Şimdi Ara

6 gündür baş ağrısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 6 gündür başımda, alnımda, gözümde,yanaklarımda,şakaklarimda, saç diplerimde ağrı var.. o kadar ağrı kesici içtim geçmedi. Sinüzit ten şüpheleniyorum ama sinuzit ağrısı bu kadar uzun surer mi? Geçen acile gittim. Tansiyonumu ölçtü yüksek çıktı. Bi dil altı verdi tansiyon düştü. Baska bisey yapmadı. Bugun 2 kere olcturdum tansiyonumu normaldi ama ağrı hala devam ediyor. Yarin kbb ye çıkcam insallah. Boyle bir durum yasayan var mı cok kotu bişey. . Allah herkese sifa versin ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghoster23 -- 21 Eylül 2015; 23:41:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Upup

• KBB ye gittim sünizit fln yok dedi bi norolojıye görün dedi benim bölümümle alakalı bişey yok dedi ???
  • kasların kasılmış boyun ve sırt yüzde doksan kas gevsetici al.
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Aynen . Ceyrandan supheleniyorum.. bu aralar havalar degisken zaten baya. . bir de banyo yapıp abdest alıp dışarı çıkınca olmus olabilir.. dolorex var evde o ise yarar mi acaba ??

• ghoster23 G kullanıcısına yanıt
    muscoril krem ,tablet al.
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ağrının 1 haftadir devam etmesi ve ağrı kesici icmeme ragmen kesilmemesi normal midir ya? Biraz takintiliyim da korkuyorum.

• ghoster23 G kullanıcısına yanıt
    kas gerilmesi yapar kardeş kronikleşirse durum kötü olur şimdiden al kremini sırtına , boynuna günde 2 kere masaj yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghoster23

Hocam bu ağrının 1 haftadir devam etmesi ve ağrı kesici icmeme ragmen kesilmemesi normal midir ya? Biraz takintiliyim da korkuyorum.

Ağrı kesiciye yanıt vermeyen bir baş ağrısı ise nörolojiye gidip MR çektirmekte fayda var.Acil bir hekime başvurun.

• Dr.AzmiCansever D kullanıcısına yanıt
    Bayram dolayisiyla doktorlar da izinde oldugu icin gidemedim. Özele gitsem baya pahali tutacak.. zaten onlara da tatil bugün..haftayi bekliyecez insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghoster23 -- 23 Eylül 2015; 12:52:16 >
  • Dr.AzmiCansever D kullanıcısına yanıt
    Özel hastaneye gittim. Norolojiye. Beyin tomografisi cektirdi. Herhangi bir tümör,beyin kanamasi, damar tıkanıklığı, sinuzit gozukmuyor dedi. 2 ilac yazdı.

• Eğer MR da bir klinik bulgu yoksa güzel haber başınız ağrıdığında tansiyonunuzu ölçtürün.küme tipi başarısı olabilir.Bol su için mümkünse.Sonra tekrar bana yazın.

• Çok ağrı kesici alıyorsan ondan da ağrıyor olabilir. Etkisi geçince ilaç yüzünden ağrı olur, ağrı yüzünden tekrar ilaç alırsın, ağrı azalır ama etkisi geçince yine ilaç kaynaklı ağrı olur bu döngü böyle gider... (rebound)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.