Şimdi Ara

6300 ip.hero tavsiyesi .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6300 ip bulunmakta ve 4 herom kaldi 6300 luklerden . Nati jungle veya syndra mid dusunuyorum . Bu iki hero ne yapar amaci nedir aciklarsaniz sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biri jungle tank diğeri mid
  • Syndra al normal gamede bi 10 oyun at alisirsin. Gercekten guzel hero

• Yani neyi kıyaslamamızı istiyorsun anlamış değilim. hangi lane oynuyorsan onu al kardeşim ne saçma sapan konular açılıyor artık forumda.4 heron kalmış diyorsun ve bu 2 hero ne iş yapar diye soruyorsun.Çok mantıklı....
  • Sadece 4 tane 6300lük champi kalan adamın buraya konu açması şaşırtıcı.Şu ana kadar tüm champleri az çok bilmen gerekir

• Hepsinin mevkisini biliyorum. Aciklayamadim hocam kusura bakmayin. Demek istedigim hangisi oyuna daha cok katkida bulunur. Late mid earlyde ne yapmaliyim ikisiyle ?

• Nati sağlam jung işini gayet görür syndra acayip zor ama kasarsan en baba adler ap ler gelsin yıkamazlar açıkçası syndra zor ama oynayabileceksen dehşet

• syndra.
  • jayce yi al hem mid hemde solo oynarsın çok iyi
  • synda almanı tavsiye ederim.oynaması kolay değildir ama alışırsın zamanla.q ile top çoğaltıp ultiyi bastımmı karşıdaki ağlar.ama natidende çok keyif alırsın kesinlikle.w sine buff da geldi zaten mid ağırlıklı oynuyorsan synd al
  • Soraka.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.