bugun siparis werdimwww.gigatek.com.tr den werdim.eger uye olursan daha ucuza gelio haberiniz olsun...
    Bence de guzel bi kart...
  • 6800GS gerçekten güzel bir kart Fakat X850XT'nin fiyatı da gerçekten iyi bu arada. 50$ daha verip X850XT alınabilir bence. Ama tabi ki bu bir bütçe meselesi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bethesta

6800GS gerçekten güzel bir kart Fakat X850XT'nin fiyatı da gerçekten iyi bu arada. 50$ daha verip X850XT alınabilir bence. Ama tabi ki bu bir bütçe meselesi.

1oo $ daha versem devam edip gider bu böyle ...
  • arkadaşlar bende exa bilgisayardan ilk geldiği zaman 14.12.2005 te aldım şu anda kullanıyorum fakat içinden dvi dönüştürücü dışında hiçbi kablo aksesuar çıkmadı datagate msi ın distirbütörü ile bağlantıya geçtim hafta içi gel al eksikleri fakat bizde de bazıları şu an yok malum yılbaşı ama sipariş verdik gelicek dediler ancak ben fazla anlamadığımdan soruyorum bu güç kablosu ne işe yarıyo artıları nedir? ayrıca hdtv video kablo ne işe yarıyo bilen varmı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.