Şimdi Ara

600-700 Arası Gaming Monitör Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bunlardan birini alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirzunSL kullanıcısına yanıt
    VN247H piyasadaki en dar çerçeveye sahip monitör. Panelin kenarındaki çerçeveler gerçekten çok ince. ikili üçlü kullanımlarda çok avantaj sağlar ve tekli kullanımlarda da göz hoş gelir.
    23.6 değilde 21.5 gibi duruyor monitör yakından bile bakınca.

VP247H ise yeni çıkan panele sahip. Düşük mavi ışık, titreşimsiz panel gibi gözü korumaya yarayan teknolojiler barındırıyor.
  • erkange E kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmen için teşekkürler en çok merak ettiğim konu buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dizzy24

700 liraya alabileceğin en iyi monitör asus vx238h dır. Hepsiburada.com da 699tl. Vx248h da var ama 770 tl falan Birde yukarıdaki arkadaşın önerdiği benq rl2455hm var. Bu üçünden birini alabilirsiniz. Özellikleri aynı. Bütçenize, ekran büyüklüğüne veya tasarımına göre seçebilirsiniz.

Ben de bu 3ü arasında kararsız kaldım ps4 için. Yardımcı olabilcek yok mu

• Dizzy24 D kullanıcısına yanıt
    benqnun hdmi bağlantıda full ekran olmama gibi garip sorunu varmış

http://www.vatanbilgisayar.com/benq-24-rl2455hm-1ms60hz-full-hd-gaming-led-monitor.html#yorumlar
  • Asus vn247h kullanıyorum, öneririm.

Konusu burda göz atarsan meraklarını giderirsin

Asus vn247h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkayp -- 27 Ocak 2016; 2:01:57 >
  • srkayp kullanıcısına yanıt
    Göz atmıştım önceden teşekkürler. :)
  • Dean13 kullanıcısına yanıt
    kardeş açıklayayım o konuyu , monitör kendi içersinde ClearMotiv II isimli bir teknoloji kullanarak piksellere giden voltajı yükseltiyo , bu sayede bi çeşit OverClock işlemi uygulanmış oluyo , eskiden Over Drive isimli bir teknoloji ile bu denenmişti ancak akan resimler ve kayan yazılar gibi görsellerde ekranda yırtılma efekti gözlendi yani teknoloji tam anlamıyla isteneni yerine getiremedi , şimdi ise Clear Motiv II Viewsonic tarafından geliştirilerek ilk olarak bu modelde kullanıldı , Ghosting var diyenler manuel görüntü ayarları menüsünden yanıt zamanını ultra hızlı moduna almalı , bunu yapmazlarsa standart bir IPS ten daha farklı olmayacak dolayısı ile ghosting efekti göreceklerdir , bazıları ghosting var diyor dedin ya , o bazıları tamda bu dediğimi yapmayan kısım , saygılar
  • AirzunSL kullanıcısına yanıt
    Undisputed !!!
    http://www.viewsoniceurope.com/tr/products/lcd/VX2363Smhl.php
    Vatanda var
    sana bunun beyaz rengini tavsiye eden arkadaşlar olmuş zaten forumda ama siyah kasası yeni geldi ve çok şık , 2Ms , IPS , LED , Full HD , HDMI , MHL , 2X3 watt hoparlör , FlickrFree , BlueLigth Filter , Süper Clear renk teknolojisi , ne arıyorsan bunda var

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-vx2363smhl-ips-led-monitor--siyah.html
    fiyatta son derece makul , kolay gelsin

vp247h ile vx238h kıyaslandığında hangisi iyidir?
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    vx238h tasarımı için alırdım. Zaten pek fark yok aralarında hangisi cazip gelirse onu seçebilirsiniz. Ama ürünleri canlı olarak görmekte de fayda var. Renk sıcaklığı karsılastırabilirsiniz.

vp247h 23.6" 1HDMI 23W ASCR=100000000:1 vx'den daha ucuz
    vx238h 23" 2HDMI 34W ASCR=80000000:1

araştırdım bu farklar var vp247h sanırım daha mantıklı olur
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.