Şimdi Ara

6600 v5.27 yüklettim ..ÖNERİRİM. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben pc suite ile teli yedekledim versiyonu değiştirttim pc suite ile teli geri yükledim nbi sorun olmaması gerekir o zaman DİMİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blur

quote:

Orjinalden alıntı: emsalsiz34

arkadaşlar benim kinin versiyonu 4.09 5.27 yükletirsem ücret vermiyoruz demişsiniz garantililerde bu doğrumudur.birde versiyon yükseltirken telefonun hafızası siliniyormu son olarakta turkcell abone merk.lerinde yükletebilirmiyim acaba?

işletim sistemini yeniden kurdugunda bilgilerin silinmiyor mu senin?

arkadaşlar yeterince bilgi sahibi olmayan insanlar yüzünden yanlış yönlendirilebiliyoruz zaman zaman lütfen bu insanlardan uzak duralımmm

• yau kusura bakmayın konuyu yine geri getirdimde ben pc suite ile teli yedekledim versiyonu değiştirttim pc suite ile teli geri yükledim bi sorun olmaz dimi
  • Sorun olacağını sanmıyorum millet de böyle yapıyor
  • yahu hala bu versiyon olayı muallakta galiba.bende birazdan soracağım ve eğer buralarada geldiyse yükletmek istiyorum.çünkü benim camcorderim sadece 49 saniye film çekiyor ve bu yüzden çıldırıyorum
  • way be süper bi gelişme olsa gerek sevindim ....!!!
  • ne zaman çıktı bu v5.27???
  • GENPA garantili olanlara yükletiliyor mu?
    İstanbul' da Anadolu yakasında GENPA garantili nerede yüklüyorlar?
    Telefonun açılışı ve kapanması gerçekten hızlanıyor mu=?
  • GENPA KVK VS VS farketmez garantili ise ücretsiz yüklerler. Bir de dil konusunda endişş etmeyin. Servise ulaşmış olan versiyon tabi ki Türkçedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

GENPA garantili olanlara yükletiliyor mu?
    İstanbul' da Anadolu yakasında GENPA garantili nerede yüklüyorlar?
    Telefonun açılışı ve kapanması gerçekten hızlanıyor mu=?

Istanbulda yasamdıgım için ilk sorunu yanıtlayamayacagım ama hızlanma konusuna gelince telefonun gozle gorulur bir sekilde daha hızlı calıştıgını soyleyebilirim. Daha hızlı açılıyor bir de tabi.. Kapanma hızı zaten cok hızlı daha ne kadar hızlanabilir ki
  • ya benim bu son versiyonla alakalı bir problemim var yüklettim 5.27 yi fakat yükletmeden önce agile messenger a baglanabiliyordum fakat yüklettikten sonra bağlanamaz oldum
    sizce nedeni ne olablir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: krushmut

ya benim bu son versiyonla alakalı bir problemim var yüklettim 5.27 yi fakat yükletmeden önce agile messenger a baglanabiliyordum fakat yüklettikten sonra bağlanamaz oldum
    sizce nedeni ne olablir?

o telefonla ya ya agile ile ilgili bir sorun degil. msn den kaynaklanan bir sorun. telefonunun internet ayarlarını gozden gecir ben su an 5,27 ile sorunsuz baglanıyorum
  • Bende sorun gitti kendiliğinden, agile sorunsuz baglanıyor 3 gündür, sen de dene istersen bir .
  • YAA BENDE YÜKLETECEM NERDEN YAPACAZ BU OLAYIII HELPP MMEE
  • club nokia yetkili servis noktalarinda var.
  • abi adamlar yok öle bişey diyor hala.6600 kaldırmazmışmışmış adama lafta anlatamadım beynine görecekti
  • ben anlamadım versiyon çıkarıyon sonra kaldırmazmı diyorlar iyi iş kaç ram takalımki kaldırsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.