Şimdi Ara

55' ucuz (f/p) tv tavsiyesi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3d ve smart sart degil. Panel 50hz olmasin. Koyu goruntulerde ghosting yapmasin 50hz ve yuksek ms yuzunden.
    Internetten dizi film izlemem, kanal gecis hizida cok onemli degil.

2500 civari ne alinir?
    Phlips var 2250 ye ama sikayetlerin sonu yok, gozum korktu ambilight a ragmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lg 55lb582v aldım 2000tl ye ama henüz test edemedim ettikten sonra buraya yazarım ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart ve kanal geçişini önemsemiyorsan philips 7109 var.

• Yaklaşık o fiyata 55 lb652v alabilirsin hıcam.panel hızı native 120Hz hemde 2014 model.
    Ayrıca 3d ve webos smart tv.kendim kullanıyorum hocam yaklaşık 1ay oldu alalı. 2500tl ye akıllı kumanda hediyesiyle vatandan aldıydım ayın başında.belki kampanyası devam ediyordur, magazadan inceleyin.ayrıca bende alırken vatan sitesinde 2799tl görünüyordu magazada 2499tl idi.Sorularınız varsa cvplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 24 Aralık 2014; 19:00:12 >
  • Vestel pf 55 9090 modelini gecen gun aldim ve yarin sabah elime gecer(kargo takibinden)..tik hizinda indirim%3 hokus pokus indirimi ile 9 t
    Ksit 2564tl ye geldi 111tl n11 bonus cabasi..evimdede hale hazirda 42 lg lw5500 var ama vesteli cok begendim

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Kimisi 50hz diyor bu tv icin, gozumu o korkutuyor. Daha once samsung 6300 serisi tv aldim, aldigim gibi sattim akrabama. Panel cok berbatti. Karanlik sahnelerde ghosting cok belirgindi.

Dediginiz gibi teshirde incelemek lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Lg 55lb582v aldım 2000tl ye ama henüz test edemedim ettikten sonra buraya yazarım ..

o 2bin liraları bi ben yakalayamadım. Şimdi oldu 2599 tl.

• 55lb582v ile 55lb652v karıştırmışım.
    582v 50hz herhalde dimi?
    1999 tl ye fiyatı çok iyi aslında.
  • N11 den alsam televizyonu 2629 TL. 555/5000 kupon kullansam (şu an bedava hala var) bunun için yanına 2400 tl civarı ürün eklemem lazım. iPhone 6 var mesela 2399 tl ye. Toplam 5028 tl ediyor. 555 düşünce 4473 tl. Ancak iphone 6 yı iptal edince, 555 tl indiriminde o orandaki kısmı gidiyormuş. Bu durumda 555 tl den 290 tl indirim olcak? TV de bana 2339 e gelicek. Doğru mudur?

N11 kurtları yardımcı olursa sevinirim.
    Birde bu ödemeyi yaptıktan sonra, hemen iPhone 6 yı iptal edebilir miyim? Tek çekim olduğunu düşünürsek, para iadesi çabuk gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

55lb582v ile 55lb652v karıştırmışım.
    582v 50hz herhalde dimi?
    1999 tl ye fiyatı çok iyi aslında.

mci 100hz olarak geçiyor ama panel native 50 hz imiş , hd maç izledim 500 hz lik başa bi tv ile yanyana bi fark göremedim , şuan teledünya ile kullanıyorum hd kanallar güsel, hareketli görüntülerde bir problem yok , sd kanallarda problemsiz ama ekran çok büyük olduğu için görüntüler tad vermiyor hd kadar ...Renkler çok canlı ips panelden dolayı wifi harika çalışıyor 2 tb lık hard disk takılı sorunsuz bu paraya bence çok iyi bir televizyon 3d sevmeyenlere tavsiye ederim ...
  • 555/5000 N11 çeki ile aldım, sonra hemen öbür siparişi iptal ettim.
    2347 tl ye LG 55lb652v almış oldum, kargo ücretsiz.

İnşallah memnun kalırım :)

Bimeks bipara ile alsam da hemen hemen aynı paraya gelcekti ama bipara yı harcamak için uğraş dur.
  • quote:

555/5000 N11 çeki ile aldım, sonra hemen öbür siparişi iptal ettim.
    2347 tl ye LG 55lb652v almış oldum, kargo ücretsiz.

İnşallah memnun kalırım :)

Bimeks bipara ile alsam da hemen hemen aynı paraya gelcekti ama bipara yı harcamak için uğraş dur.

Valla hocam çok ıyı fıyata almışsınız. Bende 55 lb652v kullanıyorum.Akıllı kumanda hedıyesı varmıydı?bende 1 aralıkta vatandan 2499tl ye akıllı kumanda hedıyesıyle söğütözü şubesinden elden satın aldım.netten tv almak benı herzaman korkutmuştur kargoda tv ye bişey olur gibisinden ki forumdada okuyorum netten alanların yaşadığı problemleri.ondan sonra iade et bekle vs...uğraş dur..,,
    Tv yi bile aracımla kendım getirdim servis aynı gün gelip kurdu.
    Yalnız cok iyi tv aldınız hocam.iyi günlerde kullanın.
    Benim tv ve led çalışmam Buyrun:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 1 Ocak 2015; 9:05:08 >

Akıllı kumanda yazmıyordu, yoktur herhalde.

2499 a mağazada bulsam düşünürdüm bonus monus kampanya ile ancak 2699 tl idi her yerde. 2639 tl de bu internet sitelerinde.

Kargodan teslim aldıktan sonra zaten kutuyu açmam servise kurulum yaptırırken onlar açar bakar.
  • quote:

Akıllı kumanda yazmıyordu, yoktur herhalde.

2499 a mağazada bulsam düşünürdüm bonus monus kampanya ile ancak 2699 tl idi her yerde. 2639 tl de bu internet sitelerinde.

Kargodan teslim aldıktan sonra zaten kutuyu açmam servise kurulum yaptırırken onlar açar bakar.

Umarım sorunsuz bir şekilde teslim ederler..tekrardan hayırlı olsun sorularınız varsa tv ile ilgili aklınızda bana sorabilirsiniz.

TV gerçekten 100 hz değil mi?
    Yani hareketli görüntülerde akıcılık var? Karanlık görüntülerdede ghosting yoktur umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.