Şimdi Ara

55 BİNE EN MANTIKLI ARAÇ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence 2.el el 2010 üstü 100.000 km geçmemiş kazasız boyasız 1.4 - 2.0 motor arası 100 beygir üstü

bir araça bakmanızı tavsiye ederim 50.000 tl civarı

Örneğin ; Bmw 1.16 - Audi A3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qeza42 -- 25 Mayıs 2014; 23:57:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wave61

1.4 turbo astra enjoy sıfır !!

+1
  • Leon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence 55 bine yeni mazda 3 sedan ( soul ) alınır.. sky active motorla zaten az yakıyor.. tasarım, kalite.. her sey var.. clio ve leon ne ki yanında
  • C her zaman C 'dir.O kadar parayı B segmentine vermeyin.Tecrübeyle sabittir.
    Clio'da olsa vermeyin.B segmenti belki biraz daha az yakar, fakat asla Üst segmentteki aracın tadını vermez.Vakti zamanında corsa'dan C'ye geçen biri olarak söylüyorum.
    Sıfır araç olayını o kadar takmayın.Piyasada 10000'i görmemiş 2.el araçlar var.Sıfır clio fiyatına bu araçlardan alabilirsiniz.
  • Chevrolet Cruze 1.6 Sport Plus

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2013-model-1.6-sport-plus-at-otomatik-3900-km-de-garaj-arabasi-156615079/detay/

C sınıfı, Konforlu, Clio ya göre geniş, Sunroff + Ekran) pazarlıkla 40 bine al. Seni koltuğa yapıştırmaz orası ayrı.

15.000 liraya 3 Ton benzin alır paşa paşa gezersin.
  • elcas kullanıcısına yanıt
    1.6 tdci cmax olabilir i fiyata araştırmak lazım

• 2.El 2013 model, 1.0 ecoboost focus 3 titanium.

• 1.2 tsi leon manuel. ekstra hiç bir opsiyon olmadan haftaya gelecek olan siparişim için kaparo verilmiştir. hayırlısı olsun.
  •  55 BİNE EN MANTIKLI ARAÇ

İmkanınız varsa yukarıda ki Seat Leon 1.4 TSI FR modelini tercih ediniz diğer Leonlara göre özellikleri biraz faklı ve kullanım keyfi güzeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

55 BİNE EN MANTIKLI ARAÇ

İmkanınız varsa yukarıda ki Seat Leon 1.4 TSI FR modelini tercih ediniz diğer Leonlara göre özellikleri biraz faklı ve kullanım keyfi güzeldir

hocam o aracı bugün teklif ettiler. ancak diğer araca göre 1 litre fazla yakıyor, 1.4 den dolayı daha fazla vergisi var, lastikler 17 jant (ben istemiyorum)

bu gece biraz daha kıyaslama yapacağım.

ancak FR olursa plus kesin olmalı çünkü ucuz. bu kez 62 yi bulacak.

Leon kaliteli bir arac degil 2013 leon tdi dsg kullaniyorum. 5 ayda cikardigi sorunlari yazim siz karar verin. Sofor cami yarim acikken tikirti yapiyor, cam acikken silecek suyu camdan iceri damliyor, farlar bugu yapiyor, her kasiste trim sesi geliyor, en son yaz gelmesiyle klimanin calismadigini anladim. Yani ya benim arac hatali uretim yada leon'un kalitesi cok dusuk.

• çin malı çakma araba gibi duran clio4 50.000 tl vermek
  • Bize özel Ford indirimi ile Metalik Siyah Focus'u 60.850 liraya aldık Style Paket ... 2013 temiz bir Focus alabilirsiniz bütçenize hem de dizel olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun leon çok yerinde tercih olmuş. Sedan araba ihtiyacim olmasa benimde gözü kapalı alacağım araç leon olurdu. FR olsaydi tadindan yenmezdi ama tercih meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

c4 1.6 hdi 92 hp 54.750 tl

Gözlerden kaçtı herhalde ama en mantıklısı bu, hemde comfort plus donanımlı...

clio 4 üm var. tipi güzel, 90 hp dizel motor güzel ama alma, 2. el de olsa C sınıfı araba bak....
    malzeme kalitesi iyi değil, direksiyon fln çok hassas ama sürüşü de keyifli değil, en ufak asfalt bozukluğunu hissettriyo, bazen yanımda bi arkadaş falan olduğunda çok sallayınca utanıyorum aracımdan
    test etmeden almayın

ben güze satıp 2. el focus, astra yada yeni 308 falan alıcam, sıfır dışında düşünürseniz size de 2. el 2012 dizel focus 3 titanyum, 2013 dizel yeni auris,2013dizel leon tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 27 Mayıs 2014; 9:12:55 >
  • Ben biraz daha farklı bir öneride bulunuyorum. Mayıs ayı için dendi ama sanırım hazirana sarkıcak, yeni 308 in 1.2 e thp motoru çok ekonomik, satış temsilcisi fiyatının 55 binin altında geleceğini belirtmişti, bence araca mutlaka bir göz atın benim çok hoşuma gitmişti.

http://www.ototeknikveri.com/icerik/6480/130-hplik-12-e-thp-motorlu-peugeot-308-mayista-turkiyede.html

Son olarak o fiyata kesinlikle mazda 3 ve leon düşünülmelidir. Bence hepsi ile test sürüşü yapın, zaten mazda ile 308 arasında kalıcaksınızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

c4 1.6 hdi 92 hp 54.750 tl

Kesinlikle alternatifi yok, bu araç hakikaten bu fiyata ise benzinli araca gerek yok,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Ben biraz daha farklı bir öneride bulunuyorum. Mayıs ayı için dendi ama sanırım hazirana sarkıcak, yeni 308 in 1.2 e thp motoru çok ekonomik, satış temsilcisi fiyatının 55 binin altında geleceğini belirtmişti, bence araca mutlaka bir göz atın benim çok hoşuma gitmişti.

http://www.ototeknikveri.com/icerik/6480/130-hplik-12-e-thp-motorlu-peugeot-308-mayista-turkiyede.html

Son olarak o fiyata kesinlikle mazda 3 ve leon düşünülmelidir. Bence hepsi ile test sürüşü yapın, zaten mazda ile 308 arasında kalıcaksınızdır.

hocam. 308 almayı en çok istediğim araçtı. hatta düşüncemde blue HDİ vardı. ancak hem ilk zamanlarda çok pahalı hem de kronik sorunları çıkabilir diye vazgeçtim.

mazda 3 te güzel. ancak benzinlisinin TSİ kadar ekonomik olacağını sanmıyorum. ferformansı da kötü bence. hepsini test ettim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.