Şimdi Ara

617 TL (6 TAKSİT İMKANI) Lenovo EveryPad3 Snapdragon 615 32GB 6.8' 13MP-5Mp 4.5G 3500mAh (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
7
Favori
36.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün şimdi elime geçti. Açıkçası bu kadar büyük beklemiyordum telefon olarak kullanılması pek mümkün gözükmüyor. Ancak tablet olarak kullanımının zevkli olacağını düşünüyorum. Kılıf gerekli. Ürün 2015 yılı üretimine göre gayet güzel. 665TL ye F/P :)

Teşekkürler.
  • Merhaba ben ürünü paraf babalar günü paraf günü ile 590 TL ye aldım.yalniz fabrika verilerine çevirince hala japonca programlar falan var.hard reset mi atmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 e düşerse bende alacağım o zaman 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 679TL
  • Teşekkür ederim, bekliyorum aceleye lüzum yok

• Sanal tuş yönlerini nasıl değişiyor bulamadım ben

• Telefon amaçlı aldım tablet geldi.Bunu telefon olarak kullanacak olan kişi dışarda sen manyak mısın bakışlarına hazırlıklı olsun aşırı büyük çünkü kimse bakmasa dahi cepte taşınacak boyutta değil 7 inç tabletin 1 tık küçüğü gibi.Bu yüzden hayal kırıklığı oldu iade de olmaz sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucre Maricruz

Telefon amaçlı aldım tablet geldi.Bunu telefon olarak kullanacak olan kişi dışarda sen manyak mısın bakışlarına hazırlıklı olsun aşırı büyük çünkü kimse bakmasa dahi cepte taşınacak boyutta değil 7 inç tabletin 1 tık küçüğü gibi.Bu yüzden hayal kırıklığı oldu iade de olmaz sanırım
    Ne beklitordun hocam ozelliklerinde boyutu yaziyor zaten
    En ve yuksekligini bi kagida kestikten sonra deneyebilirdin

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Iade neden olmuyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Telefonda Google launcher yüklü idi.arayuz olarak Google u kullanmak ve uygulamalarina tam entegre olmak istemişimdir.

Dün silmek zorunda kaldım teklifine takılmalar meydana geliyordu. Silince telefon hızı normale döndü ve şuanda çok çok memnunum. Yanlış hatirlamiyorsam Google launcher i Asus ZenFone 2 ye de yüklediğim de böyle takılmalar meydana gelmişti.

Bizim bu telefonun neyi 8 çekirdek onu daha idrak edemedim.

Telefon dağ yolunda konusulamayacak derecede çekmiyor, görüşmede iseniz kapatmak zorunda kalıyorsunuz, diğer tüm telefonlar çeker, İken.

Bunun haricinde ben telefonun boyutundan çok memnunum. Kimse de ayiplamiyor veya yadirgamiyor. Hatta hayranlıkla bakıyor. Cebe de gayet güzel sigiyor. Oturup kalkarken dikkat etmek gerek sadece.

Telefon IMEI sorunu sanırım yok. Çünkü bu makine Nisan ayında da satılmış. Bir sorun olsa yazarlardı bence.

Alır mı ?

500 olunca 1 tane daha alirim.

Bu teknoloji çağında bu özellikler 500 den fazla etmez.

• n11'de hesabıma tanımlı 11 lira çekle 669 TL'ye geliyor. Halihazırda kullandığım nokia 8'imi garantiye vermem gerektiğinden "kısa süre" kullanacağım bir cihaza ihtiyacım var,al-kullan-sat yapacağım.
    Sizce değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swashbuckler55

n11'de hesabıma tanımlı 11 lira çekle 669 TL'ye geliyor. Halihazırda kullandığım nokia 8'imi garantiye vermem gerektiğinden "kısa süre" kullanacağım bir cihaza ihtiyacım var,al-kullan-sat yapacağım.
    Sizce değer mi?
    telefon olarak kullanımı zor hocam, aşırı büyük
  • quote:

Orijinalden alıntı: puntadeleste

Telefonda Google launcher yüklü idi.arayuz olarak Google u kullanmak ve uygulamalarina tam entegre olmak istemişimdir.

Dün silmek zorunda kaldım teklifine takılmalar meydana geliyordu. Silince telefon hızı normale döndü ve şuanda çok çok memnunum. Yanlış hatirlamiyorsam Google launcher i Asus ZenFone 2 ye de yüklediğim de böyle takılmalar meydana gelmişti.

Bizim bu telefonun neyi 8 çekirdek onu daha idrak edemedim.

Telefon dağ yolunda konusulamayacak derecede çekmiyor, görüşmede iseniz kapatmak zorunda kalıyorsunuz, diğer tüm telefonlar çeker, İken.

Bunun haricinde ben telefonun boyutundan çok memnunum. Kimse de ayiplamiyor veya yadirgamiyor. Hatta hayranlıkla bakıyor. Cebe de gayet güzel sigiyor. Oturup kalkarken dikkat etmek gerek sadece.

Telefon IMEI sorunu sanırım yok. Çünkü bu makine Nisan ayında da satılmış. Bir sorun olsa yazarlardı bence.

Alır mı ?

500 olunca 1 tane daha alirim.

Bu teknoloji çağında bu özellikler 500 den fazla etmez.
    benimkinde lenovo launcher yüklü idi.google laucher yoktu.android 6 olabileceği söyleniyor nasıl yaparız bilmiyorum yaparsak dahadahızlanır.

• Xs max kullanıyorum 6.5 inç ekranı var.6.8 çok büyük olmaz diye düşündüm ama xs max bile bu telefonun yanında oyuncak gibi durdu.Mesele 6.5-6.8 olması değil enlemesine tablet gibi geniş olması ve kasa ekran oranının düşük olması.Telefon olarak kullanılamaz kesinlikle

• Ugur120 kullanıcısına yanıt
    Jelatinlerini açtık iadede pürüz çıkarabilirler ama denemek lazım aslında

• quote:

Jelatinlerini açtık iadede pürüz çıkarabilirler ama denemek lazım aslında
    Hocam ben çarşamba günü teslim aldım öyle bir açtım formatladım kullanmaya çalıştım ancak içime bir türlü sinmedi dün sabah iade gönderdim şu anda yolda. Bir pürüz çıkacağını düşünmüyorum THH uyarınca da engel bir durum yok.

Alıntı:

"Konuyu hortlatacağım ama yorum yapmak güzeldir 🙂 Öncelikle SİM kart taksanız bile ürünü iade hakkınız kesinlikle var. Bu satıcıların uydurduğu bir zırva. Güvenlik takipleri için IMEI kaydediliyor olabilir. Bunu milletçe doğru anlamak lazım. Bu gerekli bir uygulama. Üstelik SİM kart takılan cihazın bilakis iade alınması daha mantıklı çünkü biri o telefonda suç unsuru bir şey yaptıysa , telefon suçlunun elinden çıkmış olacak. Bu da güvenliğin faydasınadır. Belki bu kaydı e-devlet üzerinden sildirmek gibi bir seçenek getirilebilir. Tabiki mutlak kayıt silinmeyecektir ama görünürlüğü engellenebilir. Satıcı-Tüketici-Devlet üçlüsü koordineli olursa olur. Böylece herkes rahata ermiş olur.

Ben de bir ürün aldım. Aynı ürünün 1 gün sonra 150 TL aşağı satıldığını gördüm. Ürünü açmamıştım iade ettim tabiki. Şimdi bu etik değil mi? Ticaret dediğin şey karşılıklı değil mi sonuçta? Vazgeçme hakkı diye bir şey yok mu? Satıcı tarafında var , çok basit internetten ürünü alıyorsun ve adam göndermiyor,ne yapabilirsin.Paranı iade ediyor. Peki sen iade beklerken kaçırdığın bir fırsat olursa? Satıcı bundan sorumlu mu? Hayır! Fahiş fiyat etik midir peki? "alan razı veren razı" deyip üstünü mü kapatmalıyız?

Sonra bir de eğer bu kadar pahalı cihazları satan adamlar bunun 5 lira etmeyen jelatinini tekrar yaptıramıyorlar ve güzelce paketleyemiyorlarsa bu işi yapmasınlar. Aldığımız binlerce liralık ürüne nasıl garanti verebiliyorlar? Telefona bir sim kart takıldı diye hasarı zararı olmayan ürüne sıfır muamelesi yapamayacaklar mı? Bu şartları doğru kategorilendirmek lazım.

Adamlar, mağazadan aldığın takdirde hiçbir ürünü kesinikle iade almıyorlar, arızalı olsa bile tamire gönderiyorlar ve bundan utanmıyorlar; Tüketicinin hakkını koruyan, mesafeli sözleşmede hakkı olan iadeyi yapınca mı müşteri kabahatli ve etik bilmez oluyor. Ürünün maddi niteliği bilerek zedelenmediği sürece iadede müşteri her zaman haklıdır."

• quote:

Xs max kullanıyorum 6.5 inç ekranı var.6.8 çok büyük olmaz diye düşündüm ama xs max bile bu telefonun yanında oyuncak gibi durdu.Mesele 6.5-6.8 olması değil enlemesine tablet gibi geniş olması ve kasa ekran oranının düşük olması.Telefon olarak kullanılamaz kesinlikle
    Sizin dediginiz 16/9 ekran olmasi ve kasa ekran orani...
    Bunlarin hepsi özelliklerde yaziyor ve Ayrica 18/9 xs max ile karsilastirmak abes olmus

• Dün arkadaş için sipariş ettik. Bugün elimize ulaştı. Öncelikle şunu söyleyeyim telefon/tablet biraz ağır çalışıyor. Şebeke çekimi normal telefonlara göre daha düşük. Malzeme kalitesi ve ekranı fena değil. Sesi vasatın altında. Kamerası güzel sayılır. Şarj dolma süresi çok uzun sürüyor.

Pubg indirdim, en düşük ayarda hafif kasıyor. Eğer oyun oynanmayacaksa güzel cihaz. Onun dışında bir artısı yok.

Şunu da ekleyeyim. Piyasada şu anda 8 - 16 gb li tabletlerle hemen hemen aynı fiyata 32gb ekranı kaliteli sayılan bir cihaz alıyorsunuz.

Android sürümü yükseltilir mi bilmiyorum. Yükseltilirse belki biraz daha seri olur cihaz.
  • stock romu kurduğunuzda otomatik olarak 5.1.1 için uyarı veriyor,yeni sürüme güncellemek istermisiniz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.