Şimdi Ara

55.000 tl ye 0 araba önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 55.000 Tl ye jetta , corolla arasında gidip geliyorum. Arabayı Eylül Ekim gibi almayı planlıyorum. Şimdiden bir araştırma yapmak istedim. Sizlerin değerli yorumları benim için gerçekten çok önemli. Arabadan beklentim asla performans değil. İlki güvenlik ikincisi sürüş zevki. Yılda ortalama 12-14 bin km yapan biri olarak herhalde dizel almaya gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca jettaya tüp takılıyor mu bilmiyorum. 1.2 jetta gerçektende yokuşda falan sorun yaratıyor mu? Toyota'nın sorunsuzluğu jettanın kalitesi ve donanımı beni hala karar vermemde zorluyor. Siz ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: doko
    jettanın kalitesi

pardon da hangi kalite?
    Jetta volkswagenin yaptığı en kalitesiz otomobildir.Zaten meksika üretimidir.
    Eğer benzinli araç alacaksanız 1.33 corolla var 41k civarina,55k ya gelene kadar gırtlak donanım doldurursunuz arabayı.
    Performans olarak 1.6 ile arasında çok fark yok.
    Yalnız corollanın yeni kasası gelecek,tahminimce jettanın da yakında gelecek.
    Bu açıdan Astra sedan almak daha mantıklı olacaktır..1.6 115 hp lik versiyon 42k dan başlıyor,50k ya yine gırtlak donanım alırsınız,ve yeni kasa bir arabaya binmiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 8 Haziran 2013; 17:22:50 >
  • quote:

jettanın kalitesi ve donanımı beni hala karar vermemde zorluyor

Cidden dostum ne kalitesinden bahsediyorsun? Jetta dediğin araç Meksika'da El Camacho'lar tarafından üretiliyor. 5 para etmez şişirme bir araç. Hyundai i30 1.6 CRDi Manuel vites Elite donanım al ve keyfine bak
  • jettayı bırak dostum git honda monda al o paralara
  • C4 alınır 55'e bence, honda civic benzin + lpg de düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 8 Haziran 2013; 17:38:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun dogus otoya ugradim. 1.2 tsi highline jetta 52bin liraydi

• 55 bin liraya sıfır araba alıpda tüp taktıran zihniyet yönetiyor ülkemizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

55 bin liraya sıfır araba alıpda tüp taktıran zihniyet yönetiyor ülkemizi.

İsterse 155 bin liraya alınsın LPG gene şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: colibaly

quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

55 bin liraya sıfır araba alıpda tüp taktıran zihniyet yönetiyor ülkemizi.

İsterse 155 bin liraya alınsın LPG gene şart.

Arabanın orjinal enjeksiyon sistemini söküp sıradan lpg enjeksiyon takılacaksa ikinci el almak daha mantıklı. Sıfır arabaya lpg takılınca 2. el eski lpgli arabalarla aynı özellikte olacak. Yazık o paraya.
  • O paralara C sınıfı araba nasıl alınıyor, bir türlü anlamıyorum. 60.000 TL'ye bir yığın 2012 model 5-10.000 km'de ikinci el İnsignia ya da Avensis gibi D sınıfı arabalar var. C sınıfına o kadar para verilmez, bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

jettanın kalitesi

pardon da hangi kalite?
    Jetta volkswagenin yaptığı en kalitesiz otomobildir.Zaten meksika üretimidir.
    Eğer benzinli araç alacaksanız 1.33 corolla var 41k civarina,55k ya gelene kadar gırtlak donanım doldurursunuz arabayı.
    Performans olarak 1.6 ile arasında çok fark yok.
    Yalnız corollanın yeni kasası gelecek,tahminimce jettanın da yakında gelecek.
    Bu açıdan Astra sedan almak daha mantıklı olacaktır..1.6 115 hp lik versiyon 42k dan başlıyor,50k ya yine gırtlak donanım alırsınız,ve yeni kasa bir arabaya binmiş olursunuz.

astra sedanın 1.6'lık motoru kalkıcak diye bir söylenti var doğrumu ?
    yeni 1.6 benzinli motor yapılmış 170 beygirlik ama eski motor kalkıcak mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam__K

astra sedanın 1.6'lık motoru kalkıcak diye bir söylenti var doğrumu ?
    yeni 1.6 benzinli motor yapılmış 170 beygirlik ama eski motor kalkıcak mı ?

boş konuşmalara bakmayın,kalksa ne olacak?yılların motoru bu gık dememiş kaç senedir.
    170hp astra gelse kaça satacaklar bunu?140lığı kaç sattıklarına bir bakın isterseniz
  • Bende Lancer düşünüyorum , 53,000 tl fiyat aldım birkaç ay önce
    1,6 evo bodykitli Anakra'da...
    sizde düşünebilirsiniz..
  • Yukardaki iki arkadasa katiliyorum.

1. Yeni sedandan iki arkadas aldi. Biri 115 hp olan ve fiyat 42k civari. Sizin butcenizle full olur donanim acisindan. Diger arkadas da 140 hp aldi ve suus zevki ariyorsaniz 10 numara arac. 48 civari ve 7000 tl ile baya bi donanim eklenebilir.

2. Bir digeri de, ki benim dusuncem de o, ikinci el insignia passat mondeo veya avensis. Hangisi hosunuza giderse artik. Butcenize gore 2012 model 15000 km'ye kadar cok temiz D sinifi araclar alabilirsiniz ve uzun sure binersiniz. Ayrica aradiginiz guvenlik ve surus keyfi kriterleri bu secenekte sizi daha mutlu edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Bende Lancer düşünüyorum , 53,000 tl fiyat aldım birkaç ay önce
    1,6 evo bodykitli Anakra'da...
    sizde düşünebilirsiniz..

1.6 MT INVITE - 2013 44.900 TL oldu

açıkçası 7bin TL body kit yazıktır...

2.el değer kaybı fazla, 3 yaşında 20bin km'deki aracı 35e bulabilirsiniz..
    2.el değer kaybı dışında 1.6 lancerlar çok güzel. yakıt olarak küçük hacimli turbo benzinli modellere kafa tutar.
  • bende 1.8 lancerlerin harika araçlar olduğunu duymuştum
  • o paralara 0 insignia mevcut.Bu iki araca göre honda civic almak daha mantıklı sanki,ama alacağınız zamanki fiyatlara göre durum değişir.
  • doko D kullanıcısına yanıt
    öncelikle bu olaya en yakından şahit olmuş birisi olarak söylüyorum 2007 jetta primeline otomatik aldı arkadaşım 32bin tl ye. Arabanın görünüşü güzel bagaj hacmi de yüksek. Prins marka simit tüp taktırdılar aldıktan sonra. aradan 8 ay geçti araba 3.vitesten 2. vitese geçerken tak tak diye vurduruyor. yokuşlarda geri kaçırıyor. Neyse ustaya götürdüler usta demiş ya 4-5 bin tl ye değiştiririm yada satın kurtulun demiş. Araç şimdi satılık. Sana tavsiyem jettadan uzak dur. 0 araba demişsin ama ben senin yerinde olsam bi e200 komp. alırım ömürlük kullanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.