Şimdi Ara

600bin tl paranız olsa nasıl değerlendirirdiniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
2.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendime göre cevaplayayım :) almanyada dil okuluna gidip sonra orada bir bilgisayar mühendisliği bölümüne yerleşip hayatımı kurardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

haklısınız hocam araba fiyatları çok arttı ama bu şekilde artmaya devam edecek mi sizce yani 6ay-1 sene sonra fiat egea lar 300bin olur mu , bence pek olmaz bu fiyatlarda kalır gibi daha ne kadar artabilir ki fiyatlar uçtu zaten , bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum

Alıntıları Göster

4 5 ay önce sorduğunuz sorunun aynısını başka biri sormuştu o geldi aklıma. O napmıştır acaba

• Borsa diyen arkadaşlara aldanmayın, kimsenin de tüyolarına kulak asmayın, 3 ayda parayı yarıya indirirsiniz, öyle borsa herkesin para kazanacağı yer değildir, eğer yatırım amaçlı düşünüyorsanız büyük düşüşleri bekleyin, karlılığı yüksek ama fiyatı düşük kalmış şirketlere parayı yatırıp bekleyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolara girmezdim faize yatırırdım yada ev alır kiraya verirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Dolara girmezdim faize yatırırdım yada ev alır kiraya verirdim

faize yatırsan %12 den yaklaşık 6bin tl faiz getiriyor hocam aylık , ev alsan 2bintl kira getirir tahmini ama evin yıllar içinde değerlenmesi durumuda var tabi kiracı bulma uğraşma derdide var , böyle düşününce vadeli faiz daha avantajlı gibi duruyor ama 5-10 sene sonra enflasyon karşısında erimez mi faizdeki para ?

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Borsa diyen arkadaşlara aldanmayın, kimsenin de tüyolarına kulak asmayın, 3 ayda parayı yarıya indirirsiniz, öyle borsa herkesin para kazanacağı yer değildir, eğer yatırım amaçlı düşünüyorsanız büyük düşüşleri bekleyin, karlılığı yüksek ama fiyatı düşük kalmış şirketlere parayı yatırıp bekleyin.

dediğiniz gibi borsa riskli hocam bilen biri ile oynamak lazım  

• Borsa oyun değil hocam onu bilin yeter, en az iki sene para kaybederek tecrübe edinmediyseniz sadece dediğim gibi fiyatı düşük karlı şirketlere yatırım yapın, senede %50 hedefleyin. Babanız çıkıp tavsiye verse kulak asmayın, kimsenin tüyosuyla iş yapmayın. Oturun karını artırmış ama fiyatı düşük kalmış büyük şirketleri araştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Borsa oyun değil hocam onu bilin yeter, en az iki sene para kaybederek tecrübe edinmediyseniz sadece dediğim gibi fiyatı düşük karlı şirketlere yatırım yapın, senede %50 hedefleyin. Babanız çıkıp tavsiye verse kulak asmayın, kimsenin tüyosuyla iş yapmayın. Oturun karını artırmış ama fiyatı düşük kalmış büyük şirketleri araştırın.

anladım hocam teşekkür ederim

• veletleri dinleme tr şartlarında en iyi olay korona biterse, apart yurt yapıp kiraya vermektir

• Geçen gün açtığın konuda miktar 200 bin Tl idi 10 gün içinde 3 katını hangi yatırım vermiş ise ona devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 28 Ekim 2020; 20:56:17 >
  • Borsa'dan falan uzak dur, böyle bir ekonomide borsaya girilmez. Doğalgaz bulundu denildiği zamanlarda Tüpraş'tan ne paralar kaybetti millet, kazanan yine yabancılar oldu.Döviz + altın en mantıklısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 25 Ekim 2020; 14:28:32 >
  • Yurtdışında hayat kurmaya çalışırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Borsa'dan falan uzak dur, böyle bir ekonomide borsaya girilmez. Doğalgaz bulundu denildiği zamanlarda Tüpraş'tan ne paralar kaybetti millet, kazanan yine yabancılar oldu.Döviz + altın en mantıklısı.

hocam vadeli ayda 6bin tl getiriyor yaklaşık aslında enflasyon altında veriyorlar oranı ama bilemiyorum

• quote:

hocam vadeli ayda 6bin tl getiriyor yaklaşık aslında enflasyon altında veriyorlar oranı ama bilemiyorum

Alıntıları Göster

6 bin tl şu devire büyük bir para değil, 600bin TL para ile yapılabilecek en kötü işlerden birisi. Dolar 4-5 kuruş artsa o para boşa gidiyor.

• quote:

6 bin tl şu devire büyük bir para değil, 600bin TL para ile yapılabilecek en kötü işlerden birisi. Dolar 4-5 kuruş artsa o para boşa gidiyor.

Alıntıları Göster

dolar euro altın sürekli bu şekilde artacak mı yada nereye kadar artacak ondan tam emin değilim hocam  

• quote:

dolar euro altın sürekli bu şekilde artacak mı yada nereye kadar artacak ondan tam emin değilim hocam  

Alıntıları Göster

• quote:

Borsa'dan falan uzak dur, böyle bir ekonomide borsaya girilmez. Doğalgaz bulundu denildiği zamanlarda Tüpraş'tan ne paralar kaybetti millet, kazanan yine yabancılar oldu.Döviz + altın en mantıklısı.

petkim'de tüpraşta kaybedenler kumarbazlar.Yatırımcılar kaybetmiyor oradan oraya uçanlar her zaman kaybetmye mahkum 1.gün kazanır 2.gün bütün kazandığını verir 3.gün batar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bumesajimi not edin bir kenarda dursun. Borsadan akbank, garanti, vakifbank, ykb ve halkbank alirim. Cok degil 6 ay sonra en az yuzde 50 kazanirdim.
    300 binlik portfoy
    15bin lot akbank 75 bin
    10 bin garanti 70bin
    10bin halkbank 50 bin
    10bin vakif 45 bin
    20 binykb 45bin
    Yaklasik 300 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster

• Borsa bilmeyen adam 600 bin tl ile borsaya gireceğine git rusyaya karı kızla ye parayı 1 yıl cennette gibi yaşar parayı sıfırlayıp geri dönersin en azından borsadan para kazanıcam zengin olucam hayalleri ile yatıp gün gün paranın eridiğini görüp kanser olmazsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 25 Ekim 2020; 17:14:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.