Şimdi Ara

65 inch tv büyük gelir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar çılgınlık yapıp saat 11 deki n11 indiriminden 65ru7090 i aldım suanki kullandığım tv philips 46 pfl 8008 biraz küçük geldiği için değiştirme planım vardi.

Odam dik dörtgen biçiminde 5.2 metre ye 3.8 metre. En yakın izleyebileceğim uzaklık 2.3 metre en uzak ise 5 metre sizce çok büyük gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam aldınız mı ürünü büyük geldimi?
  • Aldım hocam sağolsun burası o kadar aktif ki ürün geldi taktım bile yanıtı gözümle almış oldum bence çok ideal oldu. Dh ailesi Malesef bitmiş... 65 inch tv büyük gelir mi 65 inch tv büyük gelir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam 5 metreye büyük gelmesi imkansızdı zaten..
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mstyy35

Aldım hocam sağolsun burası o kadar aktif ki ürün geldi taktım bile yanıtı gözümle almış oldum bence çok ideal oldu. Dh ailesi Malesef bitmiş...
    Hocam güzel günlerde kullanın çok başarılı olmuş

• hocam hayılırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.indirimde kaça malettiniz.birde 65 lik bunun yerine 55 q60r lar bu ürünün fiyatına çok yakın mukayese yapınca sizce hangisi daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviplanet

hocam hayılırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.indirimde kaça malettiniz.birde 65 lik bunun yerine 55 q60r lar bu ürünün fiyatına çok yakın mukayese yapınca sizce hangisi daha iyidir.
    Teşekkür ederim hocam 5.400 ₺ ye aldım. Bahsettiğiniz tv nin yenileme hızının 100hz olması büyük avantaj. Görüntü kalitesinden memnun kaldım. Pek test etme şansı bulamadım.
  • Hocam iyi yapmissiniz. Ben kimsenin buyuk ekrandan sikayet ettigini duymadim. Bence ne kadar buyuk o kadar iyi. Sizin durumunuzda 4k tv icin 65 bile kucuk kaliyor.

• vay be xbox360 ne cihazdı bir aralar :) birde yeni konsol alıp hdr yi aktif ettinmide gel keyfim gel dersin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

vay be xbox360 ne cihazdı bir aralar :) birde yeni konsol alıp hdr yi aktif ettinmide gel keyfim gel dersin :D
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    O mesafeler 4K çözünürlük için olsa gerek, 1080 ve daha aşağısında sorun çıkartabilir.

Edit: UHD kaynaklar kısıtlı ve mevcut kaynakların %90 dan fazlası Full HD ve daha düşük çözünürlükte. Televizyon kanallarının Full HD yayınları bile aslında 1080p değil, kanala göre 700 1000 arası bir yerlerde. Şu grafikte çözünürlüğe ve ekran büyüklüğüne göre mesafeler bulunmakta.

@mstyy35 Sizin için 3-4m arası mesafe iyi gibi, çok yakından seyretmek göz sağlığı açısından da iyi değil. İyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 26 Ağustos 2020; 13:16:36 >

• Güzel hocam keyifli

• Ben 40" den 65"e gectim, servis kutuyu getirince ohannesburg oldum , 3.gun gozum alisti 70mi alsaymisim dedim haha tv icin ideal olur dediginiz boyun her zaman bir tik buyuk boyunu almak iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Ben 40" den 65"e gectim, servis kutuyu getirince ohannesburg oldum , 3.gun gozum alisti 70mi alsaymisim dedim haha tv icin ideal olur dediginiz boyun her zaman bir tik buyuk boyunu almak iyidir.
    Aynen öyle hocam zamanla gözünüz alışıyor daha büyük ekran olmasını istiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.