Şimdi Ara

6 aylık %3 zam önerisi ZAM 1 YIL ÖNCEDEN BELLİYMİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
5.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
156 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suratsızadam -- 24 Ağustos 2017; 20:20:21 >

• %3 ü afedersin bir taraflarına monte etsinler terbiyesizler.Kendilerine gelince çuvalla vatandaşa gıdım gıdım.Gerçek enflasyon yüzde kaç Allah bilir?Çarşıpazar hiçte ucuz değil.Dolar krizinden sonra herşeye deli gibi zam geldi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Ekonomi daha da kötüye gidecek" deyince bize kızanlara selamlar...
  • %3e ancak oglen uyanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hüloğğğlara fazla bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %3 mü?O kadar zam yapılsa hemen zam erir gider.

• 2.500 Tl alan bir memur için 75 Tl gibi bir zam yapıyor , peki sorarım ustalar devletten her ay iyi kötü maaşını alan memurlar tamamda bu ülkede esnaf , işçi yok mu insanlar yarın iş yaparmıyım yada beni kovarlar düşüncesinde mi olacak hep böyle
  • Yandaşa bak yandaşa ne güzel süslemiş zammı 12,5'muş peeh

Sanki 1er gün arayla veriliyor 3+3+3+3

• Bizler : Bişe dicem de boşver...

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Yandaşa bak yandaşa ne güzel süslemiş zammı 12,5'muş peeh

Birde üzerine enflasyonun üzerinde zam yapıldı dese çok tatlı olurdu. Alım gücü düşüyor deyince bize kızıyorlar. Enflasyon %12, maaşa zam yıllık %6 onuda hemen vermiyorlar, bir 6 ay beklemen lazım. %3 zammı hissedemeden yeni vergiler geliyor, zam yeni vergilere gidiyor. %12 enflasyonu dibine kadar hissediyorsun.

• Baryam tatilinde yeriz çıtır çıtır

• niye zam veriliyor anlamıyorum ben olsam hiç vermem. nasıl olsa kimse sesini çıkaramaz. seçimlerde oy atmıyorlarmı onuda ysk dan tamamlarım. babamın çiftliği gibi sömürürüm bu halkı.
  • Bir haber kanalı %12,5 diye haber yapmıştı.Olaya bak.

3+3+3+3+Eflasyon farkı

• ya arkadaşlar ocak ayından bu yana gıda başta olmak üzere bir çok şeye çok zam geldi.gıdada nerdeyse % 10 dan fazla.biraz önce en ucuz peynirden aldım.19.00 tl idi, 25.00 tl olmuş. 25-19= 6 TL 6/19= % 31 eder. insaf arkadalar insaf.izmir/gurmar en ucuz satnlardan biri.
  • çok bile aç kalsınlar
  • Kur farkıyla aldığımız zam eriyip gidiyor. 1500tl ile geçinenlere Allah sabır versin

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Yandaşa bak yandaşa ne güzel süslemiş zammı 12,5'muş peeh

Bu yandas medyanin algi oyunu. Gazetede yada haberlerde %12,5 diye goren ilk olarak "onumuzdeki sene basinda 12.5 zamli alacagim. bu hukumet super" desin diye. Detaylarla ilgilenmiyorlar nasilsa. Yil basinda da bu zammi almadiginda herhangi bir tepki de vermiyorlar nasilsa.

"Yuzde 3 gene iyi. chp olsa maaslar odenmezdi. dis gucler, teror, lobiler varken yuzde 3 cok iyi" diyecek bir kesim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Çok da kızmamak gerek. Sonuçta, son 15-16 yıldır memur olanlar ya cemaat ya da AKP torpili ile gelen insanların çoğunlukta olduğu bir kitle. Bu kitle (yani torpil kullanarak hak yemiş olan müslüman kardeşler) zaten hak etmedikleri maaşları yıllardır alıyorlar ve daha fazlasını almasalar da olur.

Tabii kurunun yanında yaş da yanıyor.

bu ulkede cemaat ya da hukumetten en ufak destek almadan ya da torpili olmadan, alin teriyle maas alip aile gecindirmeye calisan insanlar da var ne demek kurunun yaninda yas da yanar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 15 Ağustos 2017; 21:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

niye zam veriliyor anlamıyorum ben olsam hiç vermem. nasıl olsa kimse sesini çıkaramaz. seçimlerde oy atmıyorlarmı onuda ysk dan tamamlarım. babamın çiftliği gibi sömürürüm bu halkı.

bunu bende her zaman söylüyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.