Şimdi Ara

617 TL (6 TAKSİT İMKANI) Lenovo EveryPad3 Snapdragon 615 32GB 6.8' 13MP-5Mp 4.5G 3500mAh (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
7
Favori
36.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıkış tarihi 2015 yazıyor.o yıla göre orta segment iyi özellikler.
  • Enteresan bir ürünmüş, ilk defa denk geliyorum. Keşke işlemcisi 0,855K olsaymış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa denk gelip ilk defalara gülüyorum.

• 6" den sonrası tablete girmiyor muydu?

• Android 5.0'dan sonra upgrade falan aliyor mu yok. Yani fiyat ozelliklere gore iyi gibi de, o is kotu :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzele benziyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sipariş ettim bakalım. bile değerlendirme video çekip paylaşacağım. türkçe doğru düzgün yok maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: puntadeleste

sipariş ettim bakalım. bile değerlendirme video çekip paylaşacağım. türkçe doğru düzgün yok maalesef.
    Bekliyoruz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enteresan yorumları olan enteresan bir ürünmüş
  • quote:

sipariş ettim bakalım. bile değerlendirme video çekip paylaşacağım. türkçe doğru düzgün yok maalesef.
    Beklemedeyiz.

• quote:

Gelmedi mi halen, bekleyen sayısı 3
  • Ürün tablet niyetine alınır mı?
  • Bugün gittim, surat kargodan soktum aldım.

Lenovo everypad 3, turkiyedeki adi.

13 saattir kullanıyorum. Videosunu çektim. Henüz youtube a yüklemedim.

Özetle ;

Piyasada alınabilecek en ucuz telefonu, 6 taksit ile aldım.

Google takvim, gmail, imo, wassup kulanan, mendeleyde makale okuyan birisiyim. Oyun oynamam. Bu telefon şimdilik tam bana göre. Gg dan aldım. Benim gibi oyun oynamayan biriyseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Kutudan çıkan şarj aleti sanırım, Asus tan daha kaliteli. Ürün, kutusu, kablosu, şarj aleti, ambalajları ve komple 1. Kalite.

Telofon un içinden çıkan dil japonca. Buradan tahminim bu telefonlar japon pazarı için üretilmiş ve bir şekilde ülkemize gelmiş. Belki de japonlar sar testi vb. sebepten reddetti. Bilemeyiz.

Hoparlör, 2,3 binlik telefonlardaki iki speaker kadar etkili ancak ses bir yerde tizleniyor.

İmo görüşmesinde karşı taraf bazen kendi sesini duyduğunu söyledi, mikrofon ile haberler arası 20 cm olmasına rağmen.

Bataryası hic fena değil 3500mapper.2 günü çıkarabilir.

Telefonun ram i 2gb ama gg dem satın aldığım ilana 8gn yazıyordu.

Ürünün kılıfı için çinden sipariş verdim aynı ürün çinde başka bir model numarası ile satılıyor. İste o ürün gerçekten 8gn ve özellikleri piyasada ki 3 binlik ler gibi. Çünkü çinde en son model telefonun fiyat i hep 100 dolardır.

gg satıcısı ürünü antepten surat kargo ile gönderiyor. Pazartesi sabah 8 de yola çıkan ürün cuma günü geldi, onu da ben gittim aldım.

Ürün antep, aksaray, konya üstünde antalyaya 5 günde geldi.

Teslimat paketleme sağlamdı.

Ürünün fatura adresi adıyaman da blue rain diye bir firma.garantisini de bunlar veriyor.

Ürünü aldıktan sonra bir sıfırlamak gerekiyor. 32 gb lik hafıza ancak o zaman ortaya çıkıyor .

Ben şuanda sorunsuz 13 saattir kullanıyorum. Düşünen alsın derim. Malumunuz taksit li telefon almayı hükümetimiz bizi korumak için yasakladı. Böylece bankalar telefonun üreticisinden daha fazla kazanır oldu ;) korunan, desteklenen kim karışti.

• Bende sepette de 745 görünüyor..bi de Hepsiburada yorumlarda sim sadece internet bağlantısı için diyenler olmuş doğru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: xiseyn

Bende sepette de 745 görünüyor..bi de Hepsiburada yorumlarda sim sadece internet bağlantısı için diyenler olmuş doğru mudur?
    Şuan 700 TL hocam
  • Enteresan..............

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Sayın Cohannan,

N11 de altın rengi 699'a düştüğünü ve 6 taksit olduğunu ben de gördüm. Acaba ikinciyi sipariş etsem mi ?

Neticede insanlar elimde görecekler ve beğenecekler. İkinciyi kullanmaz isem satarım olmadı :D

Android 6 mesajınız için de çok teşekkür ederim. Telefonu kendi ayarlarıma widgetlerima göre konfigüre ettim. Bu yükseltme işlemi ile birlikte bu ayarlar kayboluyor mu ? Bir de İMEİ kaydı hasar görür diye korkuyorum.
  • quote:

Sayın Cohannan,

N11 de altın rengi 699'a düştüğünü ve 6 taksit olduğunu ben de gördüm. Acaba ikinciyi sipariş etsem mi ?

Neticede insanlar elimde görecekler ve beğenecekler. İkinciyi kullanmaz isem satarım olmadı :D

Android 6 mesajınız için de çok teşekkür ederim. Telefonu kendi ayarlarıma widgetlerima göre konfigüre ettim. Bu yükseltme işlemi ile birlikte bu ayarlar kayboluyor mu ? Bir de İMEİ kaydı hasar görür diye korkuyorum.
    android 6 ?
  • Hocam cihazın GPS performansı nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.