Şimdi Ara

5s Gold soyulmalar başladı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
5
Favori
18.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 aydır SPACE GRAY kullanıyorum . Kilıfsız ...

Soyulma yok . MacRumors gibi forumlara bakayım yaşayan varmı senin gibi ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah ve altın renginde boya olduğu için soyulma olması normal. Beyazda böyle bir sorun yok arkadaşlar. iPhone 5 kullananlar da bilir.
  • siyah sahibiyim. severek aldım ve hala seviyorum.çok sevsen bile gold ve siyah alınmaz ne yazık ki.

bu da demek oluyorki sorunsuz tasasız sadece beyazı kullanabilirsin.zaten hepsi de aşırı şık renkler. beyaz da soyuluyo ama çizik olunca altta beyaz renk beliriyo beyaz tellerde renginden dolayı bu sorun farkedilmiyo bile.
  • Siyah giyme toz olur, beyaz giyme söz olur ..
    Ben i5 imi 9 ay kılıfla kullandım. Ama buna rağmen 3-4 kere yere düşüpte alttan üstten yontulmalar olunca dedim ki sakındığın göze çöp batıyor. Çıkardım ve 2 aydır kılıfsız kullanıyorum. İşte telefon bu dedim kendi kendime.. Kısacası kılıf olduğunda o inceliği ve güzelliği hissedemiyorsunuz. Şahsen artık hiç umrumda değil, tadını çıkarmadıktan sonra lüzumu yok hiç birşeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıfla kullandığımda çiziklerin arttığını gördüm kendi cihazımda cihaz ip5 beyaz.
  • Arkadaşlar hersey kullanmaya baglı bence.Kılıfsız siyah İphone 5 kullanıyorum.Hiç soyulma yok diyebilirim.Ufak tefek bir yerde var orayıda kendim çarptim o yuzden.
  • Telefondaki soyulma sürtme sonucu oluşmuşa benziyor. Kılıfsız kullanımda düşürmesen bile masaya koyarken fln farkında olmadan biryerlere sürtme sonucu soyulma olmuştur. durup dururken hiç birşey olmaz. bende ip5 siyah kullanıyorum 3 aydır neredeyse bumber ıle kullandıgım ıcın hıc bır renk soyulması yok.
  • brkprcn B kullanıcısına yanıt
    İyi de dostum hiç oraya buraya koymadan nasıl kullanacaz sıkıntı olan kısım altından farklı renk çıkması yoksa ezilsin soyulsun önemli değil zaten 1 sene sonra i6 çıkacak.

• Garipsenecek durum i5s te düzelicek diyenler. Sonrada normal birşeymiş demek büyük ironi. Stabiliteye sığının yine

• Apple sorunu çözmeyince hemen normal durum sorun oluşturmuyor deyip çingene bohçası gibi olmuş tuğlayı kullanırlar birde hava atarlar... bende 10 yıllık telefon var onda çizik yok... ki nazikte kullanılmadı...
  • siyah da (space grey) soyulmaları belli ediyor en az gold kadar :

http://www.product-reviews.net/wp-content/uploads/iPhone-5-with-scratches.jpg

silver en az belli edeni sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: komazec

siyah da (space grey) soyulmaları belli ediyor en az gold kadar :

Resim i5 siyah, space gray degil gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Verdiğin linkdeki resim iphone 5 e ait 5s e değil.
  • plastik samsungu arar oldu gözlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

Apple sorunu çözmeyince hemen normal durum sorun oluşturmuyor deyip çingene bohçası gibi olmuş tuğlayı kullanırlar birde hava atarlar... bende 10 yıllık telefon var onda çizik yok... ki nazikte kullanılmadı...

Hem fikiriz... Amacım insanlara laf atmak veya kışkırtmak değil. Tüketiciyide savunmak isterim ama kör kütük aşık gibi laf kabul etmezler ne diyim. Güle güle kullansınlar

• Şimdi Apple çıkıpta "Eliniz terli iken telefonu kurcalamayın" ya da "Telefonu sıklıkla elinizde tutmayın" demesin

• quote:

resimde ki cihaz 5s değil 5, samsungcu musun dostum ?
  • İpad'teki kaplama ne kadar güzel ne çizik oluyor ne soyulma, buna benzer bir malzemeyle çıksın artık iphone 6. İphone 5-5s ne tasarımıyla ne malzemesiyle hakkını veremedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Şimdi Apple çıkıpta "Eliniz terli iken telefonu kurcalamayın" ya da "Telefonu sıklıkla elinizde tutmayın" demesin

Tam da bunu der aslına bakarsan Apple biliyorsunuz sorunları göz önüne alır ama hiçbir zaman kabul etmez suçunu. Hatta geçenlerde iphonelarda güncellemeyle gelen wifi sorununu resmi forumda dile getirenleri çatır çatır banlamışlar

• Diger renklerde durum nasil cidden cok kotu bu soyulmasi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.