Şimdi Ara

600 +-100 TL lik telefon tavsiyesi (baba işi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Babama alacağım 600+-100 tl lik telefon arıyorum. uçan kaçan birşey olmasına gerek yok sadece rahat kullanım ve uzun süre kullanıma elverişli olması yeterlidir. tavsiyelerinizi bekliyorum .şimdiden teşekkürler.

• İkinci el iphone 5s bak. Android alıp hayata söver adam, karışık zaten. Letgo ve sahibinde de ilanlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo K5

Samsung j3

Tplink C5 (kılıf ve ekran koruyucu piyasada bulunmuyor)

Bunları inceleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fairtail F kullanıcısına yanıt
    Lenova alinasi duruyor. Büyük bir ihtimal onu alabilirim

• lenovo K5 alinmaz, hem problemli cihaz hemde android guncellemesi almayacagi aciklandi (5.1 ile kaldı) hiçbir cazibesi kalmadı ve ana konusunda bazı şikayetler var iyice araştır.

Neffos C5 Max (600 tl) daha ucuz + büyük ekran 5,5 inç FHD , hızlı şarj destegi de var.

yaşça buyuk insanlar icin buyuk ekran telefon daha iyi, hem rahat kullanim için hemde yazıları daha rahat okuyabilmek için, kendine aliyormuşsun gibi düşünme sonuçta baban kullanicak onun yerine koy kendini, bizim için 4 inç ekranda yeterli (iphone 5s gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 6 Mayıs 2017; 22:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

İkinci el iphone 5s bak. Android alıp hayata söver adam, karışık zaten. Letgo ve sahibinde de ilanlar var.

Tarihi eser mi alsin 5S mi kaldi

• Vestel'in 5040 diye bir modeli vardı, gayet güzel bir telefon. Bir arkadasim almıştı; 5inç 1080p ekran, 2 gb ram, metal çerçeve gibi gayet temel olarak yeterli özellikleri var.Kesinlikle forumlarda gömüldüğü kadar çöp bir ürün değil.
    General Mobile 4G veya 5 de diğer güzel alternatifler. 5 tabii ki bir tık daha pahalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    600₺ ye ne alacak adam söylesene

• quote:

1000 alti adam gibi telefon bulmak zor ama A3 2016 kupon banka puani ile cok rahat 700'e bulunur.Iphone5S isi bitti 6 bile cok kotu 1 gb ram isi apple'da kapandi..

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Adam babasına alacak bilader. Çok kolay telefon, sesi güzel. İşletim sistemi o kullanım için çok iyi. Şu 5s daha iyi.

• ben geçen hafta zte blade v7 lite aldım babama.
    mediamarkt'da kampanyalı 599tl'di. sanırım bu fiyata en iyisi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 7 Mayıs 2017; 0:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

1000 alti adam gibi telefon bulmak zor ama A3 2016 kupon banka puani ile cok rahat 700'e bulunur.Iphone5S isi bitti 6 bile cok kotu 1 gb ram isi apple'da kapandi..

arkadasim neden yanlis yonlendiriosun insanlari ? 1 gb donemi bitti die.ben iphone 5 kullaniyorum ciktigi gunden beri.sosyal medya ve basit isler icin 500-600 tlik android tellerden cok daha iyi ki arkadas 5s den hahsedio.5s i babasi cok cok rahat kasmadan kullanir

• Xiaomi redmi 4a 110-150 dolar arası
    Leagoo m8 pro 85-110 dolar arası
  • Xiaomi Note 4x tercih edebilirsiniz. Uzun kullanim dediniz mi rakibi yok gibi. Forumun 2. El bolumunde, Archelot, Sefa gibi guvenilir saticilardan temin edebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-redmi-note-4x-ana-konu-kullanici-kulubu-14-saat-ekran-suresi--124192988

• quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

ben geçen hafta zte blade v7 lite aldım babama.
    mediamarkt'da kampanyalı 599tl'di. sanırım bu fiyata en iyisi bu

hocam bu v7 Lite dan memnun musunuz?
    forum da konusunu bulamadım ya da kimse hakkında fikir beyan etmemiş..
  • matgab kullanıcısına yanıt
    evet şu ana kadar bir sıkıntısı yok, stabil bir şekilde kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

evet şu ana kadar bir sıkıntısı yok, stabil bir şekilde kullanıyoruz.

sağol arkadaşım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.