Şimdi Ara

6459 TL Samsung LU28R550UQPXUF 28' 60Hz 4ms (HDMI+Display) FreeSync Ultra HD IPS LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• sepette 6.364,05 TL

@cohannan hocam bu ara 31.5" yada 27" fırsat var mı acaba?

amazon
    Acer Nitro UM.JE2EE.P04 31.5 inç WQHD (2560x1440) 1ms 165Hz 400 nits Kıvrımlı Monitör
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0C31MLNZS/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

gözüme bunu kestirdim ama bilemiyorum cpu 3700x gpu rx590

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxcem -- 16 Şubat 2024; 14:11:33 >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt

Bunu Amazon Kasım indirimlerinde ya da Aralık'ta olması lazım 6200 ya da 6299 gibi bir paraya sattı. Listemde vardı ama 32 inç çok büyük gelir diye cesaret edemedim. Ben şu an 28 inç 4K monitör kullanıyorum yeterli. Masanız falan çok özel geniş değilse bence bunlar büyük kaçabilir. Bir mağazada falan bakıp kafanızda kabaca ölçüp öyle alın bu model gerçi mağazalarda yok bildiğim kadarıyla acer penta galiba online kanallardan veriyor.

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Bunu Amazon Kasım indirimlerinde ya da Aralık'ta olması lazım 6200 ya da 6299 gibi bir paraya sattı. Listemde vardı ama 32 inç çok büyük gelir diye cesaret edemedim. Ben şu an 28 inç 4K monitör kullanıyorum yeterli. Masanız falan çok özel geniş değilse bence bunlar büyük kaçabilir. Bir mağazada falan bakıp kafanızda kabaca ölçüp öyle alın bu model gerçi mağazalarda yok bildiğim kadarıyla acer penta galiba online kanallardan veriyor.

Bu arada şu modele de bir bakabilirsiniz.

amazon
    Acer 27" QHD Monitör, ZeroFrame, IPS, 170Hz, 400nits, 2ms - 0.5ms, UM.HX2EE.V23
    https://www.amazon.com.tr/dp/B086DC3WR9
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt

Bu monitörün özelliklerini anlamadım hocam, bu nasıl mümkün olabilir

• Üstüne 100 TL daha ekleyip Amazon'dan alın alacaksanız. Üründe ışık sızması çok fazla oluyor bilginize ancak genel olarak iyi bir ürün.

• _JohnnyBravo_ kullanıcısına yanıt

Hangi kısımı hocam? 240 Hz kısmını mı?

Şu videoda bir inceleme var ama çok detaylı değil ve sanırım Rusça

Обзор Монитора игрового Acer Nitro XV272UVbmiiprzx 27" | Ситилинк - YouTube

Rusya'da da 11bin tl'ye denk geliyor bizimkiler yine biraz insaflıymış  

• _JohnnyBravo_ kullanıcısına yanıt

Amazon'da bazen değişik başka sitelerde olmayan acer modelleri güzel paralara satılıyor 6459 TL Samsung LU28R550UQPXUF 28" 60Hz 4ms (HDMI+Display) FreeSync Ultra HD IPS LED Monitör Epey ve akakçe bile bulamıyor başka sitelerde pek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weisanstein -- 17 Şubat 2024; 1:37:17 >
  • 280hz'i görünce aklım gitti de imkanı yok bir yanlışlık var tahminen 6459 TL Samsung LU28R550UQPXUF 28" 60Hz 4ms (HDMI+Display) FreeSync Ultra HD IPS LED Monitör 

27" kullandım bana yetiyordu ama arkadas tavsiyesiyle 31,5" gecebilirim,attıgınız model 6300e satıldı gecen hafta cok alan olmus uyguna denk getirirsem bakacam taksitle bakalım

Monitör 170hz mi 280 hz mi. Fotoğrafta 280Hz yazıyor linkte 170Hz. Böyle bir monitöre ihtiyacım var hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.