Şimdi Ara

5S siyah cihazın rengini değiştirmek isteyen ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde mecburiyetten aldığım iphone 5s gold cihazım var ve ben bu telefonun rengini siyaha çevirmek istiyorum.
    telefonun kasasında birkaç deformasyon olduğu için siyah kasa alıp montajını yapacağım fakat çalışır durumdaki çiziksiz eziksiz ilk günden beri jelatinle kullanılmış ölü pikselsiz ekranı bi kenara atıp siyah ekran almak boş yere maliyet gibi geliyor.
    İstanbul'da veya Kocaeli'de olupta siyah renk 5s ini gold veya silver a çevirmek isteyen varsa ekranlarımızı değiştirebiliriz :D montajını kendimiz yapabileceğimizi düşünüyorum... en azından ben kendikimi yaparım karşımdaki kişi isterse beni izleyerek kendi takar veya onunkini de montajlarım veya telefoncuya taktırır sorun değil :D

Biraz saçma bir konu gibi gelebilir ama belki benim gibi telefonunun renginden memnun olmayan veya sıkılan vardır diye bir konu açayım dedim.
    herkese iyi geceler...

• Diger kisiyle direkt telefon degistirsen daha mantikli degil mi? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ama bnm telefonun ön kamerası çalışmıyor 😁

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • garantisi varsa yolla değişim iste gelen cihazı sat yeni siyah al ikinci el
  • hiç girme o işler, iPhone nin kasasında imei gömülü cihazın değeri sıfıra iner...
  • Telefon degisimi desen belki ayni sartlarda biri cikar, bende de iPhone 6 64 siyah var, Gold istiyorum aslinda ayni sizin gibi bir konu acmayi dusumuyordum ama sökme takma isi biraz zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran değiştirmek o kadar kolay mı sanıyorsunuz ? Vidaların hemen üstünde parmak izi okuyucunun flexi var. En ufak darbede bile kopabilir. Değmez...
  • Sokmetakma isi bende...elimdeki telefonunun on kamerasini degistirmek amaciyla cok kez sokup taktim telefonu... Touch id flexi falan hikaye hic bir zorlugu yok alttaki 2 vidayi sokup vantuzla kapagi cektigimz zaman gayet aciliyor telefon kolay bir sekilde... Yani isin hic bir zorlugu yok
    Kasa degisiminden sonra deger kaybi olayini pek takmiyorum benim telefonlarimi ya annem ya babam devralmistir her zaman :-)
    W.amadeus arkadasim istanbuldaysan Degisimimizi yapariz istersen telefoncuya veririz 20 ser lira ona taktiririz...
    Ekleme:pardon telefonun 6 ymis 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobra41 -- 17 Nisan 2015; 10:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

Sokmetakma isi bende...elimdeki telefonunun on kamerasini degistirmek amaciyla cok kez sokup taktim telefonu... Touch id flexi falan hikaye hic bir zorlugu yok alttaki 2 vidayi sokup vantuzla kapagi cektigimz zaman gayet aciliyor telefon kolay bir sekilde... Yani isin hic bir zorlugu yok
    Kasa degisiminden sonra deger kaybi olayini pek takmiyorum benim telefonlarimi ya annem ya babam devralmistir her zaman :-)
    W.amadeus arkadasim istanbuldaysan Degisimimizi yapariz istersen telefoncuya veririz 20 ser lira ona taktiririz...

Ben de iPhone 6 siyah var. Gold istiyordum ama telefon değişiminden bile emin olamazken siz kasa değişimi istiyorsunuz işiniz zor demek istedim.
    Sökme takma anlamında söylemedim.
    Yanlış anladınız sanırım mesajımı.
  • Anladim dostum... Vallahi sevmeye sevmeye kullanmak daha bi dokunuyor bana :-/ su telefonu siyaha cevirsem harika olacak ama bu gidisle yorumlara bakarsak benim is yas gibi 😕 en temizi gidip bi gold kasa taktirayim temiz temiz kullanayim cihazi 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

arkadaşlar elimde mecburiyetten aldığım iphone 5s gold cihazım var ve ben bu telefonun rengini siyaha çevirmek istiyorum.
    telefonun kasasında birkaç deformasyon olduğu için siyah kasa alıp montajını yapacağım fakat çalışır durumdaki çiziksiz eziksiz ilk günden beri jelatinle kullanılmış ölü pikselsiz ekranı bi kenara atıp siyah ekran almak boş yere maliyet gibi geliyor.
    İstanbul'da veya Kocaeli'de olupta siyah renk 5s ini gold veya silver a çevirmek isteyen varsa ekranlarımızı değiştirebiliriz :D montajını kendimiz yapabileceğimizi düşünüyorum... en azından ben kendikimi yaparım karşımdaki kişi isterse beni izleyerek kendi takar veya onunkini de montajlarım veya telefoncuya taktırır sorun değil :D

Biraz saçma bir konu gibi gelebilir ama belki benim gibi telefonunun renginden memnun olmayan veya sıkılan vardır diye bir konu açayım dedim.
    herkese iyi geceler...

Ben de gold istiyorum pm at

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Stickerlar var telefona uyumlu onları dene

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.