Şimdi Ara

6-12 CM ARASI FANLAR VE 3PİN-MOLEX ÇEVİRİCİ İLANDAKİ BÜTÜN FANLAR 100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
7
Favori
8.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İLANDAKİ BÜTÜN FANLAR VE 5 ADET ÇEVİRİCİ HEDİYESİ İLE BİRLİKTE 140 TL

3 PİN - MOLEX FAN DÖNÜŞTÜRÜCÜ 3 PİNLİ KASA FANLARINI MOLEX (PSU DAN GELEN) KABLOYA DÖNÜŞTÜRÜR

FİYAT>>>>>>>>TANE 3.5 TL 10 ADET ve ÜZERİ 3.00 TL

---12 CM FANLAR---

(12 cm) coolermaster fan sessiz >>>>>>>>>7.5 tl

(12 cm) oem fan çok güçlü cfmsi yüksek fazla sesli Toplam 2 adet>>>>>>>10 tl adedi

(12 cm) oem fan sessiz sayılır kullanılmadı 2 adet>>>>>>>>>>>>>>>>>7.5 tl adedi

(12 cm) 16 ledli kırmızı fan ledleri ev yapımı ama yapım kalitesi yüksek >>>>>>>>>>15 tl

(12 cm) 12 ledli sarı beyaz yeşil ledleri ev yapımı ama kaliteli >>>>>>>>>>>>>>>>15 tl

---8 CM FANLAR---

Termaltake (8 cm) kasa fanı kırmızı ledli >>>>>>>10 tl

Termaltake (8 cm) kasa fanı karışık ledli(sürekli renk değiştiriyo) >>>>>>>10 tl

Silverstone (8 cm) kasa fanı 5500 rpm kontrolcu ile>>>>>>20 tl

(8 cm) normal kasa fanı toplam adet 17 ***bağlantı ucu yoktur*** >>>>>>>2.5 tl adedi

---7 CM FANLAR---

(7 cm)Coolermaster ve oem fanlar işlemcilerilerin üzerinden sökülmüştür >>>>>>5 tl adedi

(7 cm) ızgaralı slim fan kalınlığı 1.5 cm siyah >>>>>>> 10 tl

---6 CM FANLAR---

Cooler master (6 cm) normal fan gayet güçlü ve sesli >>>>>>>>>10 tl

Oem (6 cm) normal fan güçlü ve biraz sesli 3 adet >>>>>>>>>>7 tl adedi

775 PİN CPU BLOK-- FANI VE AYAKLARI YOKTUR 2 ADET >>>>>>>3 TL ADETİ

478 PİN CPU FANLARI

478 pin işlemci fanı coolermaster marka temiz sorunsuz >>>>>>>10 tl

478 pin intel fan >>>>>>>>>>>>>>>>>>10 tl

amd soğutucudan çıkan fan 7.5 cm >>>>>>>>5 tl

İŞLEMCİ SOĞUTUCULARI VE ÇEŞİTLİ ELEKTRONİK PARÇALARDAN ÇIKARILMIŞ BLOKLAR >>>>>>> TANE 3 TL

İLANDAKİ BÜTÜN FANLAR VE 5 ADET ÇEVİRİCİ HEDİYESİ İLE BİRLİKTE 100 TL

İstenilen kargo ile istenilen şehire yollanır. kargo ücreti kesinlikle alıcıya aittir.

TAKAS KESİNLİKLE YOKTUR. PAZARLIK YOKTUR.

HEPSİNİ BİRLİKTE ALMAK İSTENİRSE FİYAT KONUŞULUR ANLAŞILMAYA ÇALIŞILIR. HESAPLAMADIM.

HEPSİNİN ADETLERİ YANINDA YAZMAKTADIR. YAZMAYANLAR 1 ADETTİR. FİYATLAR 1 ADET İÇİN GEÇERLİDİR YANINDA BELİRTİLMEKTEDİR.

HER TÜRLÜ YORUMU SAYGI ÇERÇEVESİNDE YAPABİLİRSİNİZ.

HERKEZE İYİ FORUMLAR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywallker -- 5 Haziran 2014; 10:11:22 >

• PM iyi satışlar
  • cevaplandı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywallker -- 11 Ekim 2011; 21:29:17 >
  • 775 pin kalin tabanli dedginiz fanin resmini koyabilirmisiniz? ayrica ince olanla takas yapabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamblerbarbo

775 pin kalin tabanli dedginiz fanin resmini koyabilirmisiniz? ayrica ince olanla takas yapabilirmisiniz?

resimdeki 775 intel işlemci fanı zaten kalın tabanlı dediğimden oluyo. ayrıca birde ince seri olanlar var intelin o şekilde ayırdım onu. ince kalın diye takas yapmak benim için gereksiz bir durum teşekkür ederim.
  • cevabiniz icin tesekkurler bendeki zaten kalin olanmis belki bir fark vardir sogutmada falan diye sordum
  • Takip
  • özel mesaj gönderilmiştir.
  • bütün pm ler cevaplandı iyi forumlar.
  • P.m. gönderildi
  • üstad enermax twister kaç tane var?

ha tamam yazmışsın zaten. sormadım say.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realthing -- 1 Aralık 2011; 1:37:19 >
  • pmler cevaplandı.
  • Enermax Cluster aldım arkadaştan. Daha yeni deneme şansı buldum. Şahane ürün, temiz alışveriş. Teşekkür ederim dostum. Hayırlı satışlar.
  • iyi günlerde kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun.
  • adet bilgisi için pm..
  • pm ler cevaplanmakta satış devam etmekte. satılan ürünleri ilandan kaldırıyorum arkadaşlar ilanda ne görüyosanız satıştadır.
  • +++++++++++++++++İYİ SATISLAR ARKDASIM
  • tekrar PM
  • pm ler cevaplandı satışa devam. satılan ürünler ilandan kaldırılmıştır. ilandaki bütün ürünler satıştadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywallker

(12 cm) oem fan çok güçlü cfmsi yüksek fazla sesli Toplam 2 adet>>>>>>>15 tl ADEDİ

Yüksek güçlü 12cm fan arıyorum.Bahsettiğiniz bu fanların cfm'si 100CFM var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 31 Temmuz 2012; 11:46:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.