Şimdi Ara

6600 v5.27 yüklettim ..ÖNERİRİM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle daha hızlı calışıyor. Onceden açamadıgım programlar acılmaya başladı. Oneririm . Hiç bir şikayetim yok. Gerekli bir yükseltme oldugu görüşündeyim..

• Nerde yüklettin? Ben de yükletecem ama telefonum garantisiz ondan tırsıyorum..
  • KVK Kozyataginda bende yukletmistim bir ara.. Orayitavsiye ederim 5 dk icinde yukleyip verdiler sagolsunlar
  • garantili tele beleş version update yapıyorlarmı
  • Evet garantiliyse ucretsiz garantisizse 15 milyon galiba..
  • ben izmirde alsancal lozan meydanındaki nokia shop ta yuklettim. garantili oldugu için ucretsiz yuklediler..
    spot ise ucretli sanırım...
  • Kvk lara geldi mi sonunda ümit ..
  • KVK da yükletmedim. Lozan meydanındaki nokia shop ta yüklettim. Senle de gitmiştik ya..Onlara da geçen hafta gelmiş . Test edip servise almışlar.
  • versionum 3,42, telefonum garantili, hiçbir şikayetim yok
    bu bilgiler ışığında; sizce yükleteyim mi?
  • 3.42 ile 5.27 çok iyi versionlar ...

Ben 5.27' yi sadece, versionu v4.09 olanlara tavsiye ederim ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercan_karakus

versionum 3,42, telefonum garantili, hiçbir şikayetim yok
    bu bilgiler ışığında; sizce yükleteyim mi?

şu ana kadar calıştırmayı başaramadıgınız ya da kendiliginden kapanan programlarınız olduysa yukletin . boyle sorunlarınız yoksa bluetooth un daha az pil tüketmesi için bile yükletebilirsiniz.

5.27 ile gelen yenilikler şunlar:
    JAVA
    -java programların MMC'ye indirilmesi
    -DRM dosyalarının fileMan'da gözükmesi
    -GET JAR'da URL encoding'in olmaması
    -Http Post Command'a User Agent eklendi
    -WAP üzerinden geliştirilmiş JAVA indirimi
    -geliştirilmiş COD ve DRM indirme

Tarayıcı
    -Cookie load/unload
    -Operatör wap sayfalarının düzgün görünmesi
    -Browser ile stram'in düzeltimi
    -PHP link desteği

Mesajlaşma -MMS ile WBMP desteği
    -iyileştirilmiş MMS sunumu (GIF, Clip)
    -Mail'larda Jpeg desteği
    -RFM ringing tones

Bluetooth
    -PDA cihazlarla işlem yapabilme
    -Güvenlik arttırlmış
    -Araç kiti sorunu çözülmüş

-HTTP gönderme optimizasyonu

Diger güncellemeler
    -hızlanmış tel defteri
    -hızlanmış ajanda
    -screen saver mod'da daha az güç tüketimi
    -BT bağlantısında düşük güç tüketimi
    -Zil seslerinin titreşim açık olsada olmasada sesinin iyi gelmesi

• karar verildi: yükletilecek.
  • Arkadaşlar yurtdışı olanlara kaça yüklüyorlar ayrıca ben telefonun kapaklarını da değiştirmek istiyorum. Birisini gördüm değiştirtmiş sanırım ojinal genpa mı kvk mı ne dedi orda bi yerde 100 kağıda falan bazı şeyler yükleyip kapakları değiştirmişler bana çok geldi. Neyse kapak çok önemli değil de.
    Versiyonu değiştirnce iç.indeki tüm bilgilerim gidiyor mu?
  • Evet.. Tamamen fabrika cikisina donuyor telefon..
  • arkadaşlar benim kinin versiyonu 4.09 5.27 yükletirsem ücret vermiyoruz demişsiniz garantililerde bu doğrumudur.birde versiyon yükseltirken telefonun hafızası siliniyormu son olarakta turkcell abone merk.lerinde yükletebilirmiyim acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emsalsiz34

arkadaşlar benim kinin versiyonu 4.09 5.27 yükletirsem ücret vermiyoruz demişsiniz garantililerde bu doğrumudur.birde versiyon yükseltirken telefonun hafızası siliniyormu son olarakta turkcell abone merk.lerinde yükletebilirmiyim acaba?

işletim sistemini yeniden kurdugunda bilgilerin silinmiyor mu senin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emsalsiz34

arkadaşlar benim kinin versiyonu 4.09 5.27 yükletirsem ücret vermiyoruz demişsiniz garantililerde bu doğrumudur.birde versiyon yükseltirken telefonun hafızası siliniyormu son olarakta turkcell abone merk.lerinde yükletebilirmiyim acaba?

1. Su anki versiyonunuzun ne oldugu onemli degil. Garantili ile yeni versiyona ücretsiz güncelleme yapabilirsiniz.
    2. Yeni versiyon yüklenirken telefonun hafızasındaki her sey silinir. O yuzden yedek almanız önerilir. (Bellek kartı silinmez)
    3.Abone merkezleri yüklemez. Yetkili nokia servis noktalarından (Club Nokia Service Point, KVK, Gen-Pa, Başarı vs) yükleme yapabilirsiniz.
  • telefonum genpa garantili. genpa da v5.27 var mı? varsa hangi şubesinde var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: surfer

Kesinlikle daha hızlı calışıyor. Onceden açamadıgım programlar acılmaya başladı. Oneririm . Hiç bir şikayetim yok. Gerekli bir yükseltme oldugu görüşündeyim..

bir de bu versiyon Türkçe mi?
  • Genpa ya telefon acman lazim ogrenebilmek icin..
    Evet bildigim kadariyla Turkce..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.